" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА  |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
  Найчастіші запитання

 

ЗАПИТАННЯ: Я б хотів отримати книжки преп. Пола Ч. Джонга. Чи є якісь обмеження чи умови для мене?

Будь-хто, у кого є поштова адреса, може замовити наші безкоштовні книги без будь-яких умов.

ЗАПИТАННЯ: Скільки я повинен заплатити за отримані християнські книги Пола Ч. Джонга?

Наші книги абсолютно безкоштовні! Ми платимо усі витрати, включаючи витрати з відвантаження та доставки. Однак ми не відповідаємо за будь-який податок, накладений вашою країною за отримані Вами книги. В даний час у більшості книгарень Серія Християнських Книжок Пола Ч. Джонга продається більш ніж за 10.00 доларів за копію. Однак МНЖ розповсюджує Християнські Книжки Пола Ч. Джонга безкоштовно будь-кому, хто їх захоче, щоб проповідувати правдиве Євангеліє в усьому світі.

ЗАПИТАННЯ: Як мені розмістити моє замовлення друкованої версії Серії Християнських Книжок Пола Ч. Джонга?

Спосіб замовлення відрізняється в залежності від того, чи є Ви членом МНЖ, чи ні. Для детальнішої інформації дивіться, як Замовляти Безкоштовні Книги.

ЗАПИТАННЯ: Скільки копій я можу замовити одночасно?

Якщо Ви не дистриб'ютор МНЖ, то на даний час можете замовити тільки 1 копію кожної книги. Ви можете замовити максимум 2 різних книги одночасно.


ЗАПИТАННЯ: Як стати дистриб'ютором МНЖ?

Якщо Ви хочете стати дистриб'ютором МНЖ, Ви спочатку повинні прочитати наші книги, добре розуміти їх і вірити в них. Тоді завітайте на нашу сторінку Реєстрація Партнерства. Наше членство безкоштовне. Якщо Ви погоджуєтеся на терміни та умови нашого членства, ознайомтеся з інформацію і подайте ваш бланк реєстрації, МНЖ розгляне вашу заяву і повідомить Вас щодо вашого зарахування (чи відхилення) електронною поштою.
Як тільки Ви станете книжковим дистриб'ютором, Ви зможете замовити й одержати стільки друкованих книг Серії Християнських Книжок Пола Ч. Джонга, скільки Вам потрібно.

ЗАПИТАННЯ: Як перевірити стан відправки книг, які я замовляв?

Якщо Ви - зареєстрований член, Ви можете перевірити стан, увійшовши в Зону Партнерства
Просто клацніть посилання на будь-якій сторінці, щоб увійти в "Зону Партнерства". Вам підкажуть, як зареєструвати ваш власний ІD і пароль, щоб скласти рахунок.
Якщо Ви не є членом МНЖ, то неможливо перевірити стан відправки на нашій домашній сторінці. Замість цього, ми посилаємо повідомлення автоматичною електронною поштою, щоб повідомити про стан вашого замовлення.

ЗАПИТАННЯ: Я забув свій пароль і не можу завантажитися. Як я можу повернути мій пароль?

Якщо Ви забули ваш пароль, Ви можете одержати ту підказку пароля, яку Ви написали у вашому реєстраційному бланку. Завітайте на нашу сторінку Зони Партнерства, щоб зробити це.

ЗАПИТАННЯ: Скільки потрібно часу, щоб книга, яку я просив була доставлена мені?

Це залежить від того, де Ви проживаєте, і від поштової системи вашої країни. Авіапоштою для цього, звичайно, потрібно тиждень чи більше, але у випадку великих обсягів замовлень потрібно 2-3 місяці, оскільки їх посилають звичайною поштою.

ЗАПИТАННЯ: Скільки міжнародних видань Серії Християнських Книжок Пола Ч. Джонга є зараз у наявності?

Зараз є у наявності Серії Християнських Книжок Пола Ч. Джонга на 50 основних мовах, і ми постійно перекладаємо Серії Християнських Книжок Пола Ч.Джонга на все більше мов, щоб охопити усі нації.

 


 

 
Free Christian Books
    Список Друкованих Книг
    Про службу безкоштовних книг
    Як замовляти безкоштовні книги
    Найчастіші запитання
Перегляд
скриньки

   
Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені