אנו מוצאים לאור ספרים וספרי נצרות אלקטרונים בחינם על טבילת ישוע והצלב

דף הבית  |  מפת האתר  |  צור קשר  |  עזרה    
לימודי תנ"ך ספרי נצרות
בחינם
ספרי נצרות אלקטרונים
בחינם
אודותינו
  אודותינו

 

היסטוריה ומטרה

מיסיון החיים החדשים (The New Life Mission) נוסד ע"י כומר פול סי.ז'ונג ב 1991, זהו ארגון מיסיונרי לא השתייכותי ולא למטרת רווח. מטרתו ללמד את דברי אלוהים לכל אנשי העולם באמצעות ספרות דתית. הוא מחלק מאות אלפי עותקים של ספרים מודפסים וספרים אלקטרונים. משרדו הראשי נמצא בסיאול, קוריאה ויש לו גם הרבה סניפים וארגונים המשתפים איתו פעולה ברחבי העולם.


משרדים

תרגום והוצאה לאור בחינם של ספרים אלקטרונים/ ספרים מודפסים
ספרות דתית היא אחת מהדרכים היעילות ביותר ללמד את הבשורה לכל העולם. לכן תרגמנו את סדרת ספרי הנצרות של פול סי ז'ונג ל 30 שפות עיקריות ואנו ממשיכים גם לתרגם להרבה שפות אחרות. אנו מקבלים בברכה שותפים במשרדי התרגום. כדי להצטרף אלינו כמתרגם/מגיה, לחץ בבקשה על מקש השותפות

הפצה בחינם של ספרי נצרות
בהתאם למצוות האלוהים " חינם לקחתם חינם תיתנו " (מתי 10:8) אנו נותנים חינם את ספרי הנצרות של כומר ז'ונג לכל מי שרוצה לקרוא אותם. אנו מוכנים לתרום כמה ספרים שהשותף רוצה ואף נשלם את דמי המשלוח. סיפקנו יותר ממאות אלפי ספרים לכנסיות, ארגוני מיסיון, בתי חולים, בתי סוהר, ספריות, משרדים וגם לחילונים ביותר מ 150 מדינות.

אתה גם יכול לחלוק את חסדו של אלוהים איתנו ע"י שתיקח חלק במיניסטריון הספרותי.הרגש חופשי להצטרף אלינו כמפיץ ספרים ע"י לחיצת כפתור השותפות.


  שלח אתר זה לחבר

 
About Us
    על המחבר
    קח מאיתנו באנר
    קישורים
    ביקורת ספרותית

   
Copyright © 2001 - 2020 The New Life Mission. ALL RIGHTS reserved.