Search

مفتایبُکساورمفتآڈیوبُکس

یوحنا کا پہلا خط

پولش 15

Seria Paula C. Jonga o Rozwoju Duchowym 4 - Pierwszy List Jana (II)

Rev. Paul C. Jong | ISBN 8983146036 | صفحات 341

ڈاؤن لوڈ کریں مفت ای بکس اور آڈیو بکس

اپنی پسندیدہ فائل فارمیٹ منتخب کریں اور اپنے موبائل ڈیوائس، پی سی یا ٹیبلٹ پر محفوظ طریقے سے ڈاؤن لوڈ کریں تاکہ آپ کہیں بھی، کبھی بھی خطبات کا مجموعہ پڑھ اور سن سکیں۔ تمام ای بکس اور آڈیو بکس بالکل مفت ہیں۔

🔻آپ نیچے دیئے گئے پلیئر کے ذریعے آڈیو بک سن سکتے ہیں۔
پرنٹڈ کتاب کے مالک بنیں
ایمیزون پر پرنٹڈ کتاب خریدیں
Spis Treści
 
Przedmowa 

ROZDZIAŁ 3
1. Nasz Bóg, Który Przyszedł do Nas z Miłością Agape (1 List Jana 3:1-8) 
2. Jakiego Rodzaju Grzechu Nie Możemy Popełnić Przed Bogiem? (1 List Jana 3:9-16) 
3. Kto Zachowuje Jego Przykazania, Mieszka w Nim (1 List Jana 3:17-24) 

ROZDZIAŁ 4
1. Badajcie Duchy czy są z Boga (1 List Jana 4:1-6) 
2. Jak Powinniśmy od Teraz Żyć? (1 List Jana 4:7-13) 
3. Musimy Trwać w Miłości Boga (1 List Jana 4:16-21) 

ROZDZIAŁ 5
1. Jaka Jest Prawda, Która Uwalnia Nas od Wszystkich Naszych Grzechów? (1 List Jana 5:1-4) 
2. Kto Narodził się z Boga? (1 List Jana 5:4-8) 
3. W Co Wierzymy? (1 List Jana 5:1-11) 
4. Jaka Jest Prawda, Która Uratowała Nas od Wszystkich Naszych Grzechów? (1 List Jana 5:1-12) 
5. Konkretny Dowód, Który Zbawia Nas od Wszystkich Naszych Grzechów (1 List Jana 5:8-13) 
6. Jeśli Brat Popełnia Grzech Nie na Śmierć, Pomódlcie się do Boga, Aby Zachował Go Przy Życiu (1 List Jana 5:16-19) 
7. On Jest Prawdziwym Bogiem i Życiem Wiecznym (1 List Jana 5:20) 
8. Pomimo Tego, że Zawsze Jesteśmy Niedoskonali, Doskonała Miłość Boża Uwolniła Nas od Grzechów Świata (1 List Jana 5:1-21) 
 
Jeśli jesteście prawdziwymi chrześcijanami, powinniście znać miłość Boga bardziej niż abstrakcyjnie. Ci, którzy znają i wierzą w Jezusa jako swojego Zbawiciela, muszą szczegółowo poznać miłość Bożą w swoim odpuszczeniu grzechów, które zostało dokonane przez Słowo ewangelii wody i Ducha. Musimy stać się prawdziwie wierzącymi w tę najprawdziwszą ewangelię, aby dogłębnie poznać miłość Boga. W tej prawdziwej ewangelii, miłość Boża objawia się konkretnie i szczegółowo. Jeśli mamy poznać miłość Boga, nasza wiedza musi pochodzić z konkretnej miłości Boga do nas, która objawia się w Prawdzie ewangelii wody i Ducha. Tylko wtedy możemy doprowadzić innych do prawdziwej miłości Boga. Apostoł Jan świadczy, że Jezus Chrystus, który przyszedł przez wodę, krew i Ducha Świętego, jest Zbawicielem, i samym Bogiem. Istotą jego świadectwa jest Prawda o odpuszczeniu grzechów, które należą do wody, krwi i Ducha Świętego. Jak jest napisane w Słowie Bożym, woda oznacza chrzest Jezusa, który przyjął od Jana Chrzciciela, a krew oznacza sąd, który otrzymał za wszystkie nasze grzechy. Dowód naszego zbawienia leży w Duchu Świętym, wodzie i krwi (I List Jana 5: 8). Posługa wody, krwi i Ducha Świętego jest posługą Boga, przez którą On uwolnił grzeszników od wszystkich ich grzechów.
مزید

ایس سرناویں نال رلدیاں ملدیاں کتاباں

The New Life Mission

ہمارے سروے میں حصہ ڈالیں

آپ کو ہمارے بارے میں کیسے معلوم ہوا؟