" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА  |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
  Короткі Пояснення Деяких Біблійних Термінів
 - Пов'язаних з Євангелієм Води та Духа

 

 • Праведні
 • Ті, хто, вірячи в Євангеліє води та Духа, отримали прощення всіх гріхів і стали безгрішними перед Богом, називаються праведними. У листі до римлян 4:7-8 написано: "Як і Давид називає блаженною людину, якій рахує Бог праведність без діл: Блаженні, кому прощені беззаконня, і кому прикриті гріхи". Блаженний тут не хто інший як праведний, який отримав звільнення від гріха. Оскільки Бог є святим і справедливим, Він не вважає тих, які мають гріх у своєму серці праведниками. Бути прощеними з наших беззаконь і омитими від гріхів означає стати безгрішними і святими, фактично вірячи в Ісус Христа - тобто, вважаючи, що ми передали наші гріхи Ісусу через Його хрещення, і що смертю на Хресті Ісус опосередковано заплатив плату за наші гріхи на Хресті.

  Оскільки Бог не може брехати, Він ніколи не вважає праведниками тих, хто має гріх. Навпаки, Він засуджує їх і кидає у вогонь пекельний. Щоб стати безгрішним перед Богом, ми повинні серцем увірувати, що всі наші минулі, нинішні і майбутні гріхи перейшли на Ісуса раз і назавжди, коли Його охрестився від Івана Хрестителя, і ми повинні в такий спосіб викинути наші гріхи з наших сердець. Праведник в очах Божих - це той, хто став безгрішним серцем, увірувавши у хрещення Ісуса та його Хрест. Якщо деякі люди усе ще мають гріх у серці, навіть якщо вони вірять в Ісуса і моляться у покаянні, то вони - грішники, а не діти Божі.

  Бог не виправдує грішника (Книга Вихід 23:7), оскільки Він не може брехати. Тому ті, що не вірять у хрещення Ісуса, а тільки в кров Христа, ніколи не зможуть стати справедливими.

  Назад до списку


  Версія для друку   |  

   
  Bible studies
      Науки
      Символ віри
      Що таке Євангеліє?
      Біблійні терміни
      Найважливіші Питання Християнської Віри

     
  Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені