אנו מוצאים לאור ספרים וספרי נצרות אלקטרונים בחינם על טבילת ישוע והצלב

דף הבית  |  מפת האתר  |  צור קשר  |  עזרה    
לימודי תנ"ך ספרי נצרות
בחינם
ספרי נצרות אלקטרונים
בחינם
אודותינו
  הסברים קצרים על מונחים תנ"כיים
 -הקשורים לבשורת המים והרוח

 

 • הצדיקים
 • אלה אשר על ידי האמונה בבשורת המים והרוח קיבלו את מחילת החטאים והפכו לחפי חטא לפני אלוהים נקראים צדיקים. אל הרומיים 4:7-8 אומר, "אשרי נשוי פשע כסוי חטאה. אשרי אדם לא יחשב לו יי לעוון." המבורכים כאן הם מי אם לא הצדיקים אשר קיבלו את מחילת החטאים. מכיוון שאלוהים הוא קדוש וצדיק, הוא אינו מאשר כצדיקים את אלה אשר יש בליבם חטא. להימחל ממעשי הפשע שלנו, ולכסות את חטאינו זה להפוך למעשה לחפי חטא וקדושים על ידי האמונה בישוע המשיח - כלומר, על ידי האמונה שאנו העברנו את חטאינו על ישוע באמצעות טבילתו, ושעם מותו על הצלב ישוע שילם למענינו את חובות חטאינו בצורה יצוגית.

  מכיוון שאלוהים לעולם אינו משקר, הוא לעולם אינו מאשר כצדיקים את אלה אשר יש בליבם חטא. להיפך, הוא מרשיע אותם ומשליך אותם לאש הגיהינום. כדי להפוך לחפי חטא לפני אלוהים, אנו חייבים להאמין בליבנו שכל חטאי העבר, ההווה והעתיד הועברו על ישוע אחת ולתמיד כאשר הוא הוטבל על ידי יוחנן המטביל, ולפיכך אנו חייבים לקצוץ את חטאינו מליבנו. לפיכך הצדיקים לפני אלוהים הם אלה אשר הפכו לחפי חטא בליבם על ידי האמונה בטבילת ישוע והצלב. אם יש עדיין אנשים אשר יש להם חטא בליבם אפילו כאשר הם מאמינים בישוע והם עדיין מתפללים את תפילות התשובה שלהם, אם כן, אנשים שכאלה הם חוטאים ולא ילדי האלוהים.

  אלוהים אינו מצדיק את הרשעים (שמות 23:7), כיוון שהוא אינו יכול לשקר. לכן, אלה אשר משמיטים את טבילת ישוע ומאמינים רק בדם שעל הצלב לעולם אינם יכולים להפוך לצדיקים.

  חזרה לרשימה


  גרסה מודפסת   |   שלח אתר זה לחבר

   
  Bible studies
      דרשות
      הצהרת אמונה
      מהי הבשורה
      מונחים תנ"כיים
      שאלות נפוצות על האמונה הנוצרית
   

     
  Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ALL RIGHTS reserved.