Debido a COVID-19 y la interrupción del servicio de correo internacional, hemos suspendido temporalmente nuestro "Servicio de Libros Impresos Gratis".
A la luz de esta situación no podemos enviarle los libros por correo en este momento. Oren para que esta pandemia termine pronto y por la reanudación del servicio postal.
1-7. У Листі до римлян 8:30 написано: “А кого Він призначив, тих і покликав, а кого покликав, тих і виправдав, а кого виправдав, тих і прославив”. То чи цей уривок доводить правдивість учення про поступове освячення?
Цей уривок не вчить про поступове освячення. Багато богословів і лжепроповідників навчало: “Ті, котрі вірять в Ісуса, поступово зміняться і стануть цілком освяченими тілом та духом”, і багато повірило у це. Але, по суті, християни, які ще не народилися знову, стають все більш і більш упертими. Гріх у серці росте, коли вони старішають. Як наше освячення залежить від часу? Слова “поступове освячення” – це те, що Бог найбільше ненавидить, і те, що любить уживати диявол. Ми можемо стати праведними лише тоді, коли самі не можемо звільнитися від гріха. Оскільки Ісус очистив усі наші гріхи Своїм хрещенням і приніс Себе в жертву, щоб заплатити за них, своєю праведністю ми зобов’язані виключно хрещенню та крові Ісуса. Ми стаємо праведними вірою в те, що Ісус узяв на Себе всі наші гріхи. Слово “освячення” означає “стати святим”. Намагатися освятитися самостійно означає не вірити в істину, але довіряти власному слабкому тілу. Надія на поступове освячення також походить від наших власних духовних бажань. Кожна релігія має свої власні вчення про освячення, але ми, які віримо в Ісуса, ніколи не повинні дивитися лише на слова. Ми не освячуємося поступово вірою в Ісуса; ми стаємо праведними раз і назавжди вірою в хрещення та кров Ісуса, євангеліє духовного обрізання. Насправді, праведними є ті, що народилися з віри у євангеліє хрещення та крові Ісуса.