" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА  |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
  Найважливіші Питання Християнської Віри

 

 • Хто такий Іван Христитель, що хрестив Ісуса?
 • Бог дав людині Свій Закон через Мойсея і жертвоприносини спокутування, завдяки якому люди отримували очищення від своїх гріхів і беззаконня. Він призначив Аарона, брата Мойсея, первосвящеником і велів приносити жертву спокутування на десятий день сьомого місяця в День Очищення всіх річних гріхів людей Ізраїля (Левит 16).

  Він  велів, щоб жертву в День спокутування  приносили тільки нащадки Аарона. Господь дав можливість народу Ізраїля позбуватися всіх гріхів через покладання рук, жертву спокутування, яку приносили Аарон і його нащадки. Господь встановив для людей такий закон спокутування. Він ясно дав зрозуміти, що Ісус є Спасителем людства. Під час Нового Завіту Іван Христитель був нащадком Аарона і останнім первосвящеником Старого Завіту. Іван Христитель як Пророк Господа і представник людства хрестив Ісуса, Сина Божого, який прийшов, щоб врятувати грішників, і поклав Йому на голову всі гріхи людства.

  Благословенні люди, які можуть передати свої гріхи Ісусу через Івана Христителя. Іван виконував роль первосвященика, що представляв усе людство. Слуга  Божий,  він  передав  всі  гріхи людські Ісусу.

  Іван Христитель, первосвященик і представник людства, направлений Богом, був посланий шістьма місяцями раніше Ісуса. З іншого боку, Ісус був Агнцем Божим, який взяв на Себе весь гріх світу, а Іван Христитель був первосвящеником, що передав гріх світу Ісусу, коли хрестив Його. Іван Христитель був слугою Божим.

  Назад до списку


  Версія для друку   |  

   
  Bible studies
      Науки
      Символ віри
      Що таке Євангеліє?
      Біблійні терміни
      Найважливіші Питання Християнської Віри

     
  Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені