Search

佈道

Тема 4: Розв’язання проблеми щоденних гріхів

[4-1] Євангеліє рясної спокути (Івана 13:1-17)

Євангеліє рясної спокути
(Івана 13:1-17)
«Перед святом же Пасхи Ісус, знавши, що настала година Йому перейти до Отця з цього світу, полюбивши Своїх, що на світі були, до кінця полюбив їх. Під час же вечері, як диявол уже був укинув у серце синові Симона Юді Іскаріотському, щоб він видав Його, то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходить, устає від вечері, і здіймає одежу, бере рушника й підперізується. Потому налив Він води до вмивальниці, та й зачав обмивати ноги учням, і витирати рушником, що ним був підперезаний. І підходить до Симона Петра, а той каже Йому: Ти, Господи, митимеш ноги мені? Ісус відказав і промовив йому: Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш. Говорить до Нього Петро: Ти повік мені ніг не обмиєш! Ісус відповів йому: Коли Я не вмию тебе, ти не матимеш частки зо Мною. До Нього проказує Симон Петро: Господи, не самі мої ноги, а й руки та голову! Ісус каже йому: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь. І ви чисті, та не всі. Бо Він знав Свого зрадника, тому то сказав: Ви чисті не всі. Коли ж пообмивав їхні ноги, і одежу Свою Він надів, засів знову за стіл і промовив до них: Чи знаєте ви, що Я зробив вам? Ви Мене називаєте: Учитель і Господь, і добре ви кажете, бо Я є. А коли обмив ноги вам Я, Господь і Вчитель, то повинні й ви один одному ноги вмивати. Бо то Я вам приклада дав, щоб і ви те чинили, як Я вам учинив. Поправді, поправді кажу вам: Раб не більший за пана свого, посланець же не більший від того, хто вислав його. Коли знаєте це, то блаженні ви, якщо таке чините!»
 

Чому Ісус омив ноги Петру напередодні свята Пасхи? Умиваючи йому ноги, Ісус сказав: «Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш». Симон Петро був найкращим з учнів Ісуса. Він вірив, що Ісус був Сином Божим, і свідчив, що Ісус був Христом. І коли Ісус омив ноги, на це, безумовно, була причина. Коли Петро визнав свою віру в те, що Ісус був Христом, це означало, що він вірив у Ісуса як у Спасителя, який врятує його від усіх його гріхів.
 
Чому Ісус омив ноги учням перед тим, як Його розіп’яли?
Тому що Він хотів, щоб Його учні зрозуміли досконале спасіння.
 
Чому Ісус омив ноги Петру? Ісус знав, що незабаром Петро тричі відречеться від Нього і що він зробить багато гріхів у майбутньому.
Якби після того, як Ісус піднявся на небо, у Петра залишився якийсь гріх у його серці, він не зміг би об’єднатися з Ісусом. Але Ісус знав усі слабкості Своїх учнів і не хотів, щоб їхні гріхи стали між Ним і Його учнями. Тому Ісусу потрібно було навчити їх, що всі їхні беззаконня вже змито. Це була причина, чому Він умив ноги Своїм учням. Ісус, перш ніж померти й залишити їх, переконався, що вони зрозуміли Євангелію Його хрещення, а також повна ремісія всіх їхніх довічних гріхів(Забрав Гріх).
В Івана 13 йдеться про досконале спасіння, яке Ісус здійснив для Своїх учнів. Умиваючи їм ноги, Ісус розповів їм про мудрість євангелії Його хрещення, через яке всі люди могли бути омити від усіх своїх провин.
«Не дайте себе обдурити дияволу в майбутньому. Я забрав усі ваші гріхи Своїм хрещенням у річці Йордан і візьму на себе суд за них на Хресті. Тоді я воскрес з мертвих і виконаю спасіння народитися знову для всіх вас. Щоб навчити вас, що Я вже змив ваші майбутні гріхи, щоб навчити вас оригінального Євангелія відпущення гріхів(видалення гріха), Я омив ваші ноги перед тим, як мене розп’ять. Це таємниця євангелії народження знову. Ви всі повинні так вірити».
Ми всі повинні розуміти причину, чому Ісус омив ноги учням, і знати, чому Він сказав: «Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш». Лише тоді ми зможемо повірити в Євангелію народження згори й самі народитися згори.
 

Він сказав в Івана 13 
 
Що таке трансгресія?
Це гріхи, які ми чинимо щодня, тому що ми слабкі.
 
Перед тим, як померти на хресті, Ісус влаштував свято Пасхи зі Своїми учнями й переконав їх у Євангелії прощення(Змив Гріх) їхніх гріхів, омив їм ноги Своїми руками.
«то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходить, устає від вечері, і здіймає одежу, бере рушника й підперізується. Потому налив Він води до вмивальниці, та й зачав обмивати ноги учням, і витирати рушником, що ним був підперезаний. І підходить до Симона Петра, а той каже Йому: Ти, Господи, митимеш ноги мені? Ісус відказав і промовив йому: Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш» (Івана 13:3-7).
Він навчав Своїх учнів євангелії хрищення та спокутування гріхів водою Його хрещення.
У той час, бувши вірним Ісусу, Петро не міг зрозуміти, чому Ісус омив йому ноги. Після того як Ісус поговорив з ним, спосіб, яким він повірив в Ісуса, змінився. Ісус хотів навчити його про відпущення гріхів(Змив Гріх), про Євангелію води Його хрещення.
Він хвилювався, що Петро не зможе прийти до Нього через усі свої майбутні гріхи, особливо тілесні гріхи в майбутньому. Ісус умив їм ноги, щоб диявол не зміг забрати віру Його учнів. Пізніше Петро зрозумів чому.
Ісус підготував шлях, щоб кожен, хто повірив у воду Його хрещення та кров, міг назавжди викупитися від своїх гріхів.
В Івана 13 записані слова, які Він сказав, коли мив ноги Своїм учням. Це дуже важливі слова, які справді можуть зрозуміти лише народжені згори.
Причина, по якій Ісус омив ноги Своїм учням перед святом Пасхи, полягала в тому, щоб допомогти їм усвідомити, що Він уже змив усі їхні гріхи за все життя. Ісус сказав: «Чому я мию тобі ноги, ти зараз не розумієш, але дізнаєшся після цього». У цих словах до Петра містилася істина народження знову.
Ми всі повинні знати й вірити в Хрещення Ісуса, яке змило всі наші беззаконня. Хрещення Ісуса в Йордані було євангелією про «передачу» гріхів через покладання рук. Ми всі повинні вірити в слова Ісуса. Він забрав всі гріхи світу через Своє хрещення і досяг відпущення гріхів(Забрав Гріх), бувши судженим і розп’ятим. Ісус хрестився, щоб позбавити всіх людей від усіх їхніх гріхів.
 
 

Відпущення всіх(Забрав Гріх) наших провин за все життя було здійснене Хрещенням і Кров’ю Ісуса

 
Що таке «пастка» диявола проти праведних?
Диявол намагається обдурити праведних, щоб знову зробити їх грішними.
 
Ісус добре знав, що після того, як Він був розп’ятий, воскрес і піднявся на небо, диявол і розповсюджувачі неправдивої віри прийдуть і спробують обдурити учнів. Ми бачимо зі свідчення Петра: «Ти Христос, Син Бога Живого!», що він вірив в Ісуса. Але все ж Ісус хотів нагадати Петру про Євангеліє, яке проповідує повне визволення від гріхів. Це Євангеліє було Хрещенням Ісуса, через яке Він узяв на Себе всі гріхи світу. Він хотів ще раз навчити цьому Петра, учнів і нас, тих, хто прийде пізніше. «Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш».
Щоразу, коли учні Ісуса грішили, диявол спокушав і засуджував їх, кажучи: «Дивіться! Якщо ти все ще грішиш, то як ти можеш сказати, що ти без гріха? Ви не були врятовані. Ти просто грішник». Щоб запобігти цьому, Ісус сказав їм, що їхня віра в Хрещення Ісуса вже змила всі їхні гріхи за все життя — минулі, теперішні та майбутні.
«Ви всі знаєте, що я був хрещений! Причина, чому я хрестився в Йордані, полягала в тому, щоб змити всі ваші довічні гріхи, а також первородний гріх людства. Чи можете ви тепер зрозуміти, чому я хрестився, чому я маю бути розп’ятим і померти на Хресті?» Ісус омив ноги Своїм учням, щоб показати їм, що Своїм хрещенням Він взяв на Себе всі їхні щоденні гріхи й що Він візьме на Себе суд за них на хресті. 
Тепер ми з вами були викуплені від усіх наших гріхів через нашу віру в Євангелію Хрещення та крові Ісуса, яка є відпущенням усіх наших гріхів(Змив Гріх). Ісус був охрещений і розп’ятий за нас. Він змив усі наші гріхи Своїм хрещенням і кров’ю. Кожен, хто знає і вірить в Євангеліє про спокуту гріхів, кожен, хто вірить в істину, відкуплений від усіх своїх гріхів. 
Тоді що робити після спасіння? Треба щодня визнавати свої гріхи й вірити в спасіння хрещення та крові Ісуса, Євангелію спокути за всі гріхи. Треба прийняти у власне серце Євангелію про те, що Ісус забрав усі гріхи Своїм хрещенням і Своєю кров’ю.
Тільки через те, що ви знову грішите, чи станете ви коли-небудь знову грішником? Ні. Знаючи, що Ісус забрав усі наші гріхи, як ми могли знову стати грішниками? Хрещення Ісуса і Його кров на Хресті були євангелією спокути за всі наші гріхи. Будь-хто, хто вірить у цю оригінальну Євангелію прощення гріхів (Викреслений гріх), народжується знову як «праведна людина».
 
 

Праведники ніколи більше не можуть стати грішниками

 
Чому праведні більше ніколи не можуть стати грішниками?
Тому що Ісус уже спокутував усі їхні гріхи за все життя.
 
Якщо ви вірите в Євангеліє повне спасіння від гріха водою і Духом, але все ще відчуваєте себе грішником через свої повсякденні гріхи, тоді вам потрібно піти до Йордану, де хрестився Ісус, щоб забрати всі ваші гріхи. Якщо ви знову станете грішником після того, як отримаєте відпущення гріхів(Забрав Гріх), чи доведеться Ісусові христитися знову? Ви повинні мати віру в повне спасіння від гріха у Євангелії хрещення Ісуса. Ви повинні мати на увазі, що Ісус відніс всі ваші гріхи раз і назавжди через Своє хрещення. Ви повинні мати непохитну віру в Ісуса Христа як свого Спасителя.
Вірити в Ісуса як у свого Спасителя означає, що ви вірите в хрещення Ісуса, яке забрало всі ваші гріхи за все життя. Якщо ви дійсно вірите в хрещення, хрест, смерть і воскресіння Ісуса, ви більше ніколи не зможете стати грішником, незалежно від того, який гріх ви вчинили. Ви були викуплені від усіх гріхів за все своє життя через свою віру.
Ісус Христос також змив гріхи майбутнього, навіть гріхи, які ми чинимо через власні слабкості. І оскільки Ісус мав підкреслити важливість Свого хрещення, Він омив ноги Своїм учням водою, щоб символізувати Євангелію прощення гріхів(Забрав Гріх), Його хрещення. Ісус Христос був охрещений, розіп’ятий, воскрес і вознісся на небо, щоб виконати Божу обітницю про рясне спокутування всіх гріхів світу і врятувати все людство. В результаті Його учні змогли проповідувати Євангелію спокути за гріхи, Хрещення Ісуса, хрест і воскресіння аж до кінця свого життя.
 
 
Слабкість Петрової плоті
 
Чому Петро зрікся Ісуса?
Тому що він був слабкий
 
У Біблії розповідається, що коли слуги первосвященник Кайяфи звинуватили Петра в тому, що він є одним із послідовників Ісуса, він двічі відрікся, сказавши: «Не знаю Цього Чоловіка!» Тоді він вилаявся і присягнувся втретє.
Прочитаймо уривок тут. З Євангелія від Матвія 26:69, «А Петро перед домом сидів на подвір’ї. І приступила до нього служниця одна та й сказала: І ти був з Ісусом Галілеянином! А він перед всіма відрікся, сказавши: Не відаю я, що ти кажеш... А коли до воріт він підходив, побачила інша його та й сказала приявним там людям: Оцей був з Ісусом Назарянином! І він знову відрікся та став присягатись: Не знаю Цього Чоловіка!... Підійшли ж трохи згодом присутні й сказали Петрові: І ти справді з отих, та й мова твоя виявляє тебе. Тоді він став клястись та божитись: Не знаю Цього Чоловіка! І заспівав півень хвилі тієї... І згадав Петро сказане слово Ісусове: Перше ніж заспіває півень, відречешся ти тричі від Мене. І, вийшовши звідти, він гірко заплакав...» (Матвія 26:69-75).
Петро дійсно вірив в Ісуса і вірно йшов за Ним. Він вірив, що Ісус був його Господом і Спасителем, «Пророком». Але коли Ісуса привели до двору Кайяфи, коли стало небезпечно бути пов’язаним з Ісусом, він відрікся від Нього і прокляв Його.
Петро не знав, що зречеться Ісуса. Але Ісус знав, що так і буде. Ісус добре знав слабкість Петра. Тому Ісус омив ноги Петра і навчив його євангелії спасіння, як написано в Івана 13: «Ти будеш грішити в майбутньому, але Я вже змив усі твої майбутні гріхи».
Петро справді відрікся від Ісуса, коли його життя було під загрозою, але до цього його змусила слабкість його тіла. Тому, щоб навчити Своїх учнів, що Він врятував їх від усіх їхніх майбутніх беззаконь, Ісус заздалегідь умив їм ноги.
«Я також уже врятував вас від усіх ваших майбутніх гріхів. Я маю бути розіп’ятим, тому що я охрестився і зняв усі ваші гріхи, і я відплачу за них усі, щоб стати справжнім Спасителем для всіх вас. Я твій Бог, твій Спаситель. Я сповна заплачу за всі ваші гріхи, і Я стану вашим Пастирем через Моє хрещення і кров. Я – Пастир вашого спасіння».
Щоб закріпити цю істину в їхніх серцях, Ісус умив їм ноги перед святом Пасхи. Це істина євангелії.
Оскільки наша плоть слабка навіть після народження згори, ми грішимо ще раз. Звичайно, ми не повинні грішити, але подібно до того, як Петро зіткнувся з серйозними проблемами через ненавмисний гріх, ми також можемо грішити, навіть не маючи цього наміру. Оскільки ми живемо у плоті, наші гріхи ведуть нас до знищення. Ми будемо грішити доти, доки живемо в цьому світському світі, але Ісус змив усі ці гріхи своїм хрещенням і кров’ю на хресті. 
Ми не заперечуємо, що Ісус є нашим Спасителем, але коли ми живемо у плоті, ми продовжуємо грішити проти волі Бога. Це тому, що ми народжені від плоті.
Але Ісус добре знав, що ми грішники тілом. Ісус став нашим Спасителем, заплативши за всі наші гріхи Своїм хрещенням і кров’ю. Він звільнив нас від усіх гріхів через віру в Його спасіння та Його воскресіння.
Усі чотири Євангелія починаються з хрещення Ісуса Іваном Хрестителем. Метою Його людського життя було виконати Євангелію народження знову, Євангелію спасіння.
 
Як довго ми грішимо тілом?
Ми грішимо все своє життя, аж до дня нашої смерті.
 
Коли Петро відрікся від Нього не раз і не два, а тричі, перш ніж проспівав півень, наскільки сильно це розбило його серце? Як сильно він мусив соромитися? Він поклявся перед Ісусом, що ніколи не зрадить Його. Він згрішив через слабкість своєї плоті, але наскільки нещасним він мав почуватися, коли піддався своїй слабкості й зрікся Ісуса не лише один, а тричі? Як він, мабуть, зніяковів, коли знову подивився на Ісуса?
Але Ісус знав усе це та навіть більше. Тому Він сказав: «Я знаю, що ти згрішиш знову. Але Я вже забрав усі ці гріхи Своїм хрещенням, щоб ваші гріхи не змусили вас спотикнутися і не перетворили вас на грішника, і щоб вам не було неможливо повернутися до Мене. Я став для вас повним Спасителем, бувши охрещеним і судженим за всі гріхи. Я став твоїм Богом, твоїм Пастирем. Вірте в Євангеліє прощення ваших гріхів(Змив Гріх). Я продовжуватиму любити тебе, навіть якщо ти зробиш гріхи плоті. Я вже змив усі ваші беззаконня. Євангеліє про прощення всіх ваших гріхів(Забрав Гріх) є вічним. Моя любов до тебе теж назавжди».
Ісус сказав Петру та учням: «Коли Я не вмию тебе, ти не матимеш частки зо Мною». Причина, чому Він говорив про цю Євангелію в Івана 13, полягала в тому, що людям було важливо народитися згори від води та Духа. Ви вірите в це?
У віршах 9-10 «До Нього проказує Симон Петро: Господи, не самі мої ноги, а й руки та голову! Ісус каже йому: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь.»
Дорогі друзі, чи будете ви чинити гріхи «плоті» в майбутньому, чи ні? Ви точно зробите. Але Ісус сказав, що Він вже омив навіть майбутні гріхи, всі беззаконня нашої плоті Своїм хрещенням і кров’ю, і Він ясно сказав Своїм учням слово істини, Євангеліє відкуплення перед тим, як був розп’ятий. 
Оскільки ми живемо у своїй плоті з усіма нашими слабкостями, ми не можемо не грішити. Своїм хрещенням Ісус змив усі гріхи світу. Він не тільки омив наші голови й тіла, але Він також омив наші ноги, всі наші гріхи майбутнього. Це Євангелія народження знову, Євангеліє хрещення Ісуса. 
Після хрещення Ісуса Іван Хреститель свідчив: «Оце, Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!» (Івана 1:29). Ми повинні вірити, що всі гріхи світу були змиті, коли вони були передані Ісусу під час Його хрещення.
Живучи в цьому світі, люди не можуть не грішити. Ми повинні прийняти це як остаточний факт. Кожного разу, коли наша тілесна слабкість виявляється на поверхні, ми маємо нагадувати собі, що Ісус змив усі наші гріхи та всі гріхи світу через Євангелію хрещення та заплатив за них Своєю кров’ю. Ми повинні дякувати Йому з усього серця. Визнаймо з вірою, що Ісус є нашим Спасителем і нашим Богом. Прославляймо Господа. 
Кожен у цьому світі грішить тілом. Люди вмирають від своїх довічних гріхів плоті. Люди постійно грішать своєю плоттю.
 
 
Злі думки в серцях людей
 
Що оскверняє людину?
Різного роду гріхи й злі думки
 
Ісус каже в Матвія 15:19-20. «Бо з серця виходять лихі думки, душогубства, перелюби, розпуста, крадіж, неправдиві засвідчення, богозневаги. Оце те, що людину опоганює. А їсти руками невмитими, не опоганює це людини!». Оскільки різні гріхи в серці людини оскверняють її, вона нечиста.
 
 
Треба визнати власну злу природу
 
Що в серці кожної людини?
Дванадцять видів гріхів (Марка 7:21-23)
 
Ми повинні вміти сказати: «Ці дванадцять видів гріхів є в серцях людей. Усі вони в моєму серці. У мене всередині дванадцять видів гріхів, про які написано в Біблії». Перш ніж народитися згори від води й Духа, ми повинні визнати гріхи у своєму серці. Ми повинні визнати, що ми повні грішники перед Богом. Але ми не часто це робимо. Більшість із нас виправдовується за свої гріхи, кажучи: «Я ніколи раніше не мав таких думок у своєму серці, мене просто на мить збили з пантелику».
Але що Ісус сказав про людей? Він чітко сказав, що те, що виходить із серця людини, «опоганює» її. Він сказав нам, що всередині людей є злі думки. Що ти думаєш? Ти добрий чи злий? Ти знаєш, що у всіх злі думки? Так, у всіх думки злі.
Давним-давно будівля універмагу Сампунг(Sampoong) у Сеулі раптово завалилася. Сім’ї, які втратили своїх близьких, переживали глибоку агонію. Але багато хто йшов туди, щоб насолодитися трагічним видовищем.
Деякі думали: «Скільки загинуло? 200? Ні, це занадто низька цифра. 300? Може бути? Що ж, було б набагато цікавіше і видовищніше, якби кількість загиблих була хоча б тисяча». Серця людей можуть бути такими ж злими. Ми повинні це прийняти. Як нешанобливо це було до мертвих! Як жахливо це було для сімей! Деякі були фінансово розорені.
Зрозуміло, що деякі глядачі не дуже співчували. «Було б набагато цікавіше, якби померло більше! Яке видовище! Що, якби те ж саме сталося на стадіоні, повному людей? Тисячі були б поховані під уламками, чи не так? О, так! Це, безперечно, було б набагато цікавіше, ніж це!» Можливо, дехто мав такі думки.
І всі ми знаємо, якими злими іноді бувають люди. Звичайно, вони б ніколи не вимовляли такі злі думки вголос. Вони можуть цокати язиками і висловлювати своє співчуття, але таємно, в душі, вони прагнуть, щоб це було більш ефектно. Вони хочуть бачити жахливі трагедії, де гинуть тисячі людей, якщо це не суперечить їхнім інтересам. Це те, як працюють серця людей. Більшість із нас є такими до народження знову.
 
 
Вбивство в серці кожної людини
 
Чому ми грішимо?
Бо ми маємо в серці злі думки.
 
Бог сказав нам, що в серці кожної людини є вбивство. Але багато хто б це заперечив. «Як ти можеш таке говорити? У мене в серці немає жодної думки про вбивство! Як Ви можете навіть подумати про таке!» Вони б ніколи не визнали, що в їхніх серцях є вбивство. Вони думають, що вбивці – іншої породи.
«Той серійний вбивця в новинах днями, натовпи, які вбивали й спалювали людей у своїх підвалах, це ті, хто має вбивство у своїх серцях! Вони кардинально відрізняються від мене. Я ніколи не зможу бути таким, як вони! Вони шахраї! Вбивці!» Вони обурюються і кричать: «Ті, хто народився з насіння зла, мають бути стерті з лиця землі! Їх усіх треба засудити до смертної кари!»
Але, на жаль, думка про вбивство живе в серцях цих обурених людей, а також у серцях серійних убивць і вбивць. Бог каже нам, що в серцях усіх людей живе вбивство. Ми повинні прийняти слово Боже, яке бачить нас наскрізь. Ми повинні визнати: «Я грішник з убивством у серці».
Так, Бог сказав нам, що в серцях усіх людей є злі думки, включаючи вбивство. Приймімо слово Боже. Оскільки покоління людей стають все більш злими, всілякі засоби індивідуального захисту стають знаряддям для вбивства. Це результат вбивства в наших серцях. Ви можете вбити в пориві гніву або страху. Я не кажу, що кожен із нас насправді вбивав би інших, але що ми маємо цю думку в наших серцях.
Тому що люди народжуються зі злими думками, у кожного з нас вони є в серці. Деякі дійсно закінчують вбивство, але не тому, що вони вроджені вбивці, а тому, що кожен з нас здатен стати вбивцею. Бог каже нам, що в наших серцях є злі думки й вбивство. Це правда. Ніхто з нас не є винятком із цієї істини.
Тому правильний шлях для нас - це приймати слово Боже і слухатися його. Ми грішимо в цьому світі, тому що маємо злі думки в серці.
 
 
Перелюб у наших серцях
 
Бог каже, що в серці кожної людини є перелюб. Ви згодні? Ви визнаєте, що у вашому серці перелюб? Так, у серці кожної людини є перелюб.
Ось чому в нашому суспільстві процвітає проституція та інші сексуальні злочини. Це один з надійних способів заробити гроші в кожному періоді історії. Інші підприємства можуть постраждати від економічної депресії, але ці мерзенні підприємства страждають не так сильно, тому що в серцях усіх людей живе перелюб.
 
 
Плодом грішників є гріх
 
З чим порівнюють людину?
Дерево, що приносить плід гріха
 
Подібно до того, як яблуні родять яблука, груші — груші, фініки — фініки, а хурма — хурму, так і ми, народжені з 12 видами гріхів у своєму серці, приносимо плід гріха.
Ісус каже, що те, що виходить із серця людини, оскверняє її. Ви згодні? Ми можемо лише погодитися зі словами Ісуса і сказати: «Так, ми — виплід грішників, злочинців. Так, Ти правий, Господи». Так, ми повинні визнати своє зло. Ми повинні визнати правду перед Богом.
Подібно до того, як Ісус Христос підкорився волі Бога, ми повинні прийняти слово Бога і слухатися Його. Це єдиний спосіб, яким ми можемо врятуватися від усіх наших гріхів через воду та Духа. Це дари від Бога.
Моя країна благословенна чотирма прекрасними порами року. І з плином пір року різні види дерев дають свої плоди. Так само і дванадцять гріхів у наших серцях тримають нас і постійно ведуть до гріха. Сьогодні це може бути вбивство, яке охоплює наші серця, завтра це може бути перелюб. 
Потім наступного дня злі думки, потім блуд, крадіжка, лжесвідчення і так далі. І ми продовжуємо грішити цілий рік, щомісяця, щодня, щогодини. Не минає жодного дня, щоб ми не вчинили якийсь гріх. Ми продовжуємо обіцяти триматися трохи далі від гріха, але ми не можемо не грішити, тому що ми народжені такими.
Ви коли-небудь бачили, як яблуня відмовляється плодоносити, бо не хоче? «Я не хочу плодоносити!» Навіть якщо вона вирішила відмовитися від плодоношення, як вона може не плодоносити яблуками? Квіти все одно розквітнуть навесні, яблука виростуть і дозріють влітку, а восени їх можна буде зірвати і з’їсти. 
Це розпорядження природи, і життя грішників також має йти за розпорядженням природи. Грішники не можуть не нести плодів гріха.
 
 

«Хрещення і хрест Ісуса» мали спокутувати наші гріхи 

 
Що означає спокута?
Це відплата за гріх через Хрещення Ісуса (покладання рук) і Його кров на Хресті.
 
Прочитаймо уривок з Біблії, щоб дізнатися, як грішники, виплодок зла, можуть спокутувати свої гріхи перед Богом і прожити своє життя в щасті. Це Євангеліє про спокуту гріхів. 
У левиту 4 сказано: «А коли яка душа з народу землі невмисне згрішить, коли зробить що проти якої з заповідей Господніх, чого робити не можна, та й завинить, і буде пізнаний ним гріх його, що згрішив, то він приведе жертву свою безвадну козу, самицю, за гріх свій, що він згрішив був, і покладе свою руку на голову жертви за гріх, та й заріже цю жертву за гріх у місці цілопалення. А священик візьме своїм пальцем із крови її, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а всю її кров виллє до підстави жертівника. А ввесь її лій він здійме, як знятий був лій із мирної жертви, і священик спалить на жертівнику на пахощі любі для Господа. І так священик очистить його, і буде прощено йому» (Левит 4:27-31).
Як люди спокутували свої гріхи за часів Старого Завіту? Вони поклали свої руки на голову жертви за гріх і передали їй свої гріхи.
Це написано в Левиті. «Коли хто з вас принесе жертву для Господа зо скотини, то з худоби великої (велика рогата худоба) й худоби дрібної (вівця) принесете вашу жертву. Якщо жертва його цілопалення з худоби великої (бик), то нехай принесе його, самця безвадного; нехай приведе його до скинії заповіту, щоб він був уподобаний перед лицем Господнім. І покладе він руку свою на голову цілопалення, і буде йому дано вподобання на очищення від гріхів його (для того, щоб здійснити очищення за нього — NKJV)» (Левит 1:2-4).
Бог наказав їм приготувати жертви за гріх, які мали спокутувати гріхи Ізраїлю. І Він сказав їм «покласти руки» на голову жертви за гріх, щоб передати гріхи. Усередині двору святої скинії знаходився жертовник цілопалення. Це був ящик, трохи більший за кафедру, з рогами на чотирьох кутах. Ізраїльський народ спокутував свої гріхи, переклавши свої гріхи на голову жертви за гріх і спаливши її м’ясо на жертовнику цілопалення. 
У Левіті Бог сказав, щоб люди «за власною волею приносили його до дверей скинії зборів перед Господом». Їхні гріхи були перенесені на жертву за гріх, коли вони поклали свої руки на її голову, а потім грішники розрізали горло пропозиції, щоб вбити її. І священики поклали кров на роги вівтаря спаленої пропозиції.
Після цього тіло приношення очищали від внутрішніх органів, а його м’ясо розрізали на шматки і спалювали до попелу на жертовнику всепалення. Тоді солодкий аромат м’яса був принесений Богові в жертву для їх спокути. Так вони спокутували свої щоденні гріхи.
Потім була жертва спокутування їхніх щорічних гріхів. Це відрізнялося від жертви спокутування щоденних гріхів тим, що первосвященик поклав руки на жертву за гріх від імені всього народу Ізраїлю і сім разів окропив кров’ю східну частину віка милості. Крім того, покладання рук на голову живого козла відбувалося на очах у народу Ізраїлю на десятий день сьомого місяця кожного року (Левит 16:5-27).
 
Хто символізує жертву за гріх у Старому Завіті?
Ісус Христос
 
Тепер дізнаймось, як змінилася система жертвоприношень у Новому Завіті і як вічний Закони Бога залишався незмінним протягом багатьох років.
Чому Ісус мав померти на хресті? Що Він зробив поганого на цій землі, що Бог був змушений дозволити Його Сину померти на Хресті? Хто змусив Його померти на Хресті? Коли всі грішники світу, тобто всі ми, впали в гріх, Ісус прийшов у цей світ, щоб спасти нас.
Він був хрещений Іваном Хрестителем на Йордані й взяв на себе покарання на Хресті за всі гріхи від імені всього людства. Те, як Ісус був хрещений, те, як Він стік кров’ю на Хресті, було таким же, як жертва спокути Старого Завіту, покладання рук на жертву за гріх і пролиття її крові.
Саме так це робилося в Старому Завіті. Грішник клав руки на жертву за гріх і сповідував свої гріхи, кажучи: «Господи, я згрішив. Я вчинив вбивство і перелюб». Потім його гріхи переходили на жертву за гріх.
І так само як грішник перерізав горло жертві за гріх і приніс її перед Богом, так само Ісус був принесений у жертву, щоб спокутувати всі наші гріхи. Ісус був хрещений і кровотечний на Хресті, щоб врятувати нас і спокусити за всі наші гріхи через Його жертву.
Насправді Ісус помер через нас. Коли ми замислимося над цим, який сенс було приносити цих бездоганних тварин в жертву за всі гріхи людей? Чи всі ці тварини знали, що таке гріх? Тварини не знають гріха. Вони не могли зняти гріхи всіх людей.
Подібно до того, як ці тварини були абсолютно безвадними, так і Ісус був безгрішним. Він — Святий Бог, Син Божий, і Він ніколи не грішив. Отже, Він забрав усі наші гріхи через Своє хрещення в Йордані, коли Йому було 30 років.
Це було для того, щоб забрати всі наші гріхи, і Він помер на Хресті через гріхи, які Він зняв з нас. Саме Його служіння для спасіння змило всі гріхи людства. Це написано в Матвія 3.
 
 
Початок Євангелія спокутування гріхів
 
Чому Ісус був хрещений Іваном Хрестителем у Йордані?
Щоб виконати всю праведність
 
У Євангелії від Матвія 3 написано: «Тоді прибуває Ісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб христитись від нього. Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене? (А Ісус відповів і сказав йому: дозволити це тепер, бо так годиться нам виповнити усю праведність. Тоді дозволив він Його. — NKJV)» (Матвія 3:13-15).
Ми повинні знати й розуміти, чому Ісус хрестився, коли Йому було 30. Він хрестився, щоб спокутувати гріхи всіх людей і виконати всю праведність Бога. Щоб спасти всіх людей від їхніх гріхів, Ісус Христос, Непорочний, Сам охрестився Іоаном Хрестителем.
Таким чином, Він узяв на Себе гріхи світу і приніс Себе в жертву, щоб спокутувати гріхи всього людства. Щоб врятуватися від гріха, ми всі повинні знати правду і вірити в правду. Від нас залежить вірити в Його спасіння і бути спасенними.
Що означає хрещення Ісуса? Це те саме, що покладання рук у Старому Завіті. У Старому Завіті гріхи всіх людей перекладалися на голову жертви за гріх через покладання рук. Аналогічно, у Новому Завіті, Ісус забрав усі гріхи світу, представивши Себе як жертву за гріхи та прийнявши хрещення від Івана Хрестителя.
Іван Хреститель був найбільшою людиною серед усіх людей, представником людства, призначеним Богом. Як представник людства, первосвященик усього, він поклав руки на Ісуса і передав Йому всі гріхи світу. «Хрещення» означає «передати, бути похованим і бути омитим».
Чи знаєте ви, чому Ісус прийшов у цей світ і був хрещений Іваном Хрестителем? Чи вірите ви в Ісуса, чи знаєте ви значення Його хрещення? Хрещення Ісуса мало забрати всі наші гріхи, гріхи, які ми, лиходійське насіння, чинимо своїм тілом протягом усього нашого життя. Ісус був хрещений Іваном Хрестителем для виконання початкової євангелії спокутування всіх наших гріхів.
У Євангелії від Матвія 3:13-17 написано: «Тоді», і це означає час, коли Ісус хрестився, час, коли всі гріхи світу були передані Йому.
«Тоді» Ісус узяв на себе всі гріхи людства, помер на хресті через три роки та воскрес через 3 дні. Щоб змити всі гріхи світу, Він раз і назавжди охрестився, раз і назавжди помер на Хресті й раз і назавжди воскрес із мертвих. Для всіх тих, хто хоче отримати викуп від своїх гріхів(Забрав Гріх) перед Богом, Він врятував їх усіх раз і назавжди. 
Чому Ісус мав охриститися? Чому Він мав одягнути терновий вінець і бути засудженим на суді Пилата, як звичайний злочинець? Чому Він мав бути розп’ятим на хресті й стікати кров’ю? Причина всього вищесказаного полягає в тому, що Він забрав на Себе всі гріхи світу, гріхи ваші й мої, через свого хрещення. І за наші гріхи Він мав померти на Хресті.
Ми повинні вірити в слово спасіння, що Бог спас нас, і бути вдячними Йому. Без хрещення Ісуса, Його Хреста та Його воскресіння не було б нашого спасіння.
Коли Ісус був хрещений Іваном, щоб забрати всі гріхи світу, Він забрав усі наші гріхи і таким чином врятував нас, хто вірить у Його Євангелію спасіння. Але є люди, які думають: «Він лише зняв первородний гріх, чи не так?» Але вони помиляються. 
У Біблії чітко записано, що Ісус забрав усі гріхи світу раз і назавжди, коли прийняв хрещення. Усі наші гріхи, включаючи первородний гріх, змито. У Євангелії від Матвія 3:15 написано: «Бо так годиться нам виповнити усю праведність». Виконати всю праведність означає, що всі гріхи без винятку були забрані з нас.
«Чи Ісус змив наші гріхи за все життя?» Так, омив. Давайте спочатку знайдемо доказ цього в Левиті. У ній розповідається про первосвященика та жертву Дня Спокути.
 
 
Жертва очищення за щорічні гріхи всіх ізраїльтян
 
Чи могли ізраїльтяни завжди зберігати святість через жертву за гріх цієї землі?
Ніколи
 
«І принесе Аарон теля жертви за гріх, що належить йому, та й очистить себе та свій дім. І візьме він обох тих козлів, та й поставить їх перед Господнім лицем при вході скинії заповіту. І кине Аарон на обох тих козлів жеребки, один жеребок для Господа, і один жеребок для Азазеля. І принесе Аарон козла, що на нього вийшов жеребок для Господа, і вчинить його жертвою за гріх. А козел, що на нього випав жеребок для Азазеля, буде поставлений живим перед Господнє лице, щоб очистити його (щоб спокутувати це — NKJV), і щоб послати його до Азазеля на пустиню» (Левит 16:6-10). Тут Аарон взяв двох козлів біля дверей скинії зборів, щоб спокутувати щорічні гріхи ізраїльтян.
«І кине Аарон на обох тих козлів жеребки, один жеребок для Господа, і один жеребок для Азазеля». Козел відпущення був потрібен для спокути.
На відміну від цього, жертва спокутування щоденних гріхів, у якій грішник покладав руки на голову жертви, щоб передати свої гріхи. Але за річні гріхи народу первосвященик від імені ізраїльтян перекладав річні гріхи на жертву за гріх десятого дня сьомого місяця кожного року.
У Левит 16:29-31 написано: «сьомого місяця, десятого дня місяця будете впокоряти ваші душі, і жодної праці не робитимете ви, ані тубілець, ані приходько, що мешкає серед вас, бо того дня буде окуп ваш на очищення ваше, зо всіх гріхів ваших станете чисті перед Господом. Субота повного відпочинку від праці вона для вас, і ви будете впокоряти душі свої, це вічна постанова.» (Левит 16:29-31).
У Старому Завіті народ Ізраїлю приносив жертву за гріх, щоб спокутувати щоденні гріхи, і передавав свої гріхи її голові, сповідуючи: «Господи, я вчинив такий-то і такий-то гріх». Потім він відрізав горло жертви за гріх, дав кров священику, і пішов додому, переконавшись, що тепер він вільний від своїх гріхів. Жертва за гріх померла за грішника з гріхом на його голові. Жертва за гріх була вбита замість грішника. У Старому Завіті жертва за гріх могла бути козою, телям, биком, усіма бездоганними та чистими тваринами, які Бог відзначив.
Замість того, щоб грішник помер за свої гріхи, Бог, у Своєму безмежному милосерді, дозволив принести в жертву життя тварини.
Таким чином, у Старому Завіті грішники могли спокутувати за свої гріхи через жертву спокутування. Провини грішника були передані на жертву за гріх через покладання рук, а її кров була дана священику, щоб спокутувати гріхи грішника.
Проте щодня спокутувати гріхи було неможливо. Тому Бог дозволив первосвященикові спокутувати гріхи цілого року, щороку в десятий день сьомого місяця, від імені всього народу Ізраїлю.
Тоді якою була роль первосвященика в День Спокути? Спочатку первосвященик Аарон поклав руки на жертву за гріх, сповідуючи гріхи народу, «Господи, народ Ізраїля вчинив такі й такі гріхи: убивство, перелюб, блуд, крадіжка, лжесвідчення, богохульство...»
Потім він перерізав горло жертви за гріх, взявши кров, якою сім разів окропили сидіння милосердя всередині святої скинії зборів. (У Біблії число 7 вважається досконалим числом).
Його завданням було передати щорічні гріхи людей голові жертви за гріх від імені всіх ізраїльтян, і жертва за гріх була принесена в жертву замість них.
Оскільки Бог справедливий, щоб спасти всіх людей від їхніх гріхів, Він дозволив жертві за гріх померти замість людей. Тому що Бог дійсно милостивий, Він дозволив людям принести життя жертви замість свого власного. Потім первосвященик окропив кров’ю східну сторону сидіння милосердя і таким чином спокутував усі гріхи ізраїльтян за минулий рік у День Спокути, десятого дня сьомого місяця.
 
Хто такий жертовний Агнець за Старим Завітом?
Без вади Ісус
 
Первосвященик мав принести двох козлів у День Очищення за народ Ізраїлю. Одного з них назвали козлом відпущення, що означає «випустити». Так само козлом відпущення в Новому Завіті є Ісус Христос. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16).
Бог дав нам Свого єдинородного Сина як жертовного Агнця. І як жертовний Агнець для всього людства, Він був хрещений Іваном Хрестителем і став Спасителем, Месією світу. Месія означає «Спаситель», а Ісус Христос означає «Цар, який прийшов спасти нас».
Отже, так само, як щорічні гріхи людей ізраїльтян спокутовані в День Спокути в Старому Завіті, Ісус Христос майже 2000 років тому прийшов у цей світ, щоб охриститися і пролитися кров’ю на Хресті, щоб завершити Євангелію. спокута за всі наші гріхи.
На цьому місці давайте прочитаємо уривок з Левіта. «І покладе Аарон обидві руки свої на голову живого козла, і визнає над ним усі гріхи Ізраїлевих синів та всі їхні провини через усі їхні гріхи, і складе їх на голову козла, та й пошле через призначеного чоловіка на пустиню. І понесе той козел на собі всі їхні гріхи до краю неврожайного, і пустить того козла в пустиню» (Левит 16:21-22).
Написано, що гріхи всіх людей були покладені на голову козла, як це також сказано в Левит 16. «усі їхні гріхи», означають усі гріхи, які вони вчинили у своїх серцях, усі гріхи, які вони вчинили своєю плоттю. І «усі їхні гріхи» були покладені на голову жертви за гріх через покладання рук.
 
 
За Законом Божим, ми повинні мати правдиве знання про всі наші гріхи
 
Чому Бог дав нам Закон?
Щоб дати нам знання про гріх
 
Закон і заповіді Бога складаються з 613 статей. Насправді коли ми про це думаємо, ми зробили те, що Він наказав нам не робити, і не зробили того, що Він наказав нам робити.
Отже, ми грішники. І в Біблії написано, що Бог дав нам ці Закони, щоб ми усвідомили свої гріхи (До римлян 3:20). Це означає, що Він дав нам Свій Закон і Свої заповіді, щоб навчити нас, що ми грішники. Він дав їх не тому, що ми можемо жити згідно з ними, а щоб ми пізнали свої гріхи.
Він не дав нам Свій Закон і заповіді, щоб ми їх дотримувалися. Ви не можете очікувати, що собака буде жити як людина. Таким же чином, ми ніколи не можемо жити згідно із Законом Бога, але можемо усвідомлювати свої гріхи лише через Його Закон і заповіді.
Бог дав нам Закон, тому що ми самі не усвідомлюємо, що ми маси гріха. «Ви вбивці, розпусники, насіння зла.» Він сказав нам не вбивати, але ми все одно вбиваємо в наших серцях, а іноді й насправді.
Однак, оскільки в Законі написано, що ми не повинні вбивати, ми знаємо, що ми вбивці, кажучи: «О, я помилявся. Я грішник, тому що зробив те, чого не повинен був робити. Я згрішив».
Тому, щоб врятувати ізраїльський народ від гріха, Бог дозволив Аарону принести жертву спокутування в Старому Завіті, і саме Аарон спокутував людей раз на рік.
У Старому Завіті дві жертви за гріх повинні були бути принесені Богові в День Очищення. Один приносився перед Богом, а інший був відправлений у пустелю після покладання рук, беручи з собою всі річні гріхи ізраїльтян. Перед тим, як підходяща людина відпустила козла в пустелю, первосвященик поклав руки на голову живого козла і сповідав гріхи Ізраїля. «Господи, люди вбивали, блудодіяли, крали і поклонялися ідолам... Ми згрішили».
Пустеля є землею піску та пустелі. Козел відпущення був відправлений у безкрайню пустиню і помер. Коли його відправили геть, народ Ізраїлю продовжував дивитися на нього, поки він не зник удалині, і вірив, що їхні гріхи зникли разом із цапом відпущення. Люди заслужили душевний спокій, а козел відпущення помер у пустелі за щорічні гріхи всіх ізраїльтян.
І Бог спокутував усі наші гріхи через Агнця Божого, Ісуса Христа. Усі наші гріхи були повністю змиті через хрещення Ісуса та Його кров на Хресті.
Ісус є Бог і наш Спаситель. Він є Сином Божим, який прийшов спасти все людство від гріха, і Він є Творцем, який створив нас за Своїм образом. Він зійшов у цей світ, щоб спасти нас від гріха.
Не тільки щоденні гріхи, які ми чинимо своєю плоттю, але і всі гріхи в майбутньому, всі гріхи нашого розуму і нашої плоті були передані Ісусу. Таким чином, Ісус повинен був охриститися від Івана Хрестителя, щоб виконати всю Божу праведність, повне спокутування всіх гріхів світу.
За три роки до того, як Ісус був розіп’ятий, коли Він уперше почав Своє публічне служіння, Він узяв на себе всі гріхи світу, прийнявши хрещення від Івана Хрестителя в Йордані. Його спасіння людства через спокуту за всі наші гріхи почалося з Його хрещення.
У річці Йордан, в місці, де вода була приблизно по пояс, Іван Хреститель поклав свої руки на голову Ісуса та занурив Його у воду. Це хрещення було таким самим, як покладання рук у Старому Завіті, і мало той самий ефект перенесення всіх гріхів.
Бути зануреним у воду означало смерть, а вихід із води означав воскресіння. Таким чином, охрестившись від Івана Хрестителя, Ісус здійснив і об’явив усі три події: взяття на Себе всіх гріхів, розп’яття і воскресіння.
Ми можемо врятувати тільки якщо ми підкоряємося словам, з якими Ісус врятував нас від гріха. Бог вирішив спасти нас через Ісуса, і таким чином був виконаний завіт, який Він уклав у Старому Завіті. І Ісус йшов на Хрест, несучи на Своїй голові всі наші гріхи.
 
Яка робота залишилася нам після того, як Ісус стер усі наші гріхи?
Все, що нам потрібно зробити, це мати віру в слова Бога.
 
В Івана 1:29 написано: «Наступного дня Іван бачить Ісуса, що до нього йде, та й каже: Оце, Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!». Іван Хреститель свідчив: «Оце, Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!» Усі гріхи людства були передані Ісусу, коли Він хрестився в Йордані. Повір в це! Тоді ви будете благословенні спокутою за всі свої гріхи.
Ми повинні мати віру в слово Боже. Ми повинні відкинути власні думки та впертість і просто повірити в правду про те, що Ісус узяв на Себе всі гріхи світу, і підкорятися написаним словам Бога.
Казати, що Ісус забрав усі гріхи світу, і казати, що Він виконав праведність Бога, відкупивши наші гріхи, — це абсолютно те саме. І «покладання рук» і «хрещення» також однакові.
Незалежно від того, чи говоримо ми «все», «усе» або «ціле», значення залишається тим самим. Значення слова «покладання рук» у Старому Завіті залишається тим самим у Новому Завіті, за винятком того, що замість нього використовується слово «хрещення».
Це зводиться до простої істини, що Ісус був і охрещений, і суджений на Хресті, щоб спокутувати всі наші гріхи. І ми спасенні, коли віримо в це оригінальне Євангеліє.
Коли ми говоримо, що Ісус узяв на себе всі «гріх світу» (Івана 1:29), що ми маємо на увазі під гріхами світу? Ми маємо на увазі всі гріхи, з якими ми народилися, і всі злі думки, розпуста, крадіж, душогубства, перелюби, здирства(жадібність), лукавства, підступ, безстидства(блуд), завидющеє око, богозневага, гордощі, безум, що живуть у нашому розумі. Це означає всі злі гріхи та провини в плоті та в серці. 
«Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!» (До римлян 6:23). «А без пролиття крови не має відпущення» (Євреїв 9:22). Як сказано в цих віршах, за всі гріхи потрібно заплатити. І Ісус Христос, щоб спасти все людство від гріха, пожертвував Своє власне життя і заплатив за нас за гріх раз і назавжди.
Тому все, що нам потрібно зробити, це повірити в Хрещення Ісуса і Його кров, оригінальне Євангеліє, і в існування Ісуса як нашого Бога і нашого Спасителя, щоб звільнитися від усіх наших гріхів.
 
 
Спокута за гріхи завтрашнього дня
 
Чи потрібно нам ще приносити жертву за наші гріхи?
Ніколи знову
 
Гріхи завтрашнього і післязавтрашнього дня, а також гріхи, які ми скоюємо до самої смерті, також входять до «гріха світу», так само як і гріхи сьогоднішнього, вчорашнього і позавчорашнього дня також входять до «гріха світу». Гріхи людей від народження до смерті є частиною «гріха світу», а гріх світу перейшов до Ісуса через Його хрещення. Отже, усі гріхи, які ми будемо робити до дня нашої смерті, вже забрані з нас.
І нам потрібно лише вірити в це оригінальне Євангеліє, написані слова Бога, і слухатися, щоб бути спасенними. Ми повинні залишити власні думки, щоб викупитися від усіх наших гріхів. Ви можете запитати: «Як Він міг забрати гріхи, які ще не були вчинені?» Тоді я запитаю вас у відповідь: «Щоразу, коли ми грішимо, Ісус повинен повертатися в цей світ, щоб знову і знову проливати Свою кров?»
У Євангелії бути народженим знову міститься закон умилостивлення за гріхи. «без пролиття крови не має відпущення» (Євреїв 9:22). Коли хтось хотів отримати спокуту від своїх гріхів у дні Старого Завіту, він мав передати свої гріхи, поклавши руки на жертву за гріх, і жертва за гріх мала померти за свої гріхи.
Так само і Син Божий зійшов у цей світ, щоб врятувати все людство. Він був охрещений, щоб взяти на Себе всі наші гріхи, Він пролив кров на хресті, щоб заплатити за наші гріхи, і Він помер на хресті, сказавши: «Звершилось!». Він воскрес із мертвих через 3 дні і тепер сидить праворуч від Бога. Він став нашим Спасителем назавжди. 
Щоб отримати повне відпущення гріхів(Змив Гріх), ми повинні відкинути всі наші усталені уявлення і відмовитися від релігійної віри в те, що ми повинні щодня відкуповуватися від наших щоденних гріхів. Щоб спокутувати гріхи людства, треба було раз і назавжди принести жертву. Бог на небі передав усі гріхи світу Своїм Сином через Його хрещення і мав Його розп’ятий для нас. І з Його воскресінням із мертвих було завершено наше спасіння. 
«Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був... і на Нього Господь поклав гріх усіх нас». У Ісаїї 53 говориться, що всі гріхи та провини світу, всього людства, були передані Ісусу Христу.
А в Новому Завіті, в Посланні до Ефесян 1:4, написано: «так як вибрав у Ньому Він нас перше заложення світу». Це говорить нам про те, що Він вибрав нас у Ньому ще до створення світу. Ще до створення світу Бог вирішив зробити нас Своїм народом, праведними бездоганними у Христі. Що б ми не думали раніше, тепер ми повинні вірити і виконувати слова Бога, слова води, крові та Духа.
Бог сказав нам, що Його Агнець, Ісус Христос, узяв на Себе гріхи світу і спокутував усе людство. У Посланні до євреїв 10 написано: «Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей, тими самими жертвами, що завжди щороку приносяться, не може ніколи вдосконалити тих, хто приступає» (Євреїв 10:1).
Тут сказано, що безперервне принесення тих самих жертв з року в рік ніколи не зробить нас досконалими. Закон — це тінь майбутніх благ, а не образ правдивих речей. Ісус Христос, Месія, який мав прийти, зробив нас раз і назавжди досконалими (так само, як щорічні гріхи Ізраїлю були спокутовані раз і назавжди), прийнявши хрещення та будучи розп’ятим, щоб спокутувати всі наші гріхи.
Тому Ісус сказав у Посланні до Євреїв 10: «Потому сказав: Ось іду, щоб волю Твою чинити, Боже. Відміняє Він перше, щоб друге поставити. У цій волі ми освячені жертвоприношенням тіла Ісуса Христа один раз. І кожен священик щоденно стоїть, служачи, і часто приносить жертви ті самі, що ніколи не можуть зняти гріхів. А Він за гріхи світу приніс жертву один раз, і назавжди по Божій правиці засів, далі чекаючи, аж вороги Його будуть покладені за підніжка Його ніг. Бо жертвоприношенням одним вдосконалив Він тих, хто освячується. Свідкує ж і Дух Святий нам, як говорить: Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони мої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх. А їхніх гріхів та несправедливостей їхніх Я більш не згадаю! А де їхнє відпущення, там нема вже жертвоприношення за гріхи» (Євреїв 10:9-18).
І ми віримо, що Ісус врятував нас від усіх гріхів світу Своїм Хрещенням і кров’ю на Хресті.
 
 
Спасіння народження знову водою і духом яке вкарбовано в наших серцях і наших розумах
 
Чи ми праведні лише тому, що більше не грішимо?
Ні. Ми праведні, тому що Ісус забрав усі наші гріхи, і ми віримо в Нього.
 
Чи всі ви вірите в Його досконале спасіння? ― Амінь ― Чи слухаєшся ти з вірою Божих слів про те, що Сам Ісус Христос був охрещений і пролився кров’ю на хресті, щоб спасти нас? Ми повинні слухатися, щоб народитися знову. Коли ми віримо, що Ісус Христос через Євангеліє ремісії (Змив Гріх) змив всі наші гріхи, і всі гріхи світу, ми можемо спастися.
Ми ніколи не зможемо стати досконалими, виконуючи Закон Божий, але ми можемо стати досконалими через нашу віру в діла Ісуса Христа. Ісус Христос забрав усі наші гріхи через Своє хрещення в Йордані та зазнав суду та покарання за всі наші гріхи на Хресті. Вірячи в цю Євангелію всім серцем, ми можемо бути викуплені від усіх наших гріхів і стати праведними. Ви в це вірите?
Хрещення Ісуса, Його розп’яття і воскресіння — це відпущення всіх гріхів людства і закон спасіння (видалення гріха), заснований на безмежній любові Бога. Бог любить нас такими, якими ми є, і Він справедливий, тому Він перш за все зробив нас праведними. Ісус зробив нас праведними, взявши на себе всі наші гріхи через Своє хрещення.
Щоб змити всі наші гріхи, Він послав Свого єдиного Сина, Ісуса, у цей світ за нас. Він дозволив Ісусу забрати всі гріхи світу через хрещення Ісуса, а потім передав Його Сину вирок за всі наші гріхи. Він зробив нас Своїми праведними дітьми через спасіння води і крові, агапе Бога.
У Посланні до Євреїв 10:16 написано: «Закони мої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх».
У наших серцях і розумі ми грішники перед Богом чи ми праведники? Якщо ми маємо віру в Слово Боже, ми стаємо праведними. Ісус Христос забрав усі наші гріхи і був суджений за них. Ісус Христос є нашим Спасителем. Ми можемо думати: «Оскільки ми грішимо щодня, як ми можемо бути праведними? Ми точно грішники». Але коли ми слухаємося слів Бога так само, як Христос Ісус слухався Батька, ми стаємо праведними.
Звичайно, як я вже казав раніше, у наших серцях був гріх до того, як ми народилися знову. Після того, як ми прийняли у свої серця Євангелію відпущення гріхів(Забрав Гріх), ми були врятовані від усіх наших гріхів. Коли ми не знали євангелії, ми були грішниками. Але ми стали праведними, коли повірили в спасіння Ісуса, і тоді ми стали праведними дітьми Бога. Це віра стати праведним, про яку говорив апостол Павло. Віра в Євангелію відпущення гріхів(Змив Гріх) зробила нас «праведними».
Ні апостол Павло, ні Авраам, ні прабатьки віри не стали праведниками через свої діла, а через віру і слухняність словам Божим, словам Його благословення. 
У Посланні до Євреїв 10:18 сказано: «А де їхнє відпущення, там нема вже жертвоприношення за гріхи(Забрав Гріх)». Як написано, Бог спас нас, щоб ми не померли за наші гріхи. Ви вірите в це? ― Амінь. ―
У Посланні до Филип’ян 2: «Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі! Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної... Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!» (Филип’ян 2:5-11).
Ісус Христос не просував віру у світі з будь-якою великою репутацією для Себе. Натомість Він прийняв на Себе образ слуги і прийшов у подобі людини. Він упокорив Себе і став слухняним аж до смерті, щоб спасти нас.
Тому ми прославляємо Ісуса «Він наш Бог, Спаситель і Цар». Причина, чому ми прославляємо Бога і хвалимо Ісуса, полягає в тому, що Ісус до кінця корився волі Свого Батька. Якби Він не послухався, ми б зараз не прославляли Сина Божого. Але через те, що Син Божий підкорявся волі Свого Батька аж до смерті, все створіння і всі люди на цій землі прославляють Його і будуть робити це вічно.
Ісус Христос став Агнцем Божим, який взяв на себе гріхи світу, і написано, що Він взяв їх на себе через своє Хрещення. Минуло приблизно 2000 років з тих пір, як Він узяв гріхи світу. І оскільки ми з вами живемо в цьому світі з самого народження, усі наші гріхи також включені до гріхів світу.
 
Чи станемо ми грішниками, якщо згрішимо завтра?
Ні. Тому що Ісус забрав усі наші гріхи минулого, теперішнього та майбутнього.
 
Не відокремлюючи первородний гріх від наших власних життєвих гріхів, Хіба ми не згрішили з самого народження?
Ісус знав, що ми будемо грішити від дня народження і до самої смерті, і Він заздалегідь взяв на Себе всі наші гріхи. Тепер ти розумієш? Якби ми дожили до 70 років, наших гріхів вистачило б, щоб наповнити більше сотні самоскидів. Однак через хрещення Ісус узяв на себе всі гріхи раз за всіх людей, і прийняв суд за наші гріхи на хресті.
Якби Ісус взяв на Себе тільки первородний гріх, ми всі померли б і потрапили в пекло. Навіть якби ми відчували, що Він не міг забрати всі наші гріхи, це ніколи не змінить того факту, що Ісус викреслив усі наші гріхи. 
Скільки гріха ми можемо зробити в цьому світі? Усі гріхи, які ми робимо, включені до всіх гріхів світу.
Коли Ісус сказав Іванові охрестити Його, Він мав на увазі саме це. Ісус Сам засвідчив, що Він взяв на Себе всі наші гріхи. Бог послав Свого слугу перед Ісусом і наказав йому охрестити Ісуса. Тому, прийнявши хрещення від Івана, представника людства, схиливши голову перед ним, щоб охреститися, Ісус узяв усі гріхи всього людства.
Усі наші гріхи від 20 до 30, від 30 до 40 і так далі; навіть гріхи наших дітей були включені до гріхів світу, які Ісус забрав через Своїм хрищенням.
Хто може сказати, що в цьому світі є гріх? Ісус Христос узяв на себе всі гріхи світу. Ми всі можемо бути врятованими, якщо повіримо своїм серцем, без тіні сумніву, у те, що Ісус зробив, щоб спокутувати всі наші гріхи: Його хрещення та пролиття Його дорогоцінної крові.
Більшість людей живуть своїм бурхливим життям, загорнуті у власні думки, говорячи про своє життя так, ніби їхнє життя — це все. Але є багато тих, хто прожив важче життя.У багатьох людей, у тому числі у мене, було бурхливе життя. Як ви можете не зрозуміти або не прийняти Євангелію відпущення гріхів(видалення гріха), хрещення Ісуса та Його крові?
 
 
Спасіння грішників було завершено
 
Чому Ісус омив ноги Петру?
Тому що Він хотів, щоб Петро мав сильну віру в те, що Він уже змив усі його майбутні гріхи через Своїм хрищенням.
 
Прочитаймо Івана 19: «І, нісши Свого хреста, Він вийшов на місце, Череповищем зване, по-гебрейському Голгофа. Там Його розп’яли, а з Ним разом двох інших, з одного та з другого боку, а Ісуса всередині. А Пилат написав і написа, та й умістив на хресті. Було ж там написано: Ісус Назарянин, Цар Юдейський. І багато з юдеїв читали цього написа, бо те місце, де Ісус був розп’ятий, було близько від міста. А було по-гебрейському, по-грецькому й по-римському написано» (Івана 19:17-20).
Дорогі друзі, Ісус Христос узяв на себе всі гріхи світу, і Він був засуджений до розп’яття на суді Пілата. А тепер давайте разом поміркуємо над цією сценою.
З вірша 28: «Потім, знавши Ісус, що вже все довершилось, щоб збулося Писання». Ісус забрав усі наші гріхи, щоб виконати Писання. І Він сказав: «Прагну! (Я спраглий! — NKJV)» 
«Тут стояла посудина, повна оцту(кислого вина). Вояки ж, губку оцтом(кислим вином) наповнивши, і на тростину її настромивши, піднесли до уст Його. А коли Ісус оцту(кисле вино) прийняв, то промовив: Звершилось!... І, голову схиливши, віддав Свого духа...» (Івана 19:29-30).
І через три дні Він воскрес із мертвих.
Хрещення Ісуса Іваном Хрестителем і Його смерть на хресті нерозривно пов’язані, одне без іншого не має жодних причин існувати. Тому прославляймо Господа Ісуса за те, що Він спас нас Своєю Євангелією відпущення гріхів(Забрав Гріх).
Людська плоть завжди слідує за потребами плоті, і ми не можемо не грішити своєю плоттю. Ісус Христос дав нам Своє хрещення і Свою кров, щоб спасти нас від гріхів нашої плоті. Він спас нас від гріхів нашої власної плоті Своєю Євангелією.
Ті, хто має повне прощення своїх гріхів(Змитий Гріх), можуть увійти в Царство Небесне в будь-який час, якщо повірять в Ісуса, який народився у Віфлеємі, який був хрещений в Йордані, який помер на хресті і воскрес через 3 дні. Тому славимо Господа і прославляємо ім’я Його навіки.
В останньому розділі Івана Ісус пішов до Галілеї після того, як Він воскрес із мертвих. Він підійшов до Петра і сказав йому: «Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих?» а Петро відповів Йому й сказав: «Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе!». Тоді Ісус сказав йому: «Паси ягнята Мої!».
Петро усвідомив усе, Євангелію хрещення Ісуса і Його крові, відпущення гріхів(Змив Гріх). Тепер, коли він повірив у Євангелію води та крові, яка дала йому відпущення гріхів(Змив Гріх), і усвідомив причину, чому Ісус омив йому ноги, його
Давайте ще раз прочитаємо Івана 21:15. «Як вони вже поснідали, то Ісус промовляє до Симона Петра: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси ягнята Мої!». Він міг довірити Своїх ягнят Петру, тому що Петро був Його учнем, тому що Петро був повністю врятований і тому що Петро став праведним і досконалим слугою Бога.
Якби Петро став грішником через свої щоденні гріхи, Ісус не сказав би йому проповідувати євангелію спокути за гріхи(Змитий Гріх), тому що він, включаючи інших учнів, не міг не грішити щодня тілом. Але Ісус сказав їм проповідувати Євангеліє, яке змило всі їхні гріхи, тому що вони вірили в хрещення Ісуса та Його кров на Хресті, Євангеліє спокути за гріхи(Змив Гріх).
 
 
«Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе.» 
 
Чи станете ви знову «грішником», коли згрішите знову?
Ні. Ісус уже забрав усі ваші майбутні гріхи біля Йордану.
 
Подумаймо над словами Ісуса до Петра. «Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе!». Його зізнання в любові було правдивим, оскільки випливало з віри в Євангелію спокути за всі гріхи.
Якби Ісус не навчав Петра та інших учнів євангелії про відпущення гріхів(Забрав Гріх), омивши їм ноги, вони б не змогли зізнатися у своїй любові таким чином. 
Натомість, коли Ісус прийшов до них і запитав: «Чи ти любиш мене більше цих?» Петро сказав би: «Господи, я неповний, і я грішник. Я грішник, який не може любити тебе більше, ніж ці. Будь ласка, залиш мене». І Петро втік би і сховався від Ісуса.
Але давайте подумаємо над відповідями Петра. Він був благословенний євангелією відпущення гріхів(Змитий Гріх), хрещення Ісуса та Його крові, яка врятувала все людство.
Тому він сказав: «Так, Господи; Ти знаєш, що я люблю Тебе». Це зізнання в любові випливає з його віри в Євангеліє від відпущення гріхів(Змив Гріх) Ісуса. Петро вірив у правдиву Євангелію про відпущення гріхів(Забрав Гріх) через яку Ісус взяв на Себе всі гріхи світу, навіть майбутні гріхи, які люди неминуче скоять через свою недосконалість і слабкість плоті. 
Оскільки Петро твердо вірив в Євангелію відпущення гріхів(Змив Гріх), і тому що він також вірив, що Ісус є Агнцем Божим, він зміг відповісти на Господа без вагань. Спасіння Ісуса прийшло з Євангелія відпущення гріхів(Забрав Гріх), і, таким чином, Петро був врятований від усіх його щоденних гріхів. Петро вірив у спасіння через Євангеліє про прощення(Змитий Гріх) всіх гріхів світу.
Чи ти також подібний до Петра? Чи можете ви любити та довіряти Ісусу, який забрав усі наші гріхи своїм Євангелієм про прощення гріхів(Забрав Гріх), своїм хрещенням та кров’ю? Як ви можете ні вірити, ні любити Його? Іншого шляху немає.
Якби Ісус забрав лише гріхи минулого чи теперішнього і залишив нам гріхи майбутнього, ми не могли б прославляти Його так, як це робимо зараз. Крім того, ми всі точно потрапимо до пекла. Отже, ми всі повинні сповідувати, що ми були спасенні через віру в Євангелію відпущення гріхів(Забрав Гріх).
Плоть завжди схильна до гріха, і ми постійно грішимо. Тому ми повинні зізнатися, що ми спаслися, вірячи в Євангелію рясної відпустки гріхів(Змив Гріх), які Ісус дав нам, хрещення і кров Ісуса.
Якби ми не вірили в Євангеліє про спокуту гріхів, тобто хрещення і кров Ісуса, жоден віруючий не був би врятований від своїх довічних гріхів. Крім того, якби ми були викуплені від усіх наших довічних гріхів, щоразу сповідаючись і каявшись, ми, ймовірно, були б надто ледачими, щоб мати можливість залишатися праведними весь час, і ми завжди мали б гріх у наших серцях.
Якщо так, то ми будемо продовжувати залишатися грішниками і не зможемо полюбити Ісуса або наблизитися до Нього. Тоді ми не змогли б повірити в спасіння Ісуса і не змогли б йти за Ним до кінця нашого життя.
Однак Ісус подарував нам Євангеліє про відпущення гріхів(Змитий Гріх) і врятував тих, хто повірив. Він став досконалим Спасителем і змив усі гріхи, які ми чинимо щодня у своєму житті, щоб ми могли по-справжньому любити Його. 
Тому ми, віруючі, не можемо не любити Євангеліє про хрещення і кров Ісуса, прощення наших гріхів(Змив Гріх). Всі віруючі можуть полюбити Ісуса назавжди і стати бранцями любові спасіння через Євангеліє про відпущення гріхів(Забрав Гріх), яке Ісус дав нам.
Дорогий коханий. Якби Ісус залишив бодай маленький гріх, ви б не змогли повірити в Ісуса, а також не змогли б стати свідком Євангелії відпущення гріхів(Змив Гріх). Ви б не змогли працювати як слуга Бога.
Але якщо ви вірите в Євангелію відпущення гріхів(Змитий Гріх), ви можете бути врятовані від усіх гріхів світу. Він дозволяє вам бути врятованими від усіх гріхів світу, коли ви усвідомлюєте справжню Євангелію прощення гріхів(Змив Гріх), записану в словах Ісуса.
 
 
«Чи ти любиш мене більше цих?»
 
Що змусило нас любити Ісуса більше за все?
Його любов до нас через Його хрещення, яке змило всі наші гріхи, навіть усі наші майбутні гріхи.
 
Бог довірив Своїх ягнят Своїм слугам, які повністю повірили в Євангеліє відпущення гріхів(Змитий Гріх). Ісус тричі запитав: «Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих?» і Петро кожного разу відповідав: «Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе!». А тепер давайте подумаємо над відповідями Петра. Ми бачимо, що це був не вираження його волі, а його віра в Євангелію прощення гріхів(Забраний Гріх).
Коли ми когось любимо, і якщо ця любов породжена нашою волею, вона може похитнутися, коли ми слабнемо. Але якби ця любов залежала від сили Його любові, тоді вона тривала б вічно. Любов Бога, а саме рясна спокута за всі наші гріхи, спасіння водою хрещення Ісуса і Духом, є такою.
Наша віра в Євангеліє про відпущення гріхів(Забраний Гріх) повинна служити основою любові Господа до нас. Якби ми любили Його, спираючись лише на нашу волю, то завтра ми спіткнулися б і зненавиділи б себе за наші беззаконня. Однак Ісус змив усі наші гріхи: первородний гріх, наші щоденні гріхи минулого, гріхи завтрашнього дня та всі гріхи всього нашого життя. Він не виключив нікого на поверхні землі зі свого спасіння.
Все це правда. Якби наша любов і віра залежали від нашої волі, ми б зазнали невдачі у своїй вірі. Але оскільки наша любов і віра залежать від Євангелія прощення гріхів(Змив Гріх), яке дав нам Ісус, ми вже є дітьми Божими, праведниками. Оскільки ми віримо в спасіння води і Духа, ми не маємо гріха.
Через те, що наше спасіння прийшло, не від нашої віри в себе, а від любові Божої, Його закону справжнього спасіння через відпущення наших гріхів(Змив Гріх), ми є праведними незалежно від того, наскільки неповними або слабкими ми є у реальному житті. Ми підемо до царства небесного і вкінці славитимемо Бога цілі віки. Ви в це вірите?
У 1-е Івана 4:10 сказано: «Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи». Ісус врятував нас водою і Духом, тому ми повинні мати віру в Євангелію прощення гріхів(Забрав Гріх), хрещення Ісуса та Його кров.
Якби Бог не врятував нас євангелією відпущення гріхів(Забрав Гріх), ми б не могли бути спасенними, як би палко ми не вірили. Але Ісус змив усі гріхи, які ми чинимо в наших серцях і з нашою плоттю. 
Щоб ми повірили в Бога, щоб стати праведними, ми повинні бути впевнені в нашому спасінні через віру в слова води і Духа, Євангелію прощення гріхів(Змитий Гріх). Євангеліє відпущення всіх гріхів(Забраний Гріх) світу полягає в вірі в хрещення Ісуса і Його кров. Євангеліє відпущення гріхів(Змив Гріх) є істинною вірою, істинною основою спасіння, ключем до Євангелія Божого.
 
 
Ми повинні відкинути віру з власної Волі
 
Звідки справжня віра?
Воно походить від любові Господа, який уже змив усі наші теперішні та майбутні гріхи.
 
Віра чи любов, народжені з власної Волі, не є ані справжньою любов’ю, ані справжньою вірою. У цьому світі багато хто спочатку вірить в Ісуса з доброю волею, а пізніше повністю відмовляються від своєї віри через гріх у своїх серцях.
Але ми маємо знати, що Ісус змив усі гріхи світу: не лише дрібні беззаконня, а й великі гріхи, вчинені через незнання.
А в Івана 13, щоб навчити Своїх учнів, наскільки всеохоплюючим було Його спасіння, Ісус зібрав Своїх учнів перед тим, як Його розіп’яли. Під час Своєї вечері з учнями Він встав і омив їм ноги, щоб проілюструвати істину Свого спасіння. Ми всі повинні знати і вірити в Євангеліє про відпущення гріхів(Змив Гріх), як Ісус навчав учнів, омиваючи їм ноги. 
Але Петро спочатку рішуче не дозволяв Ісусу вимити йому ноги. «Ти повік мені ніг не обмиєш!» І це був вияв віри, народженої з його власної волі. Але Ісус сказав йому: «Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш».
Тепер, завдяки євангелії води і Духа, ми можемо зрозуміти слова Ісуса. Вони є словом істини, євангелією води і Духа, відпущенням гріхів(Забраний Гріх), яке дозволяє грішнику стати праведним, повіривши всім серцем.
Петро пішов ловити рибу з учнями. Вони рибали, як вони зробили, перш ніж зустрілися з Ісусом. Тоді Ісус з’явився перед ними і покликав їх. Ісус приготував для них сніданок, і поки вони снідали, Петро зрозумів значення слів, які Ісус сказав раніше. «Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш». Він нарешті зрозумів, що насправді мав на увазі Ісус, коли вмивав йому ноги. 
«Господь змив усі мої гріхи. Усі гріхи, які я вчиняю через свої слабкості, включаючи всі гріхи, які я вчиню також у майбутньому». Тому Петро відмовився від віри, породженої його волею, і почав вірити в хрещення і кров Ісуса, Євангеліє прощення гріхів(Змитий Гріх).
Після сніданку Ісус запитав Петра: «Чи ти любиш мене більше цих?» Тепер, зміцнений вірою в любов Ісуса, Петро зізнався. «Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе!». Петро міг сказати це, тому що він зрозумів, що Ісус мав на увазі, коли сказав: «Але опісля зрозумієш». Він міг сповідувати свою справжню віру, віру в хрещення і кров Ісуса, Євангеліє прощення гріхів(Змитий Гріх).
 
 
Після цього він став правдивим слугою Бога
 
Тому після цього Петро та інші учні проповідували Євангеліє до кінця своїх днів. Навіть Павло, який нещадно переслідував християн, свідчив про Євангеліє в ті тяжкі дні Римської імперії.
 
Як ти можеш стати справжнім слугою Бога?
Через віру в Його вічну спокуту за всі мої гріхи
 
Серед дванадцяти учнів Ісуса, Юду Іскаріотського продав Ісуса, а згодом повісився. І це був апостол Павло, який зайняв його місце. Учні обрали Маттія між собою, але Бог обрав Павла, тому Павло став апостолом Ісуса і проповідував Євангеліє відпущення гріхів(Забраний Гріх) разом з іншими учнями Ісуса.
Більшість учнів Ісуса померли як мученики. Навіть коли їм загрожувала смерть, вони продовжували проповідувати первісне Євангеліє.
«Ісус Христос змив усі гріхи вашої плоті Своєю Євангелією хрищення та крові, тобто Своєю Євангелією прощення гріхів(Забрав Гріх). Ісус забрав ваші гріхи Своїм хрещенням у Йордані та прийняв суд за вас на Хресті. Вірте в Євангелію хрещення Ісуса та Його кров на Хресті, і будьте спасенні».
Багато справді були врятовані, почувши Євангелію та повіривши в неї. Це була сила віри в Євангелію хрещення Ісуса, Його крові та Духа.
Учні проповідували Євангелію води і Духа «Ісус є Бог і Спаситель». Саме тому, що вони свідчили про Євангелію води і Духа, ми з вами тепер можемо почути Євангелію хрищення та крові Ісуса, спасіння та бути врятованими від гріха. Через безмежну Божу любов і повне спасіння Ісуса ми всі стали учнями Ісуса.
Ви всі вірите? Ісус так полюбив нас, що дав нам Євангелію води і Духа, прощення гріхів(Змив Гріх), і ми стали праведними учнями Ісуса. Щоб навчати істинної євангелії прощення гріхів(Змив Гріх), Ісус омив ноги Своїм учням.
Ісус омив ноги Своїм учням, щоб навчити їх і нас, що всі гріхи світу, усі гріхи, які ми чинимо протягом усього нашого життя, були повністю змиті, коли Ісус охрестився і пролив кров на Хресті. І ми дякуємо Ісусу за Його любов і Євангелію від ремісії гріха(Забраний Гріх).
Ісус навчив нас двох речей, омивши ноги своїм учням. По-перше, це було для того, щоб навчити їх, як Він сказав: «Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш». Що всі наші гріхи були змиті Євангелієм прощення гріхів(Змитий Гріх), хрещенням Ісуса і Його кров’ю.
Друге вчення полягало в тому, що, оскільки Ісус принизився, щоб спасти грішників і зробити їх праведними, ми, народжені згори, повинні служити іншим, проповідуючи Євангелію прощення гріхів(Змитий Гріх). Правильно нам, першим, служити тим, хто прийде потім.
Дві причини, чому Ісус умив ноги учням напередодні свята Пасхи, зрозумілі, і вони все ще існують у Церкві.
Учень ніколи не може бути вищим за свого наставника. Тому ми проповідуємо Євангеліє світу і служимо йому так, ніби ми служимо Ісусу. А ми, перші врятовані, повинні служити тим, хто прийде після нас. Щоб навчити цього, Ісус омив ноги учням. Крім того, омивши ноги Петру, Він показав нам, що Він є досконалим Спасителем для нас, щоб ми ніколи більше не були обманутими дияволом.
Ви всі можете спастися, повіривши в Євангеліє про відпущення гріхів(Забраний Гріх), про воду і Духа. Ісус змив усі наші гріхи Своїм хрещенням, розп’яттям і воскресінням, і лише ті, хто вірить у Його Євангелію, можуть бути врятовані від гріхів світу назавжди.
 
 
Віра в Євангеліє, яке омило всі наші щоденні гріхи
 
Ми можемо відсікти обмани диявола, вірячи в Євангеліє прощення гріхів(Змитий Гріх), слова води і Духа. Диявол легко обманює людей, і диявол постійно шепоче нам на вуха. Знаючи, що тіло людей грішить у світі, як вони можуть бути без гріха? Усі люди грішні.
Ми знаємо відповідь. «Знаючи, що Ісус забрав усі гріхи нашої плоті Своїм хрещенням, як віруючий може бути з гріхом? Ісус повністю заплатив за гріх, і тому який гріх залишився для нас?»
Якщо ми не віримо в Євангеліє води і крові, слова диявола здаються розумними. Але, якщо ми маємо Євангеліє на нашому боці, ми можемо мати непохитну віру в істинність Божих слів. 
Тому ми повинні мати віру в Євангелію народження знову з води та крові. Справжня віра полягає в вірі в Євангеліє Хрещення Ісуса, Його крові на Хресті, Його смерті та Його воскресіння.
Ви коли-небудь бачили зображення моделі святого скинії? Це маленький будинок. Будинок поділений на дві частини, зовнішня частина - це святе місце, а внутрішня частина — Пресвяте Місце, де знаходиться кришка милості. 
Усього на зовнішньому подвір’ї скинії стоїть 60 стовпів, а святиня має 48 дощок. Щоб зрозуміти значення Божих слів, ми повинні мати в голові картину святої скинії.
 
 
З чого були зроблені ворота подвір’я скинії?
 
З чого були зроблені ворота подвір’я скинії?
Заслона, виткана з блакитної, пурпурової та червоної нитки, та з тонко витканого льону.
 
Ворота подвір’я скинії описані у Вихід 27:16: «А для брами подвір’я заслона на двадцять ліктів із блакиті, і пурпуру, і червені та з суканого віссону, робота гаптівника. Для них стовпів чотири, і підстав їхніх чотири». Матеріали, використані для воріт двору Скинії, були блакиті, пурпуру, червені пряжі та суканого віссону. Вона була складно виткана і дуже кольорова.
Бог наказав Мойсею ткати ворота кольорово з блакитної, пурпурної та червоної пряжі, щоб усім було легко знайти вхід. І ворота, виткані з блакитної, пурпурової, червоної пряжі та суканого віссону, були повішені на чотирьох стовпах.
Ці чотири матеріали символізують схему спасіння Бога, за допомогою якого Він спасе всіх тих, хто повірив у Його Сина, у хрещення і кров Ісуса, і в те, що Він є Богом.
Кожен із матеріалів, використаних для будівництва святої скинії, має особливе значення і представляє слово Боже та Його плани врятувати людство через Ісуса.
Тепер, скільки різних матеріалів було використано для воріт двору святого скинії? Блакитна, пурпурова та червона пряжа, та суканого віссону. І ці чотири дуже важливі, оскільки допомагають нам зміцнити нашу віру в євангелію народження знову. Якби це не було важливо, ця інформація не була б записана в Біблії так детально.
Оскільки всі матеріали, використані для воріт подвір’я скинії та скинії, були значною частиною спасіння, вони мали бути виготовлені з блакитної, пурпурової та червоної пряжі та суканого віссону. Це спасіння змило всі наші щоденні гріхи, первородні гріхи та гріхи майбутнього. Тому Бог відкрив ці речі Мойсеєві і сказав йому робити саме те, що йому було сказано.
 
 
Що означають блакитна, пурпурова та червона пряжа в Євангелії Бога?
 
Що символізували всі матеріали, використані для скинії?
Спасіння Ісуса через Його хрещення і кров
 
У святій скинії знову використовували блакитну, пурпурову та червону пряжу, а також суканого віссону для завіси, що була повішена між святим місцем та Пресвятим Місцем. Ці ж матеріали були використані для одягу первосвященика, який служив у святій Скинії.
Блакитна пряжа символізує хрещення Ісуса. У 1 Петра 3:21 сказано: «Є також антитип, який тепер рятує нас — хрещення (NKJV)». Хрещення Ісуса, через яке Він узяв на себе всі гріхи світу, було підтверджено Петром у цьому вірші як антитип спасіння спокути. Усі наші гріхи, усі гріхи світу були передані Ісусу під час Його хрещення. Таким чином, блакитна пряжа, хрещення Ісуса, є найважливішою частиною слова спасіння.
Червона пряжа символізує кров Ісуса, а пурпурова пряжа символізує королівську владу — статус Ісуса як Царя і Бога. Отже, три кольори пряжі були необхідні для нашої віри в Ісуса і Його спасіння.
Розкішний одяг, який носив первосвященик, називався ефод, а шата ефоду була блакиті. Первосвященик носив тюрбан, на якому була пластина зі щирого золота з гравіюванням «СВЯТІСТЬ ГОСПОДУ» І пластина була прикріплена до вінця блакиті шнуром.
 
 
Правда, представлена блакитною ниткою
 
Що символізує блакитна пряжа?
Хрещення Ісуса
 
Я шукав значення блакитної пряжі в Біблії. Що Біблія говорить про блакить? Ми повинні зрозуміти блакитну пряжу серед блакитної, пурпурової та червоної пряжі.
Блакитна пряжа означає хрещення Ісуса. Ісус Христос був хрещений Іваном Хрестителем, щоб узяти на себе всі гріхи світу (Матвія 3:15).
Якби Ісус не взяв на себе всі гріхи світу Своїм хрещенням, ми не змогли б стати освяченими перед Богом. Тому Ісус Христос мав прийти в цей світ і охреститися від Івана Хрестителя в річці Йордан, щоб забрати всі гріхи світу.
Причина, чому у воротах подвір’я святої скинії мала бути блакитна пряжа, полягала в тому, що ми не могли стати освяченими без хрещення Ісуса.
Червона пряжа означала смерть Ісуса. Пурпурний колір означав Дух, отже, статус Ісуса як «Єдиний міцний, Цар над царями та Пан над панами» (1 Тимофію 6:15).
Червені пряжа означала кров Христа, який пролив кров на Хресті, щоб заплатити за гріхи всьому людству. Ісус Христос прийшов у цей світ у плоті, щоб узяти на Себе всі гріхи людства через Своє хрещення, перш ніж принести Себе в жертву на Хресті для повного відпущення гріхів(Забраний Гріх). Хрещення Ісуса є справжньою Євангелією відпущення гріхів(Змив Гріх), яка пророкується через кольори пряжі, використаної для святої скинії Старого Завіту.
Стовпи скинії були зроблені з акаційного дерева, а підстави були з міді, а підстави з міді були покриті срібними стрічками.
Усі грішники мали бути засуджені за їхні гріхи, тому що заплата за гріх — смерть. Перш ніж хтось зможе отримати благословення від Бога на народження знову, він повинен визнати, що він повинен бути засуджений за свої гріхи.
Отже, хрещення Ісуса Нового Заповіту, яке представлене блакиті пряжею святої скинії Старого Завіту, взяло на себе всі наші гріхи. Ісус відніс наші гріхи на хрест, щоб стікати кров’ю, і був суджений за них. Роблячи так, Він спас усіх нас, хто має віру в Євангеліє прощення гріхів(Змитий Гріх). Він Цар царів і Святий Бог.
Улюблені, хрещення Ісуса було спасінням Ісуса, який врятував нас, забравши всі наші гріхи. Ісус, який є Богом, зійшов у світ у плоті; Він був охрещений, щоб узяти на себе всі гріхи світу; Він був розп’ятий і стікав кров’ю на Хресті, щоб прийняти суд замість нас. Хрещення Ісуса говорить нам без тіні сумніву, що Він став справжнім Спасителем для всього людства.
Ми також бачимо це в кольорах, які були використані для воріт святої скинії. Використання суканого віссону означає, що Він спас усіх нас без винятку від усіх гріхів світу.
Вишивання ворітного полотна блакиті, пурпуровою та червоною нитками суканого віссону означало ясно передати нам істину спасіння Божого. Це було найважливіше для спасіння спокути.
З матеріалів, використаних для воріт святої скинії, ми бачимо, що Ісус Христос не врятував нас, грішників, випадково, без плану. Він, дотримуючись ретельно детального плану Бога, був охрещений і розп’ятий, а потім воскрес із мертвих, щоб здійснити спасіння людства. З блакитним, пурпуровим та червоним пряжами, матеріалами Євангелія про відпущення гріхів(Змив Гріх), Ісус спас усіх, хто вірив у Його спасіння.
 
 
Бронзовий умивальник Старого Завіту був тінню хрещення Нового Завіту
 
Чому священики мили руки і ноги перед входом у святиню?
Тому що вони повинні були без гріха стати перед Богом.
 
Умивальник також був виготовлений з бронзи. Бронза символізує суд, який Ісус виніс за нас. Умивальник символізує слово Євангелія, яке говорить нам, що всі наші беззаконня були змиті.
Це показує нам, як було здійснено змивання наших гріхів. Це тінь істини, що всі гріхи світу можна змити через віру в слова хрещення Ісуса.
Жертовник цілопалення символізує суд. І вода Ісуса, яка є блакитною, є Євангелієм про очищення від гріхів, хрещенням Ісуса Іваном Хрестителем (Матвія 3:15, 1-е Івана 5:5-10). Це слово свідчення про євангелію спасіння через спокуту.
У 1-е Івана 5 написано: «А оце перемога, що світ перемогла, віра наша. Бо троє свідкують: Святий Дух, і вода, і кров; і ці троє згоджуються в одному». Він також каже нам, що той, хто вірить у Сина Божого, має свідчення води, крові та Духа в ньому.
Бог дозволив нам бути освяченими через віру в Євангелію спокути та увійти до святої скинії. Отже, тепер ми можемо жити у вірі, насичуватися словами Бога, бути благословенними Ним і жити життям праведників. Стати народом Божим означає бути спасенним через віру в Євангелію спокути та жити у святій скинії.
Багато людей сьогодні кажуть, що достатньо просто вірити, не замислюючись про значення блакитних, пурпурних і червоних ниток воріт святої скинії. Якби хтось вірив в Ісуса, не знаючи про це, його віра не була б істинною, тому що в його серці все ще був би гріх. Людина все ще мала б гріх у своєму серці, тому що вона не вірила в істину народження знову через Євангелію спокути, води, крові та Духа.
Якщо когось просили оцінити малознайомого, а якщо, щоб догодити слухачеві, вони відповідали: «Так, я вірю цій людині. Я ніколи з ним не зустрічався, але все одно вірю йому». Як ви думаєте, слухачеві буде приємно це почути? Можливо, дехто з вас був би таким, але це не та віра, якої хоче від нас Бог. 
Бог хоче, щоб ми вірили в Євангеліє про відпущення гріхів (Забрав Гріх), спасіння через Ісуса блакитним(хрещенням), пурпурним(царством) і червоним(кров’ю). Ми повинні знати, перш ніж мати віру в Ісуса, як Він врятував нас від усіх гріхів.
Коли ми віримо в Ісуса, ми повинні знати, як Він врятував нас від усіх наших гріхів водою(хрещення Ісуса), кров’ю(Його смерть) і Духом(Ісус є Богом).
Коли ми справді розуміємо, ми можемо відчути справжню віру і мати цілковиту віру. Наша віра ніколи не була б повною без знання цієї істини. Справжня віра приходить лише через розуміння свідчення про спасіння Ісуса, Євангелію прощення гріхів(Забрав Гріх) і те, що Ісус є справжнім Спасителем людства.
Якою ж тоді буде віра, яка висміює Ісуса? Давайте подивимося.
 
 
Віра, яка висміює Ісуса
 
Що найбільше потрібно для віри?
Точне знання Ісусового хрещення
 
Ви повинні знати, що свавільно вірити в Ісуса означає глузувати з Нього. Якщо ви думаєте: «Мені важко повірити, але оскільки Він є Богом і Сином Божим, мені доведеться повірити», тоді ви висміюєте Ісуса. Ви повинні вірити в хрещення і кров Ісуса, Євангелію спокути.
Вірити в Ісуса, не знаючи Євангелія прощення гріхів(Змитий Гріх), гірше, ніж не вірити в Ісуса взагалі. Проповідувати Євангеліє, яке вірить лише в кров Ісуса, означає працювати марно, не знаючи правди.
Ісус не хоче, щоб хтось вірив у Нього свавільно чи без причини. Він хоче, щоб ми повірили в Нього через пізнання Євангелія відкуплення. 
Коли ми віримо в Ісуса, ми знаємо, що Євангелія спокути — це хрищення і кров Ісуса. Коли ми віримо в Ісуса, ми повинні розуміти Євангелію спокути через Його слова і знати, як саме Він змив усі наші гріхи.
Ми також повинні знати, що символізує блакитна, пурпурова та червона пряжа на воротах до святої скинії. Тоді ми зможемо мати правдиву віру, яка триватиме вічно.
 
 
Ми ніколи не зможемо народитися знову, якщо не повіримо в Ісуса, який є сутністю блакитної, пурпурної та червоної пряжі.
 
Що робили священики перед тим, як увійти до святого місця?
Вони обмивали руки й ноги у воді з бронзового умивальника.
 
Наш Господь Ісус врятував нас. Ми не можемо не хвалити Господа, коли бачимо, як досконало Він нас спас. Ми повинні дивитися на святу скинію. Він дав нам слова євангелії спокути через блакитну, пурпурову та червону пряжу святої скинії і спас нас ними. Ми дякуємо і прославляємо Господа.
Грішники не могли увійти до святого місця. Як міг той, хто має гріх, увійти до святого місця? Це було б неможливо. Якби така людина увійшла, її б тут же вбили. Це було б не благословенням, а прокляттям. Грішник не міг ані увійти до святого місця, ані сподіватися залишитися живим.
Наш Господь спас нас через таємницю, сховану у воротах святої скинії. Ниткою блакитною, пурпурною, червоною та суканою віссону Він спас нас. І Він розповів нам секрет Свого спасіння через ці речі.
Невже ми з тобою так врятувалися? Якщо ми не віримо в слова блакитної, пурпурової та червоної пряжі, не може бути спасіння через Євангелію спокути. Блакитний колір не означає Бога, він означає хрещення Ісуса. Це означає хрещення Ісуса, який забрав усі наші гріхи.
Можна увійти аж до жертовника всепалення, не вірячи в блакитну пряжу. Однак він не може увійти до святого місця, де перебуває Бог. 
Тому, перш ніж увійти до воріт святої скинії, ми повинні вірити в блакитну пряжу (хрещення Ісуса), червону пряжу (Його кров на хресті) і пурпуру пряжу (Ісус є Богом і Сином Божим). Лише коли ми віримо, Бог приймає нас і дозволяє нам увійти крізь завісу Найсвятішого.
Деякі заходять на зовнішній двір скинії і думають, що вони всередині. Але це не порятунок. Як далеко нам потрібно пройти, щоб врятуватися? Ми повинні мати можливість увійти до Святого Святих.
Щоб увійти до Святого Святих, ми повинні пройти умивальницю. Умивальниця символізує хрещення Ісуса, і ми повинні змити всі наші щоденні гріхи хрещенням Ісуса та освятитися, щоб увійти до святого місця.
У Старому Завіті священики повинні були вмитися перед тим, як увійти, а в Новому Завіті Ісус омив ноги Своїм учням, щоб символізувати змивання їхніх провин за все життя.
Закон Божий говорить: «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!» (До римлян 6:23). Бог судить гріхи людини без винятку, але Він передав їх Своєму Сину і засудив Його замість цього. Це любов Божа, Його спасіння. Справжнє спасіння досягається тільки тоді, коли ми віримо в Євангелію спокути, хрещення, кров, смерть і воскресіння Ісуса.
 
 
Щоб народитися знову, людина ніколи не повинна зневажати написане Слово Бога, Євангеліє Спокути за гріхи
 
Що єдине, що нам залишається робити?
Це віра в написані слова Божі.
 
Я ніколи не зневажаю інших людей. Коли хтось говорить про те, з чим я не знайомий, я прошу їх навчити мене. Але коли я розпитував про значення святої скинії, ніхто не міг мені сказати.
Тоді що я міг зробити? Мені довелося повернутися до Біблії. Де в Біблії йдеться про святу скинію? Він детально описаний у книзі Вихід. І якщо хтось уважно прочитає цю книгу, то зможе зрозуміти її значення через написані слова Бога.
Дорогі друзі, ви не можете врятуватися, сліпо віруючи в Ісуса. Ви не можете народитися знову, лише регулярно відвідуючи церкву. Ми знаємо, що Ісус сказав Никодиму. «Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже... Ти учитель ізраїльський, то чи ж цього не знаєш?» (Івана 3:5, 10).
Усі ті, хто вірить в Ісуса, повинні вірити в блакитну пряжу (усі гріхи світу були передані Ісусу під час Його хрещення), червону пряжу (смерть Ісуса за всі наші гріхи) і пурпурову пряжу (Ісус є Спаситель, Бог і Син Божий).
Ми повинні вірити, що Ісус є Спасителем усіх грішників світу. Без цієї віри людина не може ні народитися знову, ні увійти до святині Царства Божого. Без неї не можна навіть вірно жити в цьому світі. 
Хіба це не було б так легко, якби людина могла народитися знову, просто маючи віру в Ісуса? ― Так.― «♫Ти був врятований. Я був врятований. Ми всі були врятовані♫» Як добре. Але є так багато тих, хто вірить в Ісуса, не будучи справді «народженими згори».
Потрібно знати правду в Біблії, а також мати віру в Ісуса. Ми повинні знати Євангеліє відпущення гріхів(Змив Гріх) у Біблії та значення блакитної, пурпурової та червоної пряжі, щоб увійти до святої скинії та бути з Богом у світі віри. У скинії віри ми можемо жити щасливо, поки не прийде час переходити до Царства Небесного. Важливо, щоб ми знали, як правильно вірити в Ісуса.
 
 
Оригінальне Євангеліє породжує святість блакитною пряжею
 
Що є неодмінною умовою для спасіння?
Хрещення Ісуса
 
Іноді хтось думає, що може жити ідеально, не помиляючись. Однак коли він намагається щось зробити, то незабаром виявить свої недоліки. Люди настільки недосконалі, що їм неможливо не грішити. Однак, оскільки Ісус врятував нас блакитною, пурпуровою та червоною пряжею, євангелією спокути, ми можемо бути освяченими та увійти у святе місце Бога.
Якби Бог не врятував нас блакиттю, пурпуром і червоним, ми ніколи не змогли б самі увійти до святині. У чому причина цього? Якби лише ті, хто жили досконалим життям відповідно до їхнього тіла, могли б увійти, то не знайшлося б нікого, хто був би гідний цього. Коли хтось вірить в Ісуса без Євангелії, він лише додає ще більше гріхів у своє серце.
Ісус врятував нас Своїм ретельно спланованим спасінням, спасінням блакитної, пурпурної та червоної пряжі і суканої віссону нитки. Він змив усі наші гріхи. Ви вірите в це? ― Так.―, Чи маєте ви у своєму серці істину Євангелії прощення гріхів(Змив Гріх) і свідчите про неї? ― Так.―
Лише тоді, коли ви свідчите про Євангеліє, ви можете покласти на своє чоло пов’язку з написом «СВЯТІСТЬ ГОСПОДУ» і приєднатися до «священство царське» (1-е Петра 2:9). Тільки тоді ти можеш стояти перед людьми і говорити їм, що ти слуга Божий, що працюєш як первосвященик. 
Тюрбан первосвященика має золоту пластину, яка скріплена блакитним шнуром. Чому блакитний? Тому що Ісус врятував нас Євангелієм прощення гріхів(Забраний Гріх), тому що Він взяв на Себе всі наші гріхи і зробив нас безгрішними через Своє хрещення (покладання рук у Старому Завіті, хрещення в Новому Завіті). 
Без огляду на те, наскільки завзято ми вірили в Ісуса, ми не могли заслужити плиту з написом «СВЯТІСТЬ ГОСПОДУ» без таємних слів блакитної, пурпурової та червоної пряжі.
Як ми стали праведними? У Євангелії від Матвія 3:15 написано: «Бо так годиться нам виповнити усю праведність. — NKJV». Ісус охрестився і врятував нас від усіх гріхів світу. Оскільки Він охрестився і забрав усі наші гріхи, ми, віруючі, стали праведними.
Як би ми могли сказати, що ми без гріха, якби не було хрещення Ісуса? Навіть якщо б ми вірили в Ісуса, навіть якщо б ми плакали, думаючи про розп’яття Ісуса, всі сльози в цьому світі не змогли б змити всі наші гріхи. Ні. Скільки б ми не плакали і не каялися, наші гріхи залишаться всередині нас. 
«СВЯТІСТЬ ГОСПОДУ». Тому що Він забрав усі наші гріхи Своїм хрещенням і кров’ю, тому що Бог дозволив усі гріхи нас, грішників, передати Ісусу, тому що слово спасіння записане в Біблії, ми стали праведними через нашу віру незважаючи на всі наші слабкості.
Отже, тепер ми можемо стати перед Богом. Тепер ми можемо жити як праведні і проповідувати Євангелію світові. «♪О, мене врятовано. Ви були врятовані. Ми всі були врятовані.♪» Ми були врятовані згідно з Божим планом.
Без слова євангелії спокути у вашому серці немає спасіння, як би ви не старалися. Це як популярна пісня про нерозділене кохання. «♫О, моє серце б’ється швидко без причини, коли я бачу її, щоразу, коли я поруч з нею. Я, мабуть, закохана♫» Моє серце б’ється швидко, але не її. На жаль, моя любов ніколи не повертається.
Люди схильні думати, що спасіння приходить багатьма різними способами для багатьох різних людей. Вони запитують: «Чому воно має приходити лише через Євангеліє хрищення?» Якщо воно не проходить через Євангелію хрещення Ісуса, то це не повне спасіння. Це єдиний спосіб стати праведними перед Богом, тому що це єдиний спосіб повністю очиститися від усіх наших гріхів.
 
 
Що таке спасіння блакитної пряжі, яку дав нам Ісус?
 
Що зробило нас праведними?
Євангеліє блакитної, пурпурової та червоної пряжі
 
Спасіння через Євангелію блакитної, пурпурової та червоної пряжі є Божим даром для всього людства. Цей дар дав нам можливість увійти до святої скинії і жити в мирі. Це зробило нас праведними. Це зробило нас праведними і дозволило нам жити в Церкві, навчатися святих слів у Церкві. 
Щоразу, коли ми йдемо до Бога, щоб помолитися, Євангелія благословляє нас Його любов’ю. Ось чому спасіння є таким цінним для нас. Ісус каже нам побудувати дім «на скелі». Скеля — це хрещення Ісуса. Ми всі повинні бути спасенними, жити зі спасінням, піти на Небеса, заслужити вічне життя і стати дітьми Бога.
Дорогі друзі, завдяки євангелії спокути ми можемо з вірою увійти до святої скинії. Завдяки змиванню всіх наших гріхів (хрещення Ісуса) і суду на хресті ми були врятовані завдяки вірі.
Багата спокута за всі наші гріхи, хрещення і кров Ісуса є Євангелієм, що змило всі наші гріхи. Ви в це вірите? Справжня Євангелія — це небесна Євангелія спокути, яка повністю змила всі наші гріхи.
Ми народилися відродженими, повіривши в Євангеліє відкуплення. Ісус дав нам Євангеліє відкуплення, яке омило всі наші щоденні гріхи і навіть всі майбутні гріхи. Прославимо Господа. Алілуя! Дякуємо Господу. 
Євангеліє води і Духа (Євангеліє води і крові) — це справжнє Євангеліє, проголошене Ісусом Христом. Ця книга була написана, щоб відкрити Євангелію Ісуса, Євангелію води і Духа.
Оскільки багато людей вірять в Ісуса, не знаючи повної істини, вони зараз діють лише у світі християнського богослов’я (так званого філософського богослов’я); коротше кажучи, вони живуть у єресі та плутанині. Тому ми повинні повернутися і повірити в істинне Євангеліє. Ще не пізно.
Я хочу детальніше зупинитися у другій книзі для тих, хто має запитання щодо Євангелії народження знову від води та Духа.
 
Ця проповідь також доступна у форматі електронної книги. Натисніть на обкладинку книги нижче.
Ми повинні спочатку знати про свої гріхи, щоб бути викупленими