Search

တဲတော်အကြောင်းလေ့လာခြင်း

Святилище

ဆက်စပ်သောတရားဟောချက်မျာ

· Завіса і стовпи святилища (ихід 26:31-37)

Завіса і стовпи святилища
(Вихід 26:31-37)
“І зробиш завісу з блакиті, і пурпуру, і червені та з суканого вісону. Мистецькою роботою зробити її з херувимами. І повісь її на чотирьох акаційних стовпах, пообкладаних золотом, гаки їх золоті, на чотирьох срібних підставах. І повісь ту завісу під гачками, і внесеш туди за завісу ковчега свідоцтва. І ця завіса буде відділяти вам між святинею й між Святеє Святих. І покладеш те віко на ковчега свідоцтва в Святому Святих. І поставиш стола назовні завіси, а свічника навпроти столу на боці скинії на південь, а стола поставиш на боці півночі. І зробиш завісу входу скинії з блакиті, і пурпуру, і червені та з суканого вісону, робота гаптівника. І зробиш для завіси п’ять акаційних стовпів, і пообкладаєш їх золотом; гаки їх золото; і виллєш для них п’ять мідяних підстав”.
 
 

Святилище 

Святилище 
Я хотів би зупинитися на духовному значенні стовпів святого святих і кольорів його завіси. Скинія, про яку тут написано, була 13,5 м. (45 футів) завдовжки і 4,5 м. (15 футів) завширшки, та ділилася на дві кімнати, святеє святих і святилище. Всередині святилища був свічник, стіл показних хлібів і жертовник кадила, тоді як всередині святого святих був ковчег заповіту і віко. 
Скинія складалася з святилища і святого святих, та з усіх сторін була оточена дошками з дерева акації приблизно 70 см. (2,3 фута) завширшки і 4,5 м. (15 футів) заввишки. А в дверях скинії стояли п’ять стовпів з дерева акації, покриті золотом. Самі двері, через які входили у скинію з подвір’я, були зроблені з завіси, витканої з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника.
На зовнішньому подвір’ї скинії стояли шістдесят стовпів, кожен 2,25 м. (7,5 фута) заввишки. Брама подвір’я, розміщена зі сходу, також була виткана з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника, і тільки через цю браму можна було увійти на подвір’я скинії. На цьому подвір’ї скинії був жертовник цілопалення і умивальниця. 
Пройшовши повз них, ми підійшли б до дверей скинії, котрі були аж 4,5 м. (15 футів) заввишки. Ці двері скинії мали п’ять стовпів із бронзовими підставами. Подібно як брама подвір’я скинії, двері скинії також були зроблені з завіси, витканої з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника, і висіли на золотих гаках, прикріплених до верху п’яти стовпів. Ця завіса відокремлювала внутрішню частину скинії від того, що було ззовні.
 
 
Ми повинні спочатку розглянути стовпи дверей скинії
 
П’ять стовпів дверей скинії були 4,5 м. (15 футів) заввишки. На цих стовпах була завіса, виткана з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника. 
В першу чергу подумаймо, чому п’ять стовпів дверей скинії мали 4,5 м. (15 футів) заввишки. Що це означає? Це означає, що Сам Бог заплатив велику ціну жертви, щоб змити наші гріхи і зробити нас Своїми дітьми. Ми – дуже недосконалі та слабкі істоти за своєю природою, тому живучи в цьому світі, чинимо дуже багато прогрішень. Ми – найбільші грішники і приречені щохвилини чинити гріх в цьому світі, тому маємо багато вад і прогрішень. Ці стовпи дверей скинії показують нам, що для того, щоб спасти нас від цих вад і гріхів світу, Бог пожертвував Свого єдинородного Сина, Ісуса Христа, як плату за наші гріхи, та що Він дійсно таким чином звільнив нас від гріхів світу.
Іншими словами, за наші вади і гріхи в цьому світі Ісус Христос віддав Своє власне тіло як жертву перед Богом і цілком заплатив ціну гріхів світу, таким чином спасши нас. Якщо людина чинила прогрішення і грішила ненавмисно стосовно святих речей Господніх, то мусила принести барана як жертву за прогрішення і додати п’яту частину священикові (Левит 5:15-16). Це означає, що Ісус Христос віддав Себе, щоб спасти нас від наших гріхів і таким чином цілком заплатив за наші гріхи. Христос прийшов на цю землю, щоб змити наші гріхи, і віддав Себе в жертву за наші прогрішення.
Жертви в Біблії, такі як цілопалення, жертви за гріх і мирні жертви, приносилися для того, щоб люди, котрі грішили, могли змити свої гріхи через покладення рук на жертву і таким чином передати їй свої гріхи. Серед таких жертв, жертву за провину приносили, щоб змити свої вади. Цю жертву за провину приносили, коли одна людина шкодила іншій через недбалість, щоб компенсувати постраждалому і відновити стосунки. І для принесення жертви за провину треба було додати ще 20 відсотків до всього поверненого, в тому числі відшкодування. Це була основна вимога жертви за провину. Це була жертва, котра приносилася спеціально для очищення власних вад, коли людина шкодила комусь іншому (Левит 5:14-6:7).
Чи ми з вами так далекі від гріха? Чи ж ми не грішимо протягом всього життя? Але не можемо цього уникнути, адже ми є нащадками Адама. Ми самі знаємо, як багато маємо недоліків і яке грішне наше життя. Скільки зла ми причинили один одному і Богу? Але ми дуже повільно і недосконало визнаємо це зло за гріх, і тому часто забуваємо про наші провини. Але ми повинні визнати перед Богом, що причинили так багато зла один одному і Богу, та тому є грішниками перед Ним.
Щоб спасти таких грішників від усіх їхніх гріхів, Бог запланував послати Ісуса Христа як жертву за їхні прогрішення. Ісус Христос поніс покарання за наші гріхи ціною Своєї жертви, і таким чином Бог дарував нам спасіння. Бог Отець послав Свого Сина на цю землю, щоб Він охрестився і був розп`ятий, і все це для того, щоб спасти нас від всіх наших гріхів та зробити нас Своїм народом, тож як можемо ми прирівнювати себе до досконалості цієї жертви? Щоб спасти нас, грішників, від всіх наших гріхів, Христос став жертвою і заплатив всю ціну гріхів, та таким чином спас нас від гріхів світу. Це могло статися тільки завдяки дивовижній Божій благодаті! Яка глибока, широка і висока Божа любов? Вже те, що стовпи дверей скинії були 4,5 м. (15 футів) заввишки, показує нам Божу любов до нас, котра виявилася через Ісуса Христа.
Щоб спасти таке мізерне створіння, як ми, від покарання за гріх, Сам Христос став жертвою, і я дякую Йому за цю правду. Ми приречені на пекло як покарання за наші гріхи, але Господь віддав власне тіло, щоб спасти нас від наших гріхів, тому ми не можемо не дякувати Йому! Ми дякуємо Йому! У хрещенні від Івана Ісус узяв наші гріхи на Своє дорогоцінне тіло, заплатив ціну наших гріхів кров’ю на Хресті та таким чином спас нас від всіх наших гріхів і покарання. Тому ми можемо тільки дякувати Йому нашою вірою в це євангеліє. Ось глибоке значення спасіння, що міститься в стовпах дверей скинії.
Кожен з п`яти стовпів дверей скинії був 4,5 м. заввишки. Число "5" означає "Божу благодать" в Біблії. Тому п`ять стовпів означають спасіння, яке Бог дав нам. Полюбивши і одягнувши нас в Свою любов спасіння, Бог зробив нас цілком досконалим Своїм народом. У Біблії золото означає віру в Бога, котрий спас нас через Свої блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки та суканий вісон роботи гаптівника. Іншими словами, в Біблії золото означає щиру "віру" в правду, що Сам Бог прийшов на цю землю, узяв на Себе наші гріхи під час хрещення, помер на Хресті, воскрес із мертвих і таким чином зробив нас досконалими праведними. Ось чому стовпи святилища були цілком вкриті золотом.
Те, що підстави стовпів дверей скинії були зроблені з бронзи, означає, що Господь, будучи жертовно засудженим, спас нас, приречених на пекло через наш гріх, через Своє хрещення і кров на Хресті. Повні найрізноманітніших вад, ми були мізерними створіннями, дійсно приреченими на смерть, і все ж, щоб зробити нас Своїм народом, абсолютний і святий Бог приніс в жертву Себе, набагато ціннішого за нас, і таким чином зробив нас дітьми Бога Отця. Ось чому золото означає віру в цю правду. Саме так мусимо розуміти кольори дверей скинії, а також ми повинні думати про це, дякувати за цю правду і цілим серцем вірити в неї.
 
 
Бронзові підстави стовпів скинії
 
У скинії тільки підстави стовпів її дверей були зроблені з бронзи. Це означає, що на цій землі ми вчинили багато гріхів один проти одного і проти Бога та, що тому ми не можемо уникнути засуду за ці гріхи. Правда, прихована в цих бронзових підставах, пригадує нам про жертовник цілопалення. Входячи на подвір`я скинії через її браму, грішники найперше бачили цей жертовник цілопалення, де спалювалися жертви.
Слово "жертовник" тут означає "підняття". Жертовник цілопалення якраз означає правду, що Ісус Христос охрестився, а потім жертовно помер на Хресті замість всіх нас, грішників. Жертовник цілопалення був місцем, де жертви, котрі прийняли гріхи через покладення рук, віддавали життя як покарання за гріхи. Священики кропили кров’ю цих жертв роги жертовника цілопалення, виливали решту крові на пісок біля його підніжжя і спалювали її тіло на жертовнику. Це було місце смерті, де вмирали жертви, котрі взяли на себе гріхи. 
Жертовник цілопалення знаходився між брамою подвір`я скинії та самою скинією. Тому кожен, хто прагнув увійти до скинії, мусив спочатку пройти через цей жертовник цілопалення. Не пройшовши через жертовник цілопалення, було неможливо увійти до скинії. Зрозуміло, що жертовник цілопалення точно відображає хрещення Ісуса Христа і Хрест. І саме хрещення Христа і Хрест прощають прогрішення всіх грішників, котрі стають перед Богом. 
Тому спершу не принісши своїх гріхів і не зупинившись перед жертовником цілопалення, та не пам`ятаючи, що жертва спасла його від гріхів, взявши на себе ці гріхи через покладення рук і проливши свою кров замість нього, жоден грішник ніколи не зможе стати перед Богом. Саме ця віра дозволяє нам стати перед Богом і водночас приводить нас до благословення прощення наших гріхів і змиття покарання за гріх (тобто смерті для гріха).
Коли люди Ізраїля приносили жертву для прощення гріхів, вони спочатку передавали свої гріхи жертві через покладення рук на її голову, убивали її та проливали її кров, а потім кропили цією кров`ю роги жертовника цілопалення і виливали решту крові до підніжжя жертовника. У підніжжі жертовника цілопалення була земля. Земля тут означає серця людей. Тому все це означає, що грішники отримують прощення гріхів через віру в те, що жертва забрала їхні гріхи і померла замість них відповідно до закону спасіння. Роги жертовника цілопалення нагадують нам про гріхи, духовно записані в Книзі Суду.
Грішники Старого Завіту могли отримати прощення гріхів через віру в те, що вони поклали свої руки на голову жертви і таким чином передали їй свої гріхи та, що ця жертва потім пролила кров і була спалена на жертовнику цілопалення. Якби не було покладення рук, смерті та спалення жертви, яка дозволила грішникам спокутувати їхні гріхи, то для них шлях до Бога був би цілком закритий і вони вже не могли б прийти до святого Бога. Коротше кажучи, жодна інша правда окрім цієї системи жертвоприношень не могла дозволити їм стати перед Богом.
Так само без нашої віри в хрещення Ісуса Христа, Його смерть і жертву очищення ми жодним чином не можемо отримати прощення наших гріхів і стати перед Богом. Навіть якби люди Ізраїля принесли своїм священикам найкраще, найдосконаліше, найдивовижніше і найчистіше ягня, але не поклали своїх рук на його голову, тобто таким чином ягня не взяло б їхніх гріхів, і якби воно не пролило крові й не померло, то все це було б безрезультатно.
Що стосується нашої віри, то якщо ми не віримо, що хрещення, котре Ісус Христос прийняв від Івана, і дорогоцінна кров, котру Він пролив на Хресті, пробачили всі наші гріхи, то не можемо сказати, що ми отримали досконале прощення гріхів. Хрещення, котре Ісус прийняв, і Його смерть на Хресті, стоять між грішниками і Богом Отцем, і тому саме вони спасають грішників від їхніх гріхів.
Жертовник цілопалення – це модель, яка містить план спасіння, запланований Самим Всемогутнім Богом в Небі та виконаний в Ісусі Христі. Мойсей побудував скинію відповідно до моделі спасіння і зразка, який Бог показав йому на горі Синай. В Біблії ми можемо побачити, що ця модель тут неодноразово описується. Як написано у Виході 25:40: "І дивись, і зроби за тим зразком, що тобі показувано на горі".
Люди змогли зробити хрест і розп’яти на ньому Ісуса Христа, але окрім цього вони нічого не могли зробити. Вони могли зв`язати Йому руки і привести Його на Голгофу. Вони розіп’яли Його, не знаючи, що роблять перед Богом. Грішники могли все це зробити, тому що все це мало статися відповідно до Божого плану. Проте саме Ісус Христос назавжди спас всіх грішників через Своє хрещення і кров на Хресті, прийнявши хрещення від Івана Хрестителя та взявши на Себе гріхи світу, відразу змивши їх всіх і проливши Свою кров на Хресті.
Тому перед смертю Господа Ісуса Христа на Хресті Його хрещення від Івана було надзвичайно важливою подією, цілком обов`язковою для нашого спасіння. Його очищення гріхів і покарання за них було заплановане Богом ще до створення світу. У Євангелії від Івана 3 Ісус сказав Никодиму, що це є євангеліє води та Духа. Тому хрещення Ісуса і Хрест є Божим провидінням, наперед запланованим і визначеним в Ісусі Христі. 
Сам Ісус сказав: "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне" (Івана 3:16). І Петро також сказав про хрещення Ісуса: "Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа" (1 Петра 3:21). Також написано в Діях Апостолів: "Того, що був виданий певною волею та передбаченням Божим, ви руками беззаконників розп’яли та забили" (Дії 2:23).
Хрещення Ісуса і кров на Хресті цілком виконалися відповідно до задуму і плану Всемогутнього Бога. Ніхто не може увійти в Царство Боже, не прийнявши до серця цієї правди і не повіривши в неї, тому ми повинні усвідомити, що Бог вимагає від нас віри, і справді повірити. Без віри в євангеліє води та Духа ніхто не може спастися. І якби Ісус не захотів охреститися від Івана, щоб віддати Себе в руки грішників і пролити кров на Хресті, то грішники ніколи не змогли б Його розіп’яти. Ісус не йшов на Голгофу під примусом, але Він Сам вирішив узяти на Себе гріхи світу в хрещенні, пролити Свою кров на Хресті та таким чином спасти грішників від усіх їхніх гріхів.
У Ісаї 53:7 написано: "Він гноблений був та понижуваний, але уст Своїх не відкривав. Як ягня був проваджений Він на заколення, й як овечка перед стрижіями своїми мовчить, так і Він не відкривав Своїх уст". Тому хрещення Господа Ісуса Христа і Його смерть на Хресті були цілком добровільними і в такий спосіб Він назавжди спас від усіх гріхів тих, котрі вірять в Його хрещення і кров на Хресті. Про ці діла Господа автор Листа до євреїв також пише: "Бо інакше Він мусив би часто страждати ще від закладин світу, а тепер Він з’явився один раз на схилку віків, щоб власною жертвою знищити гріх" (До євреїв 9:26).
У жертовнику цілопалення, який показує нам хрещення Христа і Його смерть на Хресті, ми дійсно можемо побачити духовний дар Небесного спасіння. Смерть жертви на жертовнику цілопалення – це не що інше, як хрещення і смерть Ісуса за гріхи кожного. У Старому Завіті грішники покутували свої проступки через жертву за гріхи, яка брала їхні гріхи через покладення рук і помирала замість них. У такий самий спосіб у Новому Завіті, перш ніж Син Божий був убитий жорстокими руками на Голгофі, Він спочатку взяв на Себе гріхи світу в хрещенні від Івана, та саме тому Ісус мусив бути розп`ятим, пролити кров і померти.
Тож Бог наперед запланував і призначив, що Ісус прийме покладення рук і буде розп`ятий, щоб принести мир цим вбивцям, котрі убили Його Сина і Його Самого. Бог запланував закон спасіння, що складався з покладення рук і смерті, й відповідно до цього закону дозволив людям Ізраїля отримувати прощення гріхів, приносячи Йому жертви. 
Іншими словами, Сам Бог став мирною жертвою, щоб спасти грішників. Яке безмежно глибоке, мудре і праведне це Боже спасіння! Його мудрість і правда просто дивовижні та безмежні. Хто міг би наважитися уявити Його план спасіння покладення рук і крові, об`явлений на жертовнику цілопалення? Як Павло, ми можемо тільки дивуватися: "О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його, і недосліджені дороги Його!" (До римлян 11:33). Євангеліє води, крові та Духа – це єдине праведне євангеліє, яким Бог досконало спас грішників.
 
 
Роги жертовника цілопалення
 
Роги жертовника цілопалення
З чотирьох боків жертовника цілопалення на подвір`ї скинії були бронзові роги. У Біблії ці роги показують суд за гріх (Єремія 17:1; Об`явлення 20:11-15). Це свідчить про те, що євангеліє Хреста засноване на хрещенні, яке Ісус прийняв. Тому апостол Павло сказав: "Бо я не соромлюсь Євангелії, бо ж вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові" (До римлян 1:16). Також в 1 До коринтян 1:18 написано: "Бо ж слово про хреста тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа".
Ці роги жертовника цілопалення чітко проголошують, що праведний суд Божий і спасіння цілком виконані через Його хрещення, смерть на Хресті та воскресіння.
 
 
Два держаки, вставлені в каблучки жертовника цілопалення
 
Всі елементи скинії, побудованої на пустині, були пересувні. Це відповідало кочовому способу життя людей Ізраїля. Вони мусили блукати по пустині, поки не оселилися в землі Ханаан. Тривалий час, блукаючи по пустині, як паломники, вони отримали від Бога наказ виготовити два держаки, щоб їхні священики могли вставити ці держаки в каблучки жертовника і нести його, коли Бог наказував народу Ізраїля йти далі.
У Виході 27:6-7 написано: "І поробиш держаки для жертівника, держаки з акаційного дерева, і пообкладаєш їх міддю. І буде всунено держаки його в каблучки; і будуть ті держаки на двох боках жертівника при ношенні його". Коли два держаки були вставлені в чотири бронзові каблучки жертовника цілопалення з двох його боків, левіти могли нести його на своїх плечах і переносити всюди, куди йшов народ Ізраїля. Жертовник цілопалення показує хрещення Христа і Хрест. Тому так само, як левіти піднімали жертовник цілопалення за два держаки і несли його по пустині, так євангеліє Його хрещення і Хреста також несуть по пустині цього світу Його слуги.
Інша річ, котру ми повинні розглянути, перш ніж підемо далі – це два держаки, котрі дозволяли юдеям нести жертовник цілопалення. Євангеліє води та Духа також складається з двох частин. Перша – це хрещення, котре Христос прийняв від Івана, а друга – це покарання Господа Ісуса Христа на Хресті. Коли ці дві частини поєднуються, здійснюється спасіння через прощення гріхів. Жертовник цілопалення мав два держаки. Іншими словами, він мав ручки. Одного держака було недостатньо, адже тоді жертовник неможливо було переносити рівно.
Так само євангеліє води та Духа складається з двох частин. Це хрещення, котре Ісус Христос прийняв від Івана, і Його кров на Хресті. Іншими словами, хрещення Ісуса і Його смерть на Хресті – це деталі, котрі себе взаємно доповнюють і разом складають праведну істину. Хрещення і кров Ісуса праведно виконали прощення гріхів грішників. Якщо один із цих двох елементів (хрещення Ісуса і Його смерть на Хресті) нехтують, то це означає, що нехтують і інший. Немає спасіння без хрещення Христа і Його крові. 
Його воскресіння, звичайно, також важливе. Без воскресіння Христа Його смерть була б даремна і не принесла б жодного результату. Якби ми повірили тільки в мертвого Христа, то Він не зміг би спасти нікого, навіть Себе. Але Христос, котрий охрестився, пролив кров і помер на Хресті, та переміг смерть, щоб жити знову, став істинним Спасителем тих, котрі вірять в євангеліє води та Духа і йдуть за Богом. Він також став їхнім вічним Господом спасіння і Заступником.
Проповідування тільки смерті Христа без Його воскресіння – це тільки суперечність і обман. І без воскресіння Христа Його Хрест є тільки невдачею для Бога. Це також перетворило б Ісуса на всього лиш якогось злочинця. Крім того, це також зробило б Бога брехуном та висміяло б Слово Біблії. Христос охрестився від Івана, помер на Хресті, воскрес із мертвих і таким чином став істинним Спасителем тих, котрі вірять в Нього.
Євангеліє, котре викидає хрещення Ісуса з цілого євангелія, та в котре вірить багато з сьогоднішніх християн, зраджує Бога, обдурює людей і приводить їхні душі до пекла. А вірити в таке євангеліє означає ігнорувати і відкидати Слово вічної правди Божої. Неправдиві пророки, котрі навчають тільки про Хрест Христа, перетворюють християнство тільки на одну з багатьох релігій світу. Ось чому євангеліє, в котре вони вірять, цілком відрізняється від істинного євангелія води та Духа. 
Християнство – це єдина релігія, яка вірить в єдиного Бога і живого Христа. Проте навіть якщо християнство здається вищою від всіх інших релігій світу і проголошує себе дійсною правдою, воно не є вірою любові та правди, але тільки релігією зарозумілості, якщо грунтується тільки на своїй монотеїстичній вірі, ігноруючи віру в євангеліє води та Духа.
 
 
Розміщення жертовника цілопалення
 
Давайте тут ще раз подивимося на розміщення жертовника цілопалення на подвір`ї скинії. З усіх елементів скинії жертовник цілопалення був найбільший. Це був також перший з елементів скинії, котрі священики використовували, бажаючи увійти до святилища для поклоніння. Жертовник цілопалення – це початок віри в Бога, і він вимагає від людей дотримання Його для того, щоб наблизитися до Нього. Іншими словами, жертовник цілопалення показує правду, що люди повинні вирішити проблему всіх своїх гріхів, ставши віруючими, а не невіруючими, адже невіра в хрещення Ісуса від Івана і Хрест не може дозволити нам прийти до живого Бога.
Саме завдяки вірі в хрещення і смерть Божого Сина ми спаслися від своїх гріхів, а не завдяки невірі. Ми спаслися від своїх гріхів і отримали нове життя тільки завдяки вірі в хрещення і кров Божого Сина. Саме це євангеліє води та Духа є дуже важливе, основоположне і досконале, тому ми повинні неодноразово думати про нього в наших серцях. Ми повинні визнати це євангеліє і повірити в нього. Ми повинні цілим серцем повірити, що всі ми були приречені на пекло, а також в те, що Господь взяв усі наші гріхи під час хрещення і поніс покарання за наші гріхи, проливши Свою кров на Хресті.
Окрім цього жертовника цілопалення, те, що підстави стовпів дверей скинії були зроблені з бронзи, каже нам, що ми повинні визнати, що всі ми заслуговуємо на пекло через наші вади. І відповідно до суду Божого, котрий проголошує, що "заплата за гріх смерть", стає зрозуміло, що всі ми приречені на пекло через наші гріхи. 
Все ж, щоб спасти таких мізерних створінь, як ми, дійсно приречених на пекло, від суду за всі гріхи, Христос воплотився і прийшов на цю землю, узяв гріхи людства на Своє власне тіло у хрещенні, ніс гріхи світу на Хрест, був засуджений, пролив Свою кров і таким чином досконало спас нас від наших гріхів і покарання. Тільки ті, котрі вірять в цю правду, можуть приєднатися до Божої Церкви і стати Божим народом. Завіса і стовпи дверей скинії показують нам, що тільки ті, котрі мають цю віру, можуть стати Божим народом і увійти до Його Царства.
 
 
Ми повинні повірити в правду, що об`являється в чотирьох кольорох завіси скинії
 
Ми повинні повірити в правду, що об`являється в чотирьох кольорох завіси скинії
Чи ви вірите, що Господь спас нас, прийшовши на цю землю, через Своє служіння блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та білого суканого вісону роботи гаптівника? Пурпурна нитка означає, що Ісус – це Сам Бог; блакитна нитка означає, що Ісус, Сам Бог, став людиною і взяв на Себе наші гріхи під час хрещення на цій землі; а яскраво-червона нитка означає, що Ісус Христос, котрий в такий спосіб прийняв усі наші гріхи, приніс у жертву Своє дорогоцінне тіло, будучи розп`ятим. Надзвичайно важливо вірити, що Ісус прийняв хрещення і був розп`ятий, а потім воскрес із мертвих і таким чином досконало спас нас.
Тільки ті, котрі дійсно вірять в цю правду, можуть стати працівниками Божої Церкви. Стовпи дверей скинії означають працівників. Вони показують нам, що тільки ті, котрі мають таку віру, є Божим народом, та що тільки такі люди можуть служити Богу як Його працівники і стовпи.
Білий суканий вісон роботи гаптівника означає, що ті, котрі стали Божим народом, тобто праведні, – це ті, котрі дійсно не мають жодного гріха у серці. Праведні – це ті, котрі отримали прощення гріхів через віру в правду блакитної, пурпурної та яскраво-червоної ниток. Христос прийшов на цю землю і спас всіх грішників через хрещення, котре Він прийняв від Івана, і кров Хреста. Господь спас нас, віддавши Своє власне дорогоцінне життя, тому ми не можемо не вірити в Того, котрий прийшов водою і кров`ю (1 Івана 5:6). 
Пурпурна нитка означає те, що Ісус – це Цар царів. Іншими словами, ми повинні повірити, що Господь спас нас, мізерних і повних вад, віддавши Своє дорогоцінне життя, та що Він таким чином зробив нас Божим народом. Зараз, тільки серцем вірячи в цю правду, завдяки нашій вірі в досконале спасіння, всі ми можемо стати праведними і безгрішними. Ми повинні дякувати Господу за даровану нам віру.
Справді те, що ми повірили в цю правду, – це великий дар від Бога. Наше спасіння від гріхів – це також дар Божий. Чи ж Бог не звільнив нас від наших гріхів, віддавши Своє дорогоцінне життя, набагато цінніше, ніж наше? Ісус охрестився, помер на Хресті, воскрес із мертвих і таким чином дарував нам спасіння, тому всі ті, котрі зараз вірять в це євангеліє, можуть отримати цей дар спасіння і стати Божим народом. Що стосується спасіння, то його не можна досягти жодним нашим учинком. Ми повинні тільки вірити в Ісуса Христа, котрий пройшов через блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки. Це спасіння є даром Божим для нас.
Віра в Ісуса починається з думки про те, "чи ми дійсно приречені на пекло". Чому? Тому що спочатку визнавши і усвідомивши нашу справді грішну природу, ми обов’язково мусимо повірити в правду, що Ісус став нашою власною жертвою за провини, принесеною за наші гріхи. Те, що ми можемо спастися, навіть будучи грішниками, стало можливе завдяки дару спасіння через Господа, котрий приніс Себе в жертву замість нас. Чи ми врятовані тільки завдяки вірі в Нього? Чи ми таким чином стаємо Божим народом через віру? Чи ми дійсно маємо таку віру? Чи ми можемо визнати, що наше спасіння – це дар Бога, а не результат наших зусиль? Чи ми дійсно визнаємо, що всі ми були приречені на пекло, перш ніж повірили в дар дарованого Богом спасіння? Ми повинні ще раз переглянути цю проблему.
 
 

Скинія – це детальний портрет Ісуса

 
Правда, що виявляється у скинії, запечатує роти пророкам неправди. Коли ми відкриваємо Слово скинії та кажемо їм про неї, їхній обман цілком виявляється. 
Стовпи дверей скинії були цілком вкриті золотом. Це свідчить про те, що ніде у скинії немає сліду людини. Все всередині скинії було вкрите золотом. Стовпи її дверей були вкриті золотом, а також покривало на стовпах було вкрите золотом. Проте підстави стовпів були зроблені з бронзи. Це означає, що через наші гріхи і вади всі ми були приречені на пекло. Чи це не правда? Чи це справді не так? Чи дійсно вірите, що ви також були приречені на пекло через ваші щоденні гріхи та вади? Ви були приречені на пекло за ваші гріхи, і це – праведний суд Божий. То, чи ж ви визнаєте цей суд? Ви повинні визнати його! Це не просто знання, ви повинні прийняти і повірити в це.
Біблія каже: "Бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння" (До римлян 10:10). Коли визнаємо у наших серцях, що ми були приречені на пекло, та коли віримо в правду, що Господь спас нас, давши нам дар спасіння, що здійснилося Його місією блакитної, пурпурної та яскраво-червоної ниток, тоді всі ми можемо увійти і жити у святилищі. Ми віримо, що Господь прийшов на цю землю, що Він, значно цінніший за нас, узяв на Себе наші гріхи під час хрещення, що Він пролив Свою кров і помер на Хресті, та що в такий спосіб Він змив усі наші гріхи і спас нас від нашого покарання. Спасши нас через блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки, Господь зробив нас праведними. 
Ми повинні дійсно цілим серцем повірити в це. Тільки ті, котрі цілим серцем вірять в цю правду, можуть стати Божим народом і Його працівниками. Прийняття цієї правди тільки як одної з людських думок не є істинною вірою. "Ага, от що означає скинія. Я часто чув про блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки в моїй церкві, тому вона, напевно, означає саме це!" Тому хоч дотепер ви вірили в правду тільки таким чином, зараз прийшов час цілим серцем щиро повірити в євангеліє води та Духа.
Підстави стовпів дверей скинії були зроблені з бронзи. Але бронзові підстави були тільки у п`яти стовпів дверей скинії; стовпи завіси святого святих, навпаки, не мали бронзових підстав, а чотири підстави цих стовпів були зроблені з срібла. У Біблії срібло означає дар Божий і благодать, тоді як золото означає істинну віру цілого серця. З іншого боку, бронза означає покарання за гріхи. Чи ж всі ми не були приречені прийняти Боже покарання за наші гріхи? Кожен з вас мусив прийняти засуд за ваші гріхи і вади перед Богом та людьми. Чи не так? Я не кажу, що тільки ви були такі. Скоріше, я визнаю перед Богом, що я сам такий. Тому я задаю це питання не тільки вам, але й собі. Я також сам цілком визнаю перед Богом, що я був приречений прийняти Його покарання за мої вади, та що відповідно до Його Закону я також був приречений на пекло через мої гріхи. Я цілком визнаю це.
Господь прийшов на цю землю задля такого сотворіння, як я. Він прийшов у тілі людини, взяв усі мої гріхи на Своє власне тіло у хрещенні, забрав все покарання за мої гріхи смертю на Хресті та став моїм досконалим Спасителем, воскреснувши із мертвих. Ось в що я вірю. І коли я повірив у це, здійснилося моє спасіння, заплановане Богом ще до створення світу. Воно виконалося, коли я повірив у це цілим серцем. 
Ваші серця такі ж. Завдяки вірі в цю правду ваше спасіння, яке Бог запланував в Ісусі Христі ще до створення цього світу, також виконалося у ваших серцях. Божий план зробити вас Божим народом виконується, коли ви цілим серцем вірите в цей план. Саме завдяки вірі ваших сердець це справжнє спасіння з’являється у ваших серцях. Спасіння не є результатом наших думок плоті. Спасіння не є результатом якихось теологічних доктрин. Навпаки, воно є результатом тільки віри в правду.
 
 

Це спасіння було заплановане в Ісусі Христі ще до створення світу

 
Спасіння – це дар, даний нам в Ісусі Христі через Його хрещення і кров на Хресті. Спасіння справді здійснилося на цій землі приблизно 2000 років тому. І ніхто не позбавлений цього дару спасіння, тому що Ісус здійснив Божий план спасіння, щоб змити гріхи кожного з нас. Тому всі ті, котрі цілим серцем повірили у це спасіння, стали Божими дітьми. Всі їхні гріхи змиті та стали білими, як сніг, й усі вони отримали дар прощення гріхів.
Ще багато людей в цьому світі не отримало прощення гріхів. Хто ці люди? Це ті, котрі не вірять в правду, навіть знаючи її. Ті, котрі не визнали цілим серцем, що вони приречені на пекло, та ті, котрі не визнали євангелія води, крові та Духа, не мають частки з Господом. 
Спасіння Боже дається тільки тим, котрі знають свою грішну природу і визнають, що приречені бути засудженими і піти до пекла через їхні гріхи. На чому стояли всі п`ять стовпів завіси скинії, витканої з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника? Вони стояли на бронзових підставах. Ми були приречені на пекло через наші гріхи. Тільки коли визнаємо це, наше спасіння може збудуватися на цьому визнанні. "Так бо Бог полюбив світ", для нас Господь прийшов на цю землю, охрестився від Івана Хрестителя, пролив Свою кров на Хресті та став жертвою, і таким чином дав нам спасіння від наших гріхів.
Тому ми повинні дійсно цілим серцем повірити в євангеліє води та Духа. Принаймні один раз наші серця повинні визнати: "Я дійсно приречений на пекло, і все ж Господь спас мене водою і Духом". Тоді ми повинні цілим серцем повірити, щоб отримати спасіння. Як написано у Листі до римлян 10:10: "Бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння". 
Ми повинні дійсно цілим серцем повірити у спасіння і визнати його нашими устами: "Господь спас мене через блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки. Я був приречений на пекло і засуд, але Господь змив мої гріхи замість мене, узяв на Себе мої гріхи, забрав все моє покарання замість мене і таким чином цілком спас мене. Він досконало зробив мене дитиною Бога". Таким чином, ми повинні цілим серцем повірити і визнати це нашими устами. Чи ви вірите?
Чи ви все ще не визнаєте того, що ви були приречені на пекло, навіть якщо вірите в правду блакитної, пурпурної та яскраво-червоної ниток, та навіть якщо ви вірите, що Господь спас нас таким чином? Біблія каже: "Бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави" (До римлян 3:23). Істинна віра – це віра в те, що хоч всі згрішили і тому мусили піти до пекла, Господь прийшов на цю землю, охрестився, помер на Хресті, воскрес із мертвих і таким чином досконало зробив нас праведними.
Яке вражаюче це спасіння! Чи ж воно не дивовижне? Скинія не була збудована будь-як, але у всіх деталях відповідно до Божого Слова. Через скинію Бог детально сказав нам, що спасе нас, принісши в жертву Своє дорогоцінне життя. Він каже нам через скинію, що Ісус дав нам дорогоцінне спасіння через хрещення і смерть на Хресті, та що ми повинні тільки вірити в це цілим серцем. Хто може дати вам спасіння? Ви можете спастися через віру в Ісуса Христа, котрий прийшов у тілі такої ж людини, як ми з вами.
Якби хтось узяв на себе ваші гріхи і був жертовно засуджений замість вас, то ви мали б більш ніж достатню причину бути йому вдячним, але Господь Ісус, в мільйон раз благородніший і багатший, ніж ми, приніс Свою дорогоцінну жертву для нас, тому ми повинні бути справді дуже вдячними! Яким дорогоцінним даром є те, що Господь дав нам спасіння Своїми блакитною, пурпурною і яскраво-червоною нитками! Який безцінний цей дар! Як могли б ми не повірити в це цілим серцем? 
Ось чому всі ті, котрі визнають свою грішність, повинні повірити в цю правду. Повірити в цю правду можуть тільки ті, котрі визнають, що не можуть уникнути пекла. Тільки ті, котрі визнають, що вони дійсно є грішниками, та що приречені на пекло, справді можуть повірити в дорогоцінне спасіння Боже, а також отримати його через віру. І ті, котрі цілим серцем вірять в правду, можуть стати працівниками Божої Церкви.
Ми є всього лиш мізерним сотворінням і не маємо чим хвалитися, навіть порівнюючи себе з тими, котрі прославилися в цьому світі своїми надзвичайними можливостями. Тому як зможемо ми колись наважитися хвалитися перед святим, досконалим і всемогутнім Богом? Перед Ним ми можемо тільки визнати, що Господь спас нас, хоч ми справді були приречені на смерть через наші вади. 
Біблія каже нам: "Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім" (До римлян 6:23). Ми справді мусили заплатити ціну смерті за наші гріхи. Але Христос спас нас, приречених на пекло, і тепер ми можемо увійти до Неба з цією вірою. Без цієї віри всі ми тисячу разів приречені на пекло. Чи не так? Звичайно, це правда. Всі ми заслуговуємо на пекло.
Але Господь з безмежною любов`ю прийшов на цю землю, охрестився, пролив Свою кров і був засуджений на Хресті, тому ми вже звільнилися від приготованого для нас пекла. Господь віддав Своє дорогоцінне життя за нас, тому ми отримали прощення гріхів. Тому як можемо ми не вірити, що Господь назавжди спас нас від всіх наших гріхів, та що Він дарував нам спасіння? Як можемо ми відмовитися стати праведними? Як можете ви не вірити в це? Як стовпи завіси скинії були вкриті золотом, так всі ми мусимо вкрити наші серця вірою. Ми повинні цілком поринути у віру. Ми повинні цілим серцем повірити в євангеліє води та Духа. Без щирої віри в це істинне євангеліє ми не можемо прийти до Бога.
Саме завдяки цій вірі ми змогли стати грішниками, дійсно приреченими на пекло. Саме завдяки вірі ми також змогли стати праведними перед Богом. Іншими словами, саме завдяки вірі грішники можуть отримати прощення їхніх гріхів, завдяки вірі в те, що Господь спас нас через Свою воду і кров. Саме так виконується Слово Христа: "І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд" (До євреїв 9:27). 
Народившись на цей світ, ми вже були засуджені за наші гріхи. Проте Бог дарував нам спасіння через Господа Ісуса Христа. Завдяки щирій вірі в євангеліє води та Духа ми таким чином можемо стати Божими дітьми. Бог дарував Свою безумовну любов спасіння всім тим, котрі вірять. Але Він судитиме і засудить тих, котрі не вірять в це євангеліє, за їхній гріх невіри (Івана 3:16-18).
 
 
Ми повинні вірити в ці два факти спасіння
 
Ми були грішниками, приреченими на засуд і смерть за наші гріхи, але через віру в спасіння блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника, котре Бог запланував і дав нам, ми отримали прощення наших гріхів. Дійсно, ми повинні признатися Богу: "Я дійсно приречений на пекло", а також визнати: "Але я вірю, що Господь спас мене через воду і кров". Ми повинні вірити в євангеліє води, крові та Духа; тобто в правду блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника. Саме завдяки щирій вірі в цю правду ми спаслися. Саме з допомогою віри в євангеліє ми врятувалися.
Ми спаслися з допомогою віри в євангеліє води та Духа. Люди можуть стати Божим народом, тільки якщо вони вірять, що Господь спас всіх людей, приречених на пекло, через блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки та суканий вісон роботи гаптівника. Чи ви вірите? Тільки віра в блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки та суканий вісон роботи гаптівника є істинною вірою. 
Ось яке духовне значення об`являється в завісі скинії. Чи ви вірите? Коли люди починають серцем вірити в правду, вони можуть правильно проповідувати істинну віру. Дійсна віра – це не тільки визнання правди устами, без віри в серці, але визнання віри устами та віра серця в правду. Всі ви повинні повірити в спасіння блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону, котре назавжди вас звільнило.
Ми навіть не можемо належно подякувати Господу, як би старанно не служили Йому. Як могли б ми згодом забути про наше спасіння? Як зможемо забути, що Господь спас нас, приречених на пекло, від всіх наших гріхів? Як можемо забути євангеліє води та Духа, коли наші вади виявляються щодня? Як можемо нехтувати цим євангелієм, коли немає іншого шляху спасіння окрім саме цього євангелія? Ми завжди вдячні Йому. Ми завжди радіємо. Ми не можемо не хвалити Його.
Ті, котрі не знають цієї правди, кажуть, що Бог створив людину тільки як іграшку і грається нею. Вони противляться Богу і кажуть: "Бог, напевно, скучив. Він створив нас як Свої іграшки і грається нами. Він знає, що ми будемо грішити, і все ж тільки дивиться, як ми грішимо, а тепер вже й каже, що спас грішників. Чи ж Він не грається нами? Він спочатку створив нас, а тепер тільки грається нами, як Йому заманеться. То чи ж Бог не створив нас Своїми іграшками?" Безліч людей думає саме так. Вони зляться на Бога, кажучи, що якби Він дійсно любив їх, то створив би їх досконалими, а не недосконалими грішниками. Так багато людей все ще не знають намірів Бога і обвинувачують Його.
 
 
Ми – створені Богом істоти
 
Подібно як багато рослин і тварин, людина також є створеною Богом істотою. Але Бог не створив нас такими, як рослини і тварини. Ще до того, як Бог створив нас, Він вирішив зробити нас Своїм народом у Своєму Сині Ісусі Христі й дозволив нам мати частку в Його славі, та саме для цього Бог створив нас. Мета створення людини була відмінна від створення інших істот. То з якою ж метою Бог створив людей? Для того, щоб вони жили вічно в Його Царстві у всій славі й достатку, на відміну від рослин і тварин, котрі просто прославляють Бога. Бог створив людину, щоб дозволити їй пізнати власну грішну природу, щоб вона визнала і повірила в Спасителя, котрий спас її, як у Господа сотворіння, і таким чином стала досконалою та потім увійшла в Царство Боже.
Бог не створив нас роботами чи іграшками, але Він створив нас, щоб ми стали Його дітьми, визнавши Творця, повіривши в Спасителя і народившись знову з євангелія води та Духа. Тому виконавши цю мету нашого створення, ми отримаємо і насолодимося славою. Хоч на цій землі ми жертвуємо себе для служіння іншим душам через євангеліє, в Царстві Божому будуть служити нам. Як ви думаєте, яка була основоположна мета Божа для людства? Його метою було дозволити людині завжди насолоджуватися багатством і славою Божою. Бог створив людину, щоб зробити нас Божим народом і дозволити нам мати частку в Його багатстві та славі.
Чому ми народилися? Яка мета життя? Звідки ми прийшли і куди йдемо? На такі філософські питання людство ще не дало відповідей, тому люди все ще з болем намагаються вирішити цю проблему. Не знаючи власного майбутнього, деякі люди навіть приходять до ворожок і чаклунів. Все це є результатом нездатності людства визнати справжнього Бога, котрий створив нас, і повірити в спасіння, яке Він дав нам. 
Проте, щоб зробити нас Своїми дітьми, Бог створив нас відмінними від усіх інших істот. І Він спас нас через воду і Духа, ще до створення світу запланувавши наше спасіння блакитною, пурпурною і яскраво-червоною нитками та суканим вісоном роботи гаптівника. Спасши нас законом спасіння, котре об’являється в блакитній, пурпурній і яскраво-червоній нитках, Бог справді здійснив наше призначення.
Тому тепер ми повинні пізнати і повірити в цей план Божий дати нам вічне життя в Ісусі Христі. Якщо ми не знаємо цього, то таємниця життя назавжди залишиться невирішеною. Чому ми народилися на цей світ? Чому ми мусимо жити? Чому ми мусимо їсти? Чому ми мусимо прожити фатальне життя? Як ми можемо вирішити проблему життя і смерті, старіння і хвороб? Чому ми мусимо піти до пекла за наші гріхи? Чому життя таке трагічне? Чому життя таке болісне? На все ці питання можна знайти відповіді в Бога через євангеліє води і крові, яке спасло нас в Ісусі Христі. 
Бог дозволив нам народитися на цю землю і наказав нам надіятися на Царство Небесне посеред цього втомливого і важкого життя, щоб Він міг спасти від всіх наших гріхів нас, приречених на пекло, і щоб ми отримали вічне життя. Таємниця життя цілком виявляється, коли ми віримо в євангеліє води та Духа.
 
 
Бог мав великий і розкішний план для нас
 
Як Бог запланував, так Він послав Свого Сина Ісуса Христа на цю землю, поклав усі наші гріхи на Його дорогоцінне тіло під час Його хрещення, засудив і віддав Його на смерть за нас, та таким чином спас нас, приречених на вічне знищення, від всіх наших гріхів, покарання і проклять. Зараз ми повинні повірити в цю правду і дякувати Богу за наше звільнення від неминучого знищення та можливість увійти до Царства Божого Сина і насолодитися вічним життям. Іншими словами, правда Божого спасіння – це євангеліє води та Духа, що об`являється в завісі скинії, витканій з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника. 
Бронзові підстави стовпів дверей скинії показують нам нашу грішну природу і таким чином дозволяють нам вірити в євангеліє води і крові Ісуса. Стовпи дверей скинії та завіси, витканої з блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону об’являють милосердя Бога, котрий через дорогоцінну жертву Ісуса Христа спас нас, цілком приречених на пекло, від нашого покарання. Тому з допомогою віри в євангеліє води та Духа я спасся від усіх своїх гріхів. Чи ви також вірите в це?
Чи ви вірите в правду, котра об’являється у скинії? Всі ми щасливі. Це дійсно велике благословення, адже так багато людей йде до пекла, а ми знайшли правду і зараз живемо в Ісусі Христі. Ми дійсно були нічого не варті та мізерні в цьому світі, народившись на який, ми не могли не грішити і були приречені на пекло, приречені прожити боязке життя і потрапити в пекло. Та все ж Христос прийшов на цю землю, охрестився, помер на Хресті, воскрес із мертвих і таким чином вічно спас нас від наших гріхів. Ми не можемо не радіти з того, що ми не тільки вже звільнилися від пекла, але й можемо робити цінні, корисні та праведні діла.
Ті, котрі можуть увійти у святилище – це ті, котрі отримали вічне прощення гріхів. Христос не тільки змив наші минулі гріхи, але й у хрещенні взяв на Себе всі гріхи нашого життя і смертю на Хресті назавжди змив усі наші гріхи. Тому тільки ті, котрі вірять у вічне спасіння – це ті, котрі мають віру священиків, і тільки такі люди можуть увійти у святилище. 
Власне кажучи, відповідно до системи скинії, звичайні священики не могли увійти до святого святих, але туди міг увійти тільки первосвященик. А вічний первосвященик – це не хто інший, як Ісус Христос. Тільки ті, котрі вірять, що Ісус Христос в такий спосіб спас нас, можуть увійти в Дім Божий, навіть у святеє святих, разом з Ісусом Христом. 
"А де їхнє відпущення, там нема вже жертвоприношення за гріхи. Отож, браття, ми маємо відвагу входити до святині кров`ю Ісусовою. новою й живою дорогою, яку нам обновив Він через завісу, цебто через тіло Своє. маємо й Великого Священика над домом Божим. то приступімо з щирим серцем, у повноті віри, окропивши серця від сумління лукавого та обмивши тіла чистою водою" (До євреїв 10:18-22). Ті, котрі визнають, що вони грішні, приречені на пекло і отримують прощення всіх гріхів через очищення чистою водою (Хрещення Ісуса) і кров`ю Ісуса, можуть увійти в Царство Боже, щоб жити з Ним завжди.
Наші гріхи очистилися не тому, що ми щодня каялися за наші гріхи, але Господь назавжди очистив усі наші гріхи, прийшовши на цю землю, назавжди взявши на Себе гріхи світу у хрещенні та будучи засудженим на Хресті. "Бо так годиться нам виповнити усю правду". Ісус охрестився і назавжди взяв на Себе гріхи людства, забрав гріхи світу на Хрест, помер на ньому і воскрес із мертвих, та таким чином назавжди спас нас. Тільки ті, котрі цілим серцем вірять в цю правду, можуть увійти у святилище. Ми отримуємо вічне прощення наших гріхів через віру в те, що Христос одразу спас нас, та що Він забрав усі гріхи цілого нашого життя і цілого всесвіту. 
Чи вірите, що Господь назавжди взяв на Себе наші гріхи у хрещенні? І чи ви вірите, що Він взяв на Себе гріхи світу, помер на Хресті, воскрес із мертвих та таким чином став нашим досконалим Спасителем? За свої 33 роки життя Христос назавжди змив усі гріхи цього світу. Він змив їх, не залишивши жодної плями. Я вірю в це цілим серцем. Я вірю, що охрестившись Він назавжди взяв на Себе гріхи світу, що Він поніс покарання за всі мої гріхи, проливши Свою кров на Хресті, та що Він став моїм досконалим Спасителем, воскресши із мертвих і живучи вічно. Саме завдяки цій вірі я врятувався від усіх своїх гріхів.
Вірячи в це, всі ми можемо увійти до Царства Небесного, і живучи на цій землі мусимо щодня роздумувати про цю віру. Чому? Тому що Господь назавжди змив навіть ті гріхи, котрі ми ще маємо зробити. Але кожного разу, коли ми грішимо, мусимо визнавати це. Ми також мусимо цілим серцем повірити в те, що Господь узяв на Себе навіть ці гріхи через Своє хрещення. Ми повинні ще раз з вірою визнати, що Господь забрав гріхи світу. Чому? Тому що, якщо ми не роздумуємо про євангеліє води та Духа знову і знову, то наші серця забрудняться. Господь назавжди змив навіть гріхи, котрі ми ще не вчинили, тому кожного разу, коли виявляється наша немічність, ми повинні дякувати Йому з вірою в Його служіння блакитної, пурпурної та яскраво-червоної ниток.
Всі ми повинні повірити, що Господь прийшов на цю землю і взяв на Себе одразу всі наші гріхи. Всі наші гріхи назавжди перейшли на Ісуса Христа, адже Він взяв усі гріхи світу через Своє хрещення. Ісус Христос дав нам вічне спасіння через хрещення і смерть на Хресті, тому ми повинні твердо і мужньо повірити в цю правду. Ісус Христос каже, що ми можемо здобути Царство Боже нашою твердою вірою в Його хрещення від Івана. Ісус сказав: "Від днів же Івана Христителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його" (Матвiя 11:12). Саме завдяки цій вірі ми отримали прощення всіх гріхів наших тіл, думок, розуму і плоті. Щоб здобути Царство Боже, ми повинні спастися від всіх наших гріхів, повіривши в те, що Христос узяв на Себе всі ці гріхи через Своє хрещення і забрав все покарання за гріхи. 
Хоч ви недосконалі, якщо маєте цю віру, то ви є людьми віри. Хоч ви недосконалі, Господь досконало спас вас і тому ви повинні повірити в це. Христос живе вічно, тому наше досконале спасіння також вічне. Ми повинні тільки вірити в наше спасіння, котре Ісус Христос дав нам. Це правда! Ми спаслися через щиру віру в Нього.
Господь є нашим досконалим Спасителем, тож Він змив усі проблеми наших гріхів. Чи вірите, що Христос охрестився, пролив Свою кров на Хресті, помер і воскрес із мертвих, та таким чином дав нам вічне спасіння? Яке дивовижне це спасіння! Хоча ми недосконалі у наших ділах, всі ми можемо увійти в Царство Боже через віру в цю правду. Саме завдяки вірі ми зможемо увійти в Царство Боже і насолодитися всією славною величчю і багатством Бога. Ті, котрі вірять в євангеліє води та Духа, можуть справді насолоджуватися ними. Але без цієї віри ніхто не може навіть зазирнути в Царство Боже.
Правда, яка спасла нас через блакитну, пурпурну і яскраво-червону нитки та суканий вісон роботи гаптівника, була запланована Богом в Ісусі Христі ще до створення світу. Бог запланував спасти нас і тому прийшов на цей світ, охрестився і назавжди взяв на Себе наші гріхи, забрав гріхи світу на Хрест і був засуджений, помер, воскрес із мертвих і таким чином дав нам вічне спасіння. Ось наше спасіння, виконане Його служінням блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника, і ми повинні вірити в це спасіння. Тільки через віру ми стаємо досконалим Божим народом. Тільки через віру ми стаємо працівниками Божими. Ми увійдемо в досконале Царство Боже і житимемо там завжди.
Досконалий Бог досконало спас нас, але ми все ще недосконалі, адже наша плоть недосконала. Але як це сталося? Чи Господь справді цілком взяв на Себе наші гріхи, коли охрестився, чи ні? Звичайно, так! Христос забрав наші гріхи через Своє хрещення, тому ми визнаємо, що всі наші гріхи дійсно перейшли на Нього через Його хрещення. Чи ви визнаєте, що ваші гріхи дійсно перейшли на Ісуса? Тільки в такий спосіб Ісус ніс наші гріхи і гріхи світу на Хрест, був розп`ятий і цілком виконав план Божого спасіння. Ми недосконалі, але можемо увійти в Царство Боже через віру. Віру в що? Ми можемо увійти в Царство Боже через віру в Його служіння блакитної, пурпурної і яскраво-червоної ниток та суканого вісону роботи гаптівника.
Після отримання прощення гріхів саме недосконалі мають правдиву віру і процвітають в Церкві. Церква Божа не є місцем, де царюють сильні, але в ній недосконалі царюють у вірі. Чому? Тому що в Церкві Божій всі ми можемо з вірою йти за Господом, тільки якщо знаємо, що ми недосконалі. Вона є місцем лікування і зцілення ран. Як Небо є місцем, де відняте від грудей дитинча може "простягнути свою руку над нору гадюки" (Ісая 11:8), і вона його не вкусить, так раєм на цій землі є саме Божа Церква. Це дивовижна таємниця Божої Церкви.
Саме завдяки вірі ми входимо в Царство Боже. Саме сильні з міцною вірою здобувають Царство Небесне. Чи ви вірите в цю правду у ваших серцях? Я також вірю і тому дякую Богу. 
Я вдячний Богу і тому служу цьому євангелію. Я живу для цієї правди і служу євангелію, адже все ще багато людей не знають правди блакитної, пурпурної та яскраво-червоної ниток. Але вже зараз, не беручи до уваги того, чи інші служать цьому євангелію, чи ні, ми самі спочатку повинні повірити в нього. 
Я сподіваюся і молюся, щоб всі ви повірили в правду, що Ісус назавжди спас вас від ваших гріхів, і таким чином спаслися від усіх ваших гріхів.
The New Life Mission

ကျွန်ုပ်တို့၏စစ်တမ်းတွင်ပါဝင်ပါ

ကျွန်ုပ်တို့အကြောင်း မည်သို့သိရှိခဲ့ပါသလဲ။