" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА  |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
  Про Авторські Права

 

Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission.

Всі права захищені

Усі матеріали, поміщені на цьому сайті, заборонено відтворювати, поширювати, передавати, демонструвати чи видавати без попередньої письмової згоди Місії "Нове Життя" (The New Life Mission). Заборонено змінювати чи видаляти будь-яку торгову марку, авторське право чи інше повідомлення з копій вмісту сайту.

Однак, можна завантажити матеріали з сайту Місії "Нове Життя" (The New Life Mission) (одна машинописна копія та одна друкована копія на сторінку) тільки для особистого, некомерційного користування.

 

Використання Вмісту Нашого Веб-Сайту

Місія "Нове Життя" (The New Life Mission) дозволяє використання інформації нашого веб-сайту тільки для реєстрації у мережі Інтернет. Всі інші види використання на зразок поширення засобами друку, радіомовлення та телебачення, чи будь-якими іншими ЗМІ, заборонені.

Якщо Ви хочете помістити наші матеріали на своєму веб-сайті, Ви повинні погодитися з наступними умовами угоди:

  1. Веб-сайт, на якому буде поміщено інформацію нашого веб-сайту, не повинен бути непристойним, тобто містити непристойні матеріали (а саме: сайти, що очевидно пов'язані з сексом, азартною грою, насильством, тим чи іншим чином сприяють незаконним діям).
  2. Ви повинні повідомити нашого вебмайстра (webmaster@bjnewlife.org) і надати йому стислу інформацію про ваш веб-сайт і адресу сторінки, пропонованої для реєстрації інформації нашого веб-сайту. Ви можете розміщувати інформацію веб-сайту тільки після одержання дозволу Місії "Нове Життя" (The New Life Mission).
  3. Потрібно клопотати про право використання інформації нашого сайту і чекати нашої згоди щодо кожного пункту. Ми не надаємо постійних прав на використання.
  4. Не можна розміщувати інформацію нашого веб-сайту у спосіб, що спотворює, перекручує, завдає збитків, ганьбить, принижує чи сприяє ворожому ставленню до Місії "Нове Життя" (The New Life Mission).
  5. Не можна надсилати інформацію нашого веб-сайту, видаляючи, змінюючи чи переробляючи її.
  6. Наприкінці повідомлення Ви повинні наступним чином зазначити джерело надісланого матеріалу:
    Джерело: Веб-сайт Місії "Нове Життя" (The New Life Mission) (www.bjnewlife.org)
  7. Зазначаючи джерело, Ви повинні правильно вказати адресу (http://www.bjnewlife.org/ukrainian.html).


 

 

   
Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені