Search

Sermones

Тема 8: Святий Дух

[8-20] Той, хто живе в Дусі, допомагає іншим отримати Святого Духа (Івана 20:21-23)

Той, хто живе в Дусі, допомагає іншим отримати Святого Духа
(Івана 20:21-23)
„Тоді знову сказав їм Ісус: Мир вам! Як Отець послав Мене, і Я вас посилаю! Сказавши оце, Він дихнув, і говорить до них: Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!” 
 
 
Якою владою наділив Господь праведників?
Він наділив їх владою прощати людям гріхи через Євангеліє Води та Духа.

У двадцятій главі Євангелія від Івана міститься опис Воскресіння Ісуса. Наш Господь воскрес із мертвих і сказав Своїм учням: „Прийміть Духа Святого”. Учні Ісуса одержали від Нього дар Святого Духа. Ісус послав Утішителя і дарував вічне життя тим, котрі увірували, що Його Хрещення і Кров змили всі гріхи людського роду. У Біблії написано, що Хрещення Ісуса є прообразом спасіння, тобто Воно врятувало усе людство від гріхів (1 Петра 3:21).
 
 

Навіщо Ісус охрестився? 

 
Навіщо Іван охрестив Ісуса? Виразна та зрозуміла відповідь на це запитання міститься у Євангелії від Матвія: „...Бо так годиться нам виповнити усю правду” (Матвія 3:15). Слова „бо так годиться” означають, що Ісусу слід було забрати всі гріхи світу в момент Свого Хрещення, яке є прообразом обряду покладення рук Старого Завіту. Метою Хрещення було перенесення гріхів світу на Ісуса.
Що означають слова „уся правда”? Що мається на увазі під словом „годиться”? „Уся правда” означає, що Ісусу слід було Своїм Хрещенням змити всі гріхи світу. А „годиться” означає, що все це вчинилося найбільш праведним і правильним чином в очах Божих.
Ісус Своїм Хрещенням узяв на Себе всі гріхи людства і звільнив тих із нас, котрі увірували в Нього. Ісус охрестився і був розп’ятий, щоб витерпіти кару за гріхи людства. Ось правдиве Євангеліє прощення гріхів. Правда Божа – це відпущення гріхів, яке очистило всіх грішників.
Якщо людина розуміє таїнство Хрещення Ісуса, описане в Євангелії від Матвія (Матвія 3:13-17), то вона зможе отримати прощення гріхів і наповнитися Святим Духом. Служіння Ісуса людству, а саме: Його Хрещення, розп’яття і Воскресіння, мало на меті направити нас на правдиву дорогу до спасіння та стало довершенням Божого задуму. Таким чином, Ісус є правдивим Спасителем усіх грішників. Євангеліє Хрещення і Крові Господа є благою вісткою спасіння, яка змила всі наші гріхи. 
Наповнитися Святим Духом можна тільки через віру в Євангеліє Хрещення і Крові Ісуса. Хрещення Господнє змило всі гріхи світу, тому наші провини цілком перейшли на Нього. Смерть Господа на Хресті заради людства була також і нашою смертю, а Його Воскресіння стало нашим воскресінням. Отже, Хрещення і Кров Ісуса, пролита на Хресті складають Євангеліє спокутування гріхів і зіслання Святого Духа.
Я сподіваюся, що ви зрозуміли зміст Хрещення Ісуса і вірите в Євангеліє. Якщо це так, то ваші гріхи будуть змиті й ви одержите в дар Святого Духа. Навіщо Господь охрестився? Щоб узяти на Себе всі гріхи світу. „...Бо так годиться нам виповнити усю правду” (Матвія 3:15). Амінь. Алілуя!
Сьогодні деякі люди вважають, що уміння розмовляти незнайомими мовами є доказом присутності Святого Духа. Однак дійсним свідченням цього є дорогоцінна віра в чудове Євангеліє, записане в серцях тих, котрі справді наповнилися Святим Духом.
 
 

Господь наділив праведників владою прощати гріхи

 
Господь наділив Своїх учнів владою прощати гріхи, кажучи: „Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!” (Івана 20:23) Це означає, що гріхи тих людей, котрі почули й увірували в Євангеліє Води та Духа, що його проповідували учні Ісуса, прощені. Однак це не означає, що вони можуть прощати гріхи усім незважаючи на те, чи ті вірять у Євангеліє Води і Духа, чи ні.
Учні Ісуса мають владу прощати гріхи з допомогою Євангелія Води та Духа. Якщо вони навчають так, як написано в Біблії, то ми повинні вірити їм, вірити в те, що Ісус Христос дарував нам Євангеліє Свого Хрещення та Крові, щоб очистити нас від провин. Тільки з допомогою віри в це ви одержите прощення гріхів і дар Святого Духа. Ісус також наділив нас владою рятувати людей від їхніх прогрішень через проповідування Євангелія Води та Духа.
 
 
Влада правителів світу цього
 
Там, де я проживав раніше, мені часто доводилося їздити автобусом по неасфальтованій дорозі з вибоїнами. Час від часу люди були змушені виходити з автобуса і з усіх сил штовхати його вгору. Одного разу на церемонію відкриття теплоелектростанції приїхав президент Кореї. Та дорога вела й до станції. Очікуючи приїзду президента, люди розчистили шлях, як могли, прикрасили узбіччя деревами. Настав день відкриття електростанції. Попереду їхали мотоцикли, а за ними машина президента. Сотні людей з національними прапорами прийшли вітати главу держави. Кажуть, що на зустрічі з людьми президент сказав наступне: „Ця дорога дуже погана. Необхідно її заасфальтувати”. Через кілька днів дорогу дійсно покрили асфальтом. 
Що стало причиною таких змін? Одного невеличкого зауваження президента було досить для того, щоб дорогу відремонтували. Вказівка глави держави мала таку велику силу! Але ми знаємо, що Євангеліє Води та Духа, дароване нам Ісусом, має набагато більшу силу. Ми повинні вірити, що це Євангеліє здатне звільнити нас від гріхів, вчинених протягом усього життя.
 
 

Правдива влада прощати гріхи

 
„Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!” (Івана 20:23) Учні Ісуса проповідували добру новину, що всі гріхи людей прощені. Вони казали людям: „Ісус змив усі гріхи світу Своїм Хрещенням і Кров’ю. Ви не повинні ні про що турбуватися. Ви були приречені на грішне життя, Ісус забрав усі ваші прогрішення і заради вас пролив на Хресті Кров, після того як був охрещений Іваном. Ісус справді врятував вас! Ви повинні вірити в це!”
Грішники одержали спасіння як нагороду за віру в Євангеліє Води та Духа, яке проповідували учні Ісуса. Ісус наділив апостолів владою прощати гріхи з допомогою Євангелія Хрещення та Крові Господа. Учні Ісуса проповідували правдиве Євангеліє всім народам; тому люди, що вірують у нього, удостояться відпущення гріхів. Господь дійсно дарував праведникам владу прощати гріхи.
Багато людей читали раніше написані мною книги і, прочитавши їх, віднайшли спасіння від кари за провини. Вони зрозуміли, що Ісус прийняв Хрещення й узяв на Себе всі гріхи світу та через це мав умерти на Хресті. В Біблії є такі слова: „А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був” (Ісая 53:5).
Після Воскресіння Господь сказав Своїм учням: „...Прийміть Духа Святого: Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!” (Івана 20:22-23). Ісус дарував їм владу прощати людям гріхи.
Ми знаходилися в полоні сумнівів, порожнечі та гріха, доки не увірували в цю істину. Та тепер, маючи в наших серцях віру в Хрещення і Кров Господа, ми маємо змогу проповідувати це Євангеліє іншим людям. Більше того, Господь дарував Своїм учням мир. Ісус винагородив усіх нас миром і благословенням Духа Святого. Щоб удостоїтися дару Святого Духа, ми повинні одержати прощення гріхів через віру в Хрещення та Кров Ісуса, пролиту на Хресті.
Тільки Євангеліє Води та Духа звільняє нас від гріхів. Віра в нього – це та правдива віра, що дає нам Боже благословення. Якщо ж вірування людини ґрунтується на її особистих уявленнях, то це призводить до неминучої загибелі. Ми повинні одержати прощення гріхів і наповнитися Святим Духом завдяки твердій вірі в Євангеліє Води та Духа. А для цього мусимо позбутися власних порожніх мирських міркувань і думок та навернутися до віри в Євангеліє Води та Духа. 
Ми повинні прийняти до своїх сердець віру в Хрещення і розп’яття Ісуса на Хресті як джерело нашого спасіння, щоб отримати Духа Святого. Господь дарував нам прощення гріхів, мир і Свого Утішителя, бо ми віримо в Євангеліє Води та Духа. Він дав Своїм учням у дарунок Духа Премудрості та владу прощати гріхи усім людям, котрі увірували в Євангеліє Води та Духа.
Ми також наповнилися Святим Духом завдяки вірі в Євангеліє. Прекрасне Євангеліє Води та Духа допомогло багатьом людям прийняти до серця Небесного Царя. Ми проповідуємо Євангеліє нашим сусідам і всім людям, які оточують нас. А ті, що приймають його до серця, вдостоюються дару Святого Духа. Якщо Євангеліє, яке ми проповідуємо, не допомагає наповнитися Святим Духом, то це не є істинне Євангеліє. Якщо ж воно дає людям у дарунок Небесного Утішителя, то це дійсно правдиве Євангеліє.
Ми повинні бути вдячними Богу та благословити Його за те, що Він дарував нам це Євангеліє. Воно справді досконале та величне. Але, на жаль, у наш час дуже важко знайти людей, які б дійсно вірили в нього. Проте, ми повинні поширювати благодатне Євангеліє по всьому світу та допомагати людям прийняти Святого Духа.
 
 
Люди, котрі під впливом неправди сатани заперечують Євангеліє Води та Духа
 
Ми допомагаємо навіть тим, котрі уже вірять в Ісуса. Адже багато з них усе ще не отримали Духа Святого. Ми проповідуємо Євангеліє, щоб допомогти цим людям наповнитися Святим Духом.
Якщо людина, віруючи в Ісуса, ще не одержала Святого Духа, то це означає, що її віра недосконала. Християнами можна вважати лише тих, котрі наповнилися Святим Духом завдяки вірі в Ісуса, бо тільки вони мають правдиву віру. Всі ми повинні твердо вірити, щоб досвідчити присутність Утішителя. Ми повинні знати та вірити в Євангеліє Води та Духа, тому що тільки його істина дозволяє нам одержати дар Святого Духа. 
Ми проповідуємо Євангеліє Води та Духа, щоб інші могли одержати Утішителя в дарунок. Проповідуючи благу звістку, ми зустрічаємо на своєму шляху безліч труднощів. Деякі християни думають, що можуть отримати Святого Духа, якщо протягом тривалого часу докладатимуть для цього певних зусиль. Але внаслідок власних старань вони здобувають тільки негативний досвід, який не має нічого спільного із зісланням Святого Духа. Тому вони витрачають багато часу й зусиль на безплідні пошуки та зрештою навертаються до Євангелія Води та Духа. 
Хто б із людей не повірив у благу звістку, якби знав, що вона допоможе їм отримати Святого Духа. До того як з’явилося правдиве Євангеліє сатана обдурював людей іншими, неправдивими євангеліями. Люди, обмануті ним, запитують себе: „У що ще нам вірити? Адже ми й так уже віруємо в Євангеліє Ісуса”. Тому вони не приймають і заперечують Євангелія Води та Духа.
Багато людей у наш час не цілком приймають Євангеліє Води та Духа, бо сатана засліплює їх. В результаті вони думають, що повірити в Ісуса дуже просто та легко. Але насправді цілком осягнути істину правдивого Євангелія досить нелегко, бо помилкові євангелія не дають людям почути та зрозуміти правдиве Євангеліє Води та Духа.
Люди думають, що для того, щоб піти до Неба, достатньо відвідувати церкву та казати, що вони вірують в Ісуса. Багато людей вважають, що можна власними силами та стараннями, як наприклад молитвами й постом отримати Святого Духа. Вони вважають, що здатність розмовляти незнайомими мовами і творити інші чуда – це ознаки присутності Святого Духа, але їх віра дуже далека від істини
Вони не розуміють, що для того, щоб одержати дар Святого Духа, необхідно вірити в правдиве Євангеліє Води та Духа. Але ж Біблія запевняє нас, що для зіслання Утішителя необхідно вірити в Слово Боже, тому що в Господньому Слові міститься таємниця зіслання Святого Духа. 
 
 
Ті, що бажають одержати дар Святого Духа
 
Одного разу я побував у Тайвані з групою моїх братів у Христі. Там люди просили в нас книжок про Святого Духа. Ті ж самі прохання ми чули в Японії та Росії. Причиною того, що стільки людей цікавляться книгами про зіслання Святого Духа, є те, що в наш час люди щиро бажають прийняти Царя Небесного у свої серця. Багато віруючих в Ісуса час від часу мають сумніви та запитують себе, чи наповнилися вони Святим Духом. Насправді вони усе ще не отримали Його. 
Багато людей вірують в Ісуса і твердять, що вони перебувають у Святому Дусі. Насправді ж тих, котрі раз і назавжди прийняли у своє життя Утішителя, дуже і дуже мало. Багато людей не здатні отримати Святого Духа, незважаючи на їх віру в Ісуса. Ось чому сьогодні вони так сильно прагнуть здобути цей дар. 
Серед християн усього світу є такі, які вважають себе наповненими Святим Духом. Одні кажуть, що зустрічалися з Ісусом у снах. Інші стверджують, що наповнилися Святим Духом, бо пережили вигнання злих духів. Таким чином, існує безліч людей, чия віра ґрунтується на їх власному життєвому досвіді. Насправді ж серед них дуже рідко зустрічаються ті, котрі дійсно одержали Утішителя завдяки Євангелію Води та Духа.
Одного разу я подумав: „Як дивно, що в цьому світі немає книг про зіслання Святого Духа через віру в правдиве Євангеліє Води та Духа. Багато людей кажуть, що удостоїлися присутності Святого Духа, але чому ж немає книг про зіслання Святого Духа?” Такі книги справді дуже важко знайти. Навіть якщо ви шукатимете їх по всьому світу.
Багато людей неправдиво свідчать, що перебувають у Дусі. Вони стверджують, що особисто зустрічалися з Ісусом, бачили Царство Небесне й пекло. Вони запевняють, що Ісус сказав їм: „Ви прийшли вчасно. Вам ще багато слід зробити на землі, тому поспішайте повернутися туди, де маєте виконати свою місію”. Але без віри це неможливо. І з іншого боку, чи був той, кого вони бачили, справді Ісусом? Чи міг Господь зустрічатися з ними, якщо вони як і раніше забруднені гріхом? Невже Господь перебуває в грішниках?
Насправді ж більшість християн у наш час не ходять у Дусі, незважаючи на те, що вірять в Ісуса. Тому ми, що наповнилися Святим Духом, повинні поширювати Євангеліє, яке допоможе іншим людям також знайти цей дар. Кожна людина може та повинна одержати у дарунок Святого Духа, а основною умовою цього є віра в Євангеліє Води та Духа. Тільки з допомогою віри в цю благу вістку можна наповнитися Святим Духом. Одержати дар від Господа можливо тільки завдяки Євангелію істини, добрій новині, яку ми проповідуємо. 
Усі ми повинні дякувати Господу за дароване нам Євангеліє Води та Духа. Я відчув глибоку радість, коли Святий Дух покликав та дав мені силу написати цю книгу. Коли вона вийде у світ, багато людей одержать правдивого Утішителя завдяки вірі в Євангеліє Води та Духа. „...Чи ви Духа Святого одержали, як увірували?” (Дії 19:2),-запитав Павло своїх майбутніх учнів в Ефесі.
Усі ми повинні наповнитися Святим Духом. Саме зараз, у цей неспокійний час історії людства християни всього світу зацікавлені в отриманні Святого Духа. Я проповідую зіслання Святого Духа відповідно до Біблії та так, як мене навчає та провадить всемогутній Небесний Цар. Щоб жити праведно, ми повинні вірити в істину зіслання Святого Духа, бо це наша остання можливість прийняти Утішителя до серця.
Я серцем відчуваю необхідність проповідувати благу звістку, яка здатна допомогти кожній людині отримати Утішителя, тому що Ісус Христос подарував мені Євангеліє Води та Духа, а також безцінний дар Святого Духа.
 
 
Язичники також повинні вірити в Євангеліє Води та Духа
 
У Біблії розповідається про те, як учні Ісуса допомагали іншим людям одержати Святого Духа. Навіть язичники повинні дотримуватися тієї ж віри, що й учні Ісуса, щоб удостоїтися дару Духа Святого. Більше того, язичникам особливо потрібна віра в Євангеліє Води та Духа, бо тільки завдяки їй вони можуть з’єднатися з Богом. Ми, язичники від народження, також повинні вірити в правдиве Євангеліє, щоб здобути дар Святого Духа. Бог послав Петра до язичника Корнелія, щоб розповісти йому про Євангеліє Води та Духа, необхідне для прийняття Утішителя.
Віруючі євреї були здивовані, коли довідалися, що язичники також можуть наповнитися Святим Духом. Після проповідування Євангелія Води та Духа Петро повернувся в єрусалимську святиню, а обрізані сказали йому: „...Чого ти ходив до людей необрізаних та споживав із ними?” (Дії 11:3) Але Петро ґрунтовно та зрозуміло пояснив їм усе.
Ми знаходимо його детальне пояснення в книзі Дії: „Був я в місті йоппійськім і молився, і бачив в захопленні видіння: якась посудина сходила, немов простирало велике, яка, за чотири кінці прив’язана, спускалася з неба й підійшла аж до мене. Зазирнувши до неї, я поглянув, і побачив там чотириногих землі, і звірів, і гаддя, і небесних пташок. І голос почув я, що мені промовляв: Устань, Петре, заколи та й їж! А я відказав: Жадним способом, Господи, бо ніколи нічого огидного чи то нечистого в уста мої не ввіходило! І відповів мені голос із неба вдруге: Що від Бога очищене, не вважай за огидне того! І це сталося тричі, і все знов було взяте на небо. І ось три чоловіки, посланці з Кесарії до мене, перед домом, де був я, спинилися зараз. І сказав мені Дух іти з ними без жадного сумніву. Зо мною ж пішли й оці шестеро браття, і ввійшли ми до дому того чоловіка. І він нам розповів, як у домі своїм бачив Ангола, який став і сказав: Пошли до Йоппії, та приклич того Симона, що зветься Петром, він слова тобі скаже, якими спасешся і ти, і увесь дім твій. А як я промовляв, злинув на них Святий Дух, як спочатку й на нас. І я згадав слово Господнє, як Він говорив: Іван ось водою христив, ви ж охрищені будете Духом Святим. Отож, коли Бог дав однаковий дар їм, як і нам, що ввірували в Господа Ісуса Христа, то хто ж я такий, щоб міг заперечити Богові?” (Дії 11:5-17)
Петро сказав, що він не тільки відвідував необрізаних та їв із ними, але також під проводом Святого Духа проповідував їм Євангеліє. Коли євреї почули це, то відразу ж замовкли та почали славити Господа, що дарував прощення гріхів і вічне життя Корнелію, його родичам та друзям.
 
 
Апостоли проповідують Євангеліє зіслання Святого Духа
 
Яка основна місія апостолів?
Проповідування Євангелія Води та Духа на отримання Утішителя.

Чи справді Апостоли проповідували Євангеліє Води та Духа? Насамперед, ми повинні переконатися в тому, що апостол Петро дійсно вірив у Євангеліє Води та Духа. У Біблії Петро пише: „Того образ, хрищення... спасає тепер і нас” (1 Петра 3:21). Апостол Петро твердо вірив у те, що Ісус врятував усіх грішників від їх провин, коли охрестився і вмер на Хресті. Він вірив також у те, що коли Ісус прийняв Хрещення (Матвія 3:15), всі гріхи людства перейшли на Нього, та що Ісус був розп’ятий і Воскрес, щоб врятувати усіх нас.
У наші дні є люди, які дотримуються такої ж віри, як апостол Петро. Ті, що поширюють Євангеліє Води та Духа, проповідують ту саму благу звістку, про яку навчав Петро. Цієї істини достатньо для того, щоб ми, почувши її, могли наповнитися Святим Духом. 
Дуже багато людей одержали дар Святого Духа, коли Петро проповідував їм Євангеліє Води та Духа. В наш час ми бачимо людей, які вірують у добру новину і наповнюються Святим Духом, коли ми розповідаємо їм про цю істину. Якщо хтось думає, що віри в Ісуса як нашого правдивого Господа достатньо, щоб потрапити до Царства Небесного, і не надає великого значення Євангелію Води та Духа, то він не може прийняти Утішителя до серця.
Спочатку Петро вважав язичників мало що вищими від земних комах та жуків. Відповідно до Закону язичники вважалися нечистими тваринами поки Ісус не охрестився, умер на Хресті та воскрес із мертвих. Але, віруючи в Євангеліє Води та Духа, язичники також можуть одержати благословення і наповнитися Святим Духом. Тому голос сказав Петрові: „...Що від Бога очищене, не вважай за огидне того!” (Дії 10:15)
Ми - народжені язичниками й ніколи не змогли б одержати дар Святого Духа. Але тепер ми маємо можливість прийняти Утішителя в наше життя, віруючи в Євангеліє Води та Духа. Ми терпеливо й наполегливо проповідуємо Євангеліє людям, розум яких наповнений їх власними переконаннями та думками, й бачимо, як вони навертаються до віри в Євангеліє і, зрештою, наповнюються Святим Духом, визнають, що їх серця очистилися від гріхів, бо вони увірували в Хрещення та Кров Ісуса. Усе це ще раз підтверджує, що Святий Дух дійсно перебуває в них.
Ми проповідуємо не тільки для того, щоб допомогти людям зрозуміти Євангеліє, але й щоб допомогти їм прийняти Святого Духа. Ті люди, котрі вірять у правдиве Євангеліє, яке ми проповідуємо, одержують повне прощення гріхів, і це – дуже важлива подія в їхньому житті. Але ще важливішим є зіслання Святого Духа, що приходить одночасно з прощенням. Ми не тільки проповідуємо Євангеліє народам світу. Більше того - допомагаємо людям отримати Святого Духа. 
Ми повинні проповідувати Євангеліє Води та Духа та допомагати прийняти Утішителя тим, котрі мають потребу в Ньому. Якби ми обмежилися тільки проповідуванням благої звістки, то всі наші старання були б даремні. Мусимо зрозуміти, що правдиве Євангеліє допомагає людям одержати дар Святого Духа. Коли ми, маючи це на увазі, проповідуємо Євангеліє, то вогонь Духа Святого, немов величезна пожежа, огортає увесь світ Господнім спокоєм та миром.
Якщо проповідник вірить, що правдиве Євангеліє може привести всі народи світу до зіслання Святого Духа, то він починає розуміти, що його завданням є не тільки навертати людей до віри в Ісуса Христа, але також допомагати їм у прийнятті Святого Духа. Ось чому проповідування Євангелія Води та Духа є надзвичайно важливим для нас.
Щоб наповнитися Святим Духом, ви повинні тільки слухати і всім серцем вірити в Євангеліє, якого ми навчаємо, бо ця блага звістка безперечно має великий вплив на долю людини. Сила Євангелія полягає в Господньому благословенні та владі.
Петро навчав євреїв, а Павло проповідував для язичників. Коли Петро молився на даху будинку, то побачив, як небо розкрилося і звідтіля якась посудина, що сходила, немов простирадло велике, прив’язане за чотири кінці, спускалась додолу. Там він побачив різних нечистих тварин, яких Біблія забороняє їсти. 
Петро ніколи не їв нічого огидного чи нечистого. Але Бог наказав йому заколоти цих тварин і з’їсти. Петро відмовився, кажучи: „...Жадним способом, Господи, бо ніколи не їв я нічого огидного чи то нечистого!” (Дії 11:8) А голос промовив до нього: „...Що від Бога очищене, не вважай за огидне того!” (Дії 11:9) Що це означає? Це значить, що, охрестившись і померши на Хресті, Ісус змив усі гріхи світу, у тому числі й гріхи язичників. 
Духовне значення Божої вказівки убити та з’їсти нечистих тварин полягає в тому, щоб переконати Петра, що язичники справді можуть стати дітьми Божими. Вони стають Божими синами та доньками завдяки вірі в те, що Ісус був посланий на землю й охрещений, щоб забрати всі їх прогрішення, і прийняв смерть на Хресті як кару за гріхи. 
Навіть після того, як Петро наповнився Святим Духом, він усе ще дотримувався настанов Закону замість того, щоб розглядати їх через призму віри. Але згодом Петро покаявся й увірував у те, що Господь змив навіть гріхи язичників, та заглибився у незвідані таємниці прекрасного Євангелія. Проповідуючи Слово Боже, Петро бачив, як на людей, які слухали його, сходив Святий Дух.
Як ми можемо визначити, чи перебуває у проповіднику Святий Дух? Це залежить від того, чи приймає він Євангеліє Води та Духа. Серце людини, що вірує в чудове Євангеліє і проповідує його, виразно свідчить про присутність Всемогутнього Небесного Царя. Дух Господній, що перебуває в серці проповідника, проникає також і в серця його слухачів. Проповідник і людина, що слухає його науку зрештою знаходять спільну мову, немов вони знають одне одного ще з дитинства. Вони розуміють, що Божа Любов перебуває в кожному з них. Проповідник бачить, як людина, що слухає його стає дитиною Божою, приймаючи до серця Євангеліє Води та Духа. 
Проповідуючи Євангеліє, ми можемо бачити, як правдивий Утішитель сходить на віруючих, як тільки вони усвідомлюють і приймають Євангеліє Води та Духа. У цьому й полягає суть нашого спасіння. Саме тому ми повинні проповідувати Євангеліє Води та Духа, яке є правдивою дорогою до зіслання Святого Духа.
Ті, що наповнюються Святим Духом стають дітьми Божими. Євангеліє Води та Духа не є теоретичною доктриною, а навпаки – правдивим спасінням; коли ми проповідуємо його людям, вони наповнюються вірою, отримують дар Святого Духа і стають Божими дітьми. Яке величне та прекрасне це благословення! Яке прекрасне це Євангеліє! Які чудові Його діла! Ті, що проповідують Євангеліє Води та Духа є будівничими Царства Божого. Ми проповідуємо Євангеліє і внаслідок цього люди одержують дар Святого Духа.
Дехто думає, що вірити в Ісуса - це одне, а отримати Святого Духа - зовсім інше. Тому деякі християни як і раніше сподіваються наповнитися Святим Духом через молитви. Однак у Біблії написано, що Утішитель сходить лише на тих, котрі слухають і вірять у Євангеліє, яке проповідують слуги Божі. Люди усього світу спраглі присутності Святого Духа. Євангеліє, яке ми проповідуємо, може вгамувати їх спрагу. Ось чому ми повинні навчати та поширювати Євангеліє по всьому світу. Ми – діти Отця, Божі спадкоємці, які виконують Його Велику Місію.
Ми повинні з вірою проповідувати Євангеліє, постійно пам’ятаючи, що нашим завданням є допомогти людям прийняти Святого Духа. Проповідники повинні твердо увірувати в Євангеліє Води та Духа, перш ніж почнуть навчати інших. Тільки тоді їх учні зможуть прийняти в своє серце небесного Утішителя, увірувавши в Євангеліє. Таким чином, ми маємо змогу надихнути на вічне життя тих, які вірять у Євангеліє Води та Духа. Наша мета – звільнити людей з полону темряви і привести їх у Царство Боже. Проповідники провадять у Царство Сина Божого грішників, приречених на смерть владою темряви. Перевтілювати грішників у дітей Божих – дуже важливе завдання. 
Багато людей не знають дороги до отримання Святого Духа і намагаються прийняти Його з допомогою власних зусиль. Однак усі їх старання марні. Їм потрібна лише віра в Євангеліє, тому що тільки вона здатна звільнити людину від її прогрішень.
А як ви одержали дар Святого Духа? Завдяки молитвам? Чи може через покладення рук? Ні, це не є правдива дорога до життя в Дусі. Ми удостоюємося Святого Духа тільки завдяки вірі в Євангеліє Води та Духа; тож моліться і проповідуйте Євангеліє, щоб народи усього світу могли прийняти Небесного Царя.
Слово „апостол” означає „посланий Богом”. Що роблять апостоли? Вони проповідують Євангеліє Води та Духа, щоб усі люди могли одержати Всесильного Утішителя. Чи не хотіли б ви разом із нами поширювати благу звістку? Ми повинні наповнитися Святим Духом і проповідувати всім людям правдиве Євангеліє. Алілуя! Тож прославляймо незаперечну істину Євангелія, дарованого нам Господом і наповнюймося Святим Духом!