" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА  |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
  Короткі Пояснення Деяких Біблійних Термінів
 - Пов'язаних з Євангелієм Води та Духа

 

 • Розкаяння
 • Коли людина, далека від Бога, усвідомлює свої гріхи і дякує Господу за те, що Він змив їх, а потім повертається до Господа, то це називається розкаянням.

  Кожен повний гріха. Істинне розкаяння - визнання  того, що ми грішні перед Богом, що ми не можемо не грішити, і єдине чого ми гідні, це пекла після смерті. Ми повинні прийняти Ісуса через віру в те, що Він прийшов в наш світ, щоб врятувати грішників, що Він забрав наші гріхи (через Своє хрещення) і помер, і воскрес, щоб врятувати нас. Істинне розкаяння полягає в тому, щоб відкинути власні думки і повернутися до Бога (Дії 2:38).

  Розкаятися - значить визнати свої гріхи і повернутися до слова Божого, прийняти спасіння через воду і кров всім своїм серцем (Від Івана 5:6).

  Повне розкаяння - це визнати себе повним грішником і вірити в Ісуса, Сина Божого, Спасителя, що спас нас від гріха. Щоб отримати спасіння і позбутися гріха, треба перестати намагатися очиститися, творячи добрі справи, треба визнати, що ми закінчені грішники перед Богом і Його Законом. Потім ми повинні прийняти істину - спасіння через воду і Дух, дарований нам хрещенням і кров’ю Ісуса.

  Нехай грішник відкине всі свої помисли і бажання і повернеться до Ісуса. Він врятується вірою в те, що Ісус взяв його гріхи на Себе Своїм хрещенням.

  Іншими словами, віра в хрещення Ісуса, Його розп’яття і Його воскресіння є шляхом спасіння всіх грішників. Ісус прийшов у плоті, був хрещений і був розп’ят, щоб змити всі гріхи людини. Повна віра у все це і в те, що Ісус воскрес і став Спасителем тих, хто вірить в Нього - ось є істинне розкаяння і справжня віра.

  Назад до списку


  Версія для друку   |  

   
  Bible studies
      Науки
      Символ віри
      Що таке Євангеліє?
      Біблійні терміни
      Найважливіші Питання Християнської Віри

     
  Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені