The New Life Mission

Про Нас

The New Life Mission The New Life Mission прагне якнайкраще служити Господу, щоб через наші безкоштовні християнські книги ви могли зустріти Ісуса Христа, що прийшов водою і Духом. Засновані на Слові Святого Письма, наші безкоштовні християнські книги з легкістю пояснюють справжню істину, завдяки якій люди можуть народитися з води та Духа. Рекомендуємо вам прочитати наші книги, доступні в друкованому та електронному форматі, і дізнатися правду, висвітлену в цих книгах. Так багато людей в ці часи темряви прагне Істини. Ми шукаємо і хочемо працювати з воїнами Христа, здатними служити, як маяк, що спрямовує цих людей до Божої праведності. Серія безкоштовних християнських книг The New Life Mission, яка складається з 65 томів, наповнена Словом Божим, що пояснює спасіння людства, християнське життя, надію на Тисячолітнє Царство і Царство Небесне, та вічне життя. Ці книги – як поле, де заховані скарби Царства Небесного. Ми хочемо, щоб ви знайшли дорогоцінний скарб, яким є євангеліє води та Духа, і купили це поле, продавши все, що маєте. Ми прагнемо привести вас да праведності Ісуса Христа через наші книги і виконувати праведні діла разом із вами у Христі.

З приходом стихійних лих, штучного інтелекту та квантових обчислень, зараз цей світ ще швидше біжить до свого знищення, як потяг, що сходить з рейок. Ще ніколи в історії людства світ не бачив більш раптових змін, ніж зараз. Проте все це є лише сигналом про початок горя і страждань перед поверненням Господа на цю землю. Живучи в подібні часи, люди сьогодні не мають іншого вибору, крім як вести ще більш бурхливе життя, прив'язане до цього світу, і внаслідок цього їхні серця ще більше відходять від Бога. Одного дня повстане Антихрист, щоб стати проти Бога і панувати над світом. Тому, розуміючи, що ми зараз живемо у віці духовного голоду, ми повинні вірити в євангельське Слово води та Духа, яке Господь дав нам, і стати Його народом. Усі ми, що живемо в такому віці, повинні розуміти, що The New Life Mission світить світлом спасіння. Вона вказує на причину і правильну відповідь, чому ви повинні спастися від усіх гріхів вірою в Ісуса Христа.

  • Історія і мета

    The New Life Mission, заснована в 1991 році пастором Полом Ч. Джонгом, є неприбутковою, незалежною місійною організацією. Її мета – поширювати Слово Боже серед усіх людей у всьому світі через служіння літератури в різних форматах. Таким чином, у центрі уваги її служіння є публікація та розповсюдження друкованих, електронних та аудіокниг, щоб кожен міг народитися знову з води та Духа. The New Life Mission зі штаб-квартирою в Сеулі, у Південній Кореї, має співробітників у більш ніж 90 країнах світу. Ці співробітники, разом із пастором Полом Ч. Джонгом, поставили перед собою мету побудувати Царство Боже.

  • Служіння

    Переклад і публікація безкоштовних християнських електронних книг, аудіокниг та друкованих книг

    Літературне служіння є одним із найбільш ефективних способів поширення євангелія по всьому світу. Тому ми опублікували серію християнських книг Пола Ч. Джонга більш ніж 90 основними мовами і продовжуємо наполегливо працювати, щоб привести ще більше душ до Господньої праведності. Ми хотіли б, щоб ви долучилися до нашого служіння як перекладач та/або коректор. Якщо вас це цікавить, натисніть кнопку "Зареєструватися, щоб бути співробітником".