" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА  |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
  Короткі Пояснення Деяких Біблійних Термінів
 - Пов'язаних з Євангелієм Води та Духа

 

 • Хрещення
 • Хрещення означає 1) очиститися, 2) бути похованим (глибоко зануреним у воду) і в духовному значенні            3) передати гріхи покладанням рук, як у Старому Завіті.

  У Новому Завіті Ісус хрестився у Івана Христителя, щоб змити всі гріхи людей. «Хрещення Ісуса» означає вилучення гріхів у людини, очищення гріхів світу.

  Ісуса хрестив Іван Христитель, представник всього людства і первосвященик в традиції Аарона, і Іван передав Ісусу всі гріхи людей. Це була мета хрещення Ісуса.

  Слова «хрещення Ісуса» несуть духовне значення «померти, бути похованим». Це означає, що всі гріхи перейшли на Ісуса, і Він прийняв суд замість людей. Щоб врятувати людство, Ісусу довелося забрати гріхи людей і померти за них.

  І Його смерть є також моєю і вашою смертю, смертю всіх грішників світу, а Його воскресіння - воскресіння всіх людей.  Його жертва - прощення для грішників. Його хрещення - свідчення очищення від гріхів всього людства.

  У Біблії сказано; «Того образ, хрищення - не тілесної нечистоти позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, - спасає тепер і нас... » (1-е Петра 3:21). Хрещення Ісуса - праведний шлях спасіння людства через спокутування всіх його гріхів. 

  Назад до списку


  Версія для друку   |  

   
  Bible studies
      Науки
      Символ віри
      Що таке Євангеліє?
      Біблійні терміни
      Найважливіші Питання Християнської Віри

     
  Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені